TFF 1.LİG 2021-2022 19.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 2 - 2 Tuzlaspor

Başlatan brigand, 23 Aralık 2021, 13:07:21

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

Yedeklere bakiyorum yine
Şu girsin diyemiyorsun
Kadro zenginligi sifir

55.hakan

Gol atıp maçı bırakmak nedir adam akıllı pas yapacak adam da yok orta sahada.

s_uzunkaya

Sanki dersin barcelonayla oynuyoruz. Bu kadar baskı nasıl yenir bu kadar panik neden yapılır anlaşılır gibi değil!!!

eprianu

Dünyanın parasını harcayıp böylesine aciz bir kadro kurmak da ancak bize nasip olurdu. Yedekten oyuna girip gidişatı değiştirecek adamımız yok, şaka gibi.

GurbetciFanatik

Yavv Soner orta yapmaktan aciz adam
Her frikigi basina ne gecer bu😡

GurbetciFanatik

GurbetciFanatik

Lusage

Bu ortasaha ile ne oyunu ne skoru tutabildik.. Rezil bir oyun rezil bir sonuç..

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ercan0655

Takımın kapasitesi bu kadar. Tuzla gibi takım bizi rezil etti.

emrealtinsk

Takım da hücum oyuncuları dışın da mevkisinde oynayan oyuncu yoktu bu kadar eksiğe rağmen iyi oyun diyebiliriz

kavak_55

Mücadele anlamında bu kadar eksik olmamıza rağmen iyi oynadık ama kaleci Nurullah en kötü günlerinden birini yaşattı bize bu kadar saçmalama nedir anlamadım. Dalak salak ne gezinirsin ya topa çıkıp alacaksın yada kalende duracaksın. Yazık oldu. Şu şeref yoksunu takımı yenemedikya ona yanarım.

eprianu

Bugün takım olarak kapasitemiz üzerinde bir oyun sergiledik. İlk yarı golden sonra döküldük ama ikinci yarı sahanın hakimi bizdik. Bu oyun ve mücadelenin karşılığı bu olmamalıydı.

Bu kadar aciz bir kadronun olağanüstü mücadelesi ile galip gelecektik ki bireysel hatalar yüzünden yine 2 puanı bıraktık. Yazık oldu.

futbolcu

Ben Tomane yi de bugün hiç beğenmedim.
Hiç baskı yapmadı.
Orta sahaya yardım bile etmedi.
ikinci yarı çıkartırdım hoca olsam.

Ekrem

Sezonun başından beri orta saha adına takımda hiçbirşey göremedik. Bu maç bu durum zirvesini gördü. Evet fazlasıyla eksikler var ancak sahada ciddiyetsizliğin tavan yaptığı takım vardı. Sapma sapan bir sürü top kaybı yaşadık. Keşke golü atmasaydık diyorum. Çünkü o dakikadan sonra maçı bıraktık. Soner in kanadı özellikle 2. Yarı otoban oldu. Fofana  sadece golde ve son dakikalarda bir kaç pozisyon dışında yoktu. Bir ara kanadı bıraktı ortada boş boş gezdi. Sanırım rahatsızlığı devam ediyor. Tomane bugün hiç oyunda yoktu. Varlığını hiç hissedemedik sahada.
Nurullah 2 kopya gol yedi, saçma sapan. Yani bu kadar olur pes...

_SoN_

İkinci golle o kadar sevindik ki, birbirimize sarılırken, skoru 2-2 ye getiren yediğimiz golü bile tam göremedik, o kadar yıldır maç izleriz böyle şok yaşamadım, inanın hala etkisindeyim, bizimle beraber oyuncularımızında golü görememesi, bu gölü bu şekilde yememiz hiç yakışmadı hiç, onun dışında sahada ki mücadele, sahadaki oyuncu grubuna göre bence yeterliydi, ellerinden geleni yaptılar, ama yediğimiz o ikinci golü etkisi üzrimden çıkacak gibi değil .