TFF 1.LİG 2020-2021 10. HAFTA | Giresunspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan KocumVolkan, 15 Kasım 2020, 08:15:09

« önceki - sonraki »

jean

Geberdimi arkadas bunlar ya neyin nessi bu inanilir gibi degil

kavak_55

İnşallah yeneceğiz ALLAH ın izniyle. Skor önemli değil yeterli yenelim 1:0 olsun bizim olsun.

Nuri Asan

Alıntı yapılan: brigand - 19 Kasım 2020, 16:14:57Son deplasmanda tribünde olan biri olarak; her ne kadar taraftarımızın hataları olsa da, bize karşı gösterdikleri tavır ve alaycı duruşun karşılığını vermemiz gerekiyor.
Her seferinde bize yüklenilir, durduk yere düşmanlık durduk yere dostluklar çıkarıyoruz......

Hocam; bende o son maçta tribünde idim. o gün ilk defa taraftarımızın (evet ilk defa) taraftarımızın hiçbir hatası olmadı. Hepimiz polise yardımcı olduk, şehire girmeden toplama merkezinde tutun, da kapılarda saatlerce bekleyene dek, hiçbir taşkınlık yapılmadı. Lavukların turnikeleri bozuktu,ki içerden öğrendiğimiz bilgilere göre turnikeler yalandan bozuldu. saatlerce dışarıda bekledik. Yine kimseden ses çıkmadı. Çoğu taraftarımız ikinci yarı girdi yine ses çıkartmadık. Biz golü attıktan sonra Giresunlular küfür ettiler, hatırlarsanız onlara bile alkışla karşılık verdik. Beraberlik golünü attılar yine küfür ettiler yine alkışladık. malup duruma düştük yine küfür ettiler yine alkışla karşılık verdik. 55. dakikada küfür ettiler yine alkışladık.

Maç bitti, düştük yine hiçbir taşkınlık olmadı. Yemin ederim hiçbir şey yapmadık, sadece oğlumla gittiğim ilk deplasman maçında oturduk ağladık.

He şimdi diyeceksiniz ki stad nasıl yandı. Onuda açıklayayım. Polisin karşıdaki binada oturan afüşte kadının ve bir götveren güvenlik görevlisi yüzünden. Maç bitti, herkes dağıldı. Tam 1 saat sonra karşı apartmandan kadınlar bize hareket çekmeye başladı. Ben utandım, bizim deplasman yerinin cafenin üstündeki evden bizim tribüne doğru tabaklar atıldı. bir güvenlik görevlisi bizim tribüne hareket yaptı, zaten acımız var. O ibiş hareket yapınca bizim tribün hareket almaya başladı. Lavuğa tepki gösterdik. Sonra çevik kuvvet tomaları önümüze çekti. (maçtan tam 1,5 saat sonra ve hala içerideyiz) biz çeviğe gitmesini söyledik. Bunlar aşağı indi. Bizde emniyet müdürünün yanına giderek, bakın müdürüm efendi gibi geldik, kimseye küfür dahi etmedik, kümeye düştük. Salın bizi gidelim dedik, bu işi daha da azıtarak başka ekibi tribün önüne çekti. Amirim yapmayın bugün burada daha da büyük olaylar çıkardı, salın bizi dedik. Salmadılar.

Tam 1,5 saat sonra evet arkadaşlar ligden düştük ve hala oradayız, itfaiye geldi :) bize su sıkacaktı. bizim taraftarımız da boşuna itfaiye gelmesin diye stadı taraftarımız hafif yakmaya başladı.

Arkadaşlar anlattıklarımın ve bize yapılanların fazlası vardır  hiçbir yerinde eksiği yoktur. Olaylar aynen böyle oldu.

Gereksiz yere dostluklara tamamen katılıyorum. bizim bizden başka dostumuz olamaz. Ordu'da dönüşte üzerimize saldıranlar bunlardı. Sakarya ile örneğin, neyse Sakarya'da ki mevzular başka zamana :)

2 maçta da Sakarya'da idim. Merak edene anlatırım.

KocumVolkan

GurbetciFanatik

Yavvv beni  kücük Eniste Giresunlu.
Beni düsürmeyin onun eline alin su maci

Lusage

Giresunspor'un ilk 11'i dışında kenarda oyuna atabileceği 10 oyuncusu var.
Samsunspor'umuzun ilk 11'i dışında kenarda oyuna atabileceği 7 oyuncusu var.

Fıkra bu kadar..

Sadece Samsunspor

binikalamadım

bu yağmurda bu ağır zeminde kaleciye geri pas yapmamalıyız canımız yanar...

Sadece Samsunspor

binikalamadım

Sadece Samsunspor

5trawberry

Nurullah iyice irrite oluyorum sana. Ulan bi insan bu kadar mı uyuşuk davranır ya.

Sadece Samsunspor

21 Kasım 2020, 19:50:30 #27 Son düzenlenme: 21 Kasım 2020, 19:57:26 Sadece Samsunspor
Bi ara uyur gibi oldum kotu futbol zevksiz mac a2 takimla ciksak onlarda bu kadar oynardi zaten

Ayrica korner kullanmadik hic

Sadece Samsunspor

Tac bile kullanamiyoruz cok kotu takim ya oyle boyle degil yani

elexir

Vukan çok kötü her topu öldürdü ikili mücadalelerde hiç yok takım eksik oynatıyor