Yüksel Yıldırım - Başkan

Başlatan _SoN_, 01 Mart 2020, 17:23:33

« önceki - sonraki »

Ekrem

Bayram'ı bu takıma getirip hala daha tutabiliyorsa iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum.

jean

Kardes niye iyi niyetli olmasin Kim ister milyonlarini sokaga atmak

Raqua55

Daha cok uykusuz gecelerin olur.Bayram gibi biri ile sezonu hibe ediyorsun

eprianu

Emre Hoca bir hafta gibi kısa bir zaman diliminde Celil gibi önemli bir oyuncu eksik olmasına rağmen güzel bir futbol oynatıp üç puan getiriyor ama aynı maçtan sonra Yüksel Yıldırım "Hiç hoca olmasa bu takım bu kadar oynar" şeklinde açıklama yapıyor.

Üslupsuzluğu yüzünden çok çektik. Böyle giderse de çekmeye devam edeceğiz gibi.

muzaffer4

Alıntı yapılan: eprianu - 19 Eylül 2022, 19:25:47Emre Hoca bir hafta gibi kısa bir zaman diliminde Celil gibi önemli bir oyuncu eksik olmasına rağmen güzel bir futbol oynatıp üç puan getiriyor ama aynı maçtan sonra Yüksel Yıldırım "Hiç hoca olmasa bu takım bu kadar oynar" şeklinde açıklama yapıyor.

Üslupsuzluğu yüzünden çok çektik. Böyle giderse de çekmeye devam edeceğiz gibi.

Bence hiç hoca olmasa derken yeni hoca getirmesek Emre hocayla bu kadar oynar demek istemiş.Emre hocanın lisansı olmadığından onu saymamış. Ancak cümle yanlış anlamaya müsait Emre hocayı kutlaması gerekirken sen olmasan da takım böyle oynardı anlamı çıkıyor. 1 cümle kurmadan önce 3 defa düşünmeyi öğrenmesi lazım.

eprianu

Ortalık yine karışmış. Bir tarafta Batu Kaplan'ın transferlerden kendi payına para aldığını iddia edenler var. Diğer tarafta ise Batu Kaplan diğer kulüp çalışanlarının hırsızlık yaptığını iddia ediyor. Kesin olan bir şey var ki transferlerden birileri para yemiş. Hem de öyle az buz değil, transfer başı 100-150 bin Euro gibi büyük paralar konuşuluyor.

Yüksel Yıldırım, İsmail Uyanık'ın 50 bin TL olarak aldığı maaşı gizli kalacak diye anlaşmalarına rağmen ifşa etmişti. Şimdi iddia edilen vurgunlara bakın.

Ben hala aynı yerdeyim. İmkansız biliyorum ama Yüksel Yıldırım'ın İsmail Uyanık'ın gönlünü alıp tekrar geri getirmesi gerekiyor. Bu kulüp üç beş tane yeni bitme, Samsunspor ile alakası olmayan menajer bozuntularına emanet edilemez. Edildiğinde neler olduğunu görüyoruz. Bununla birlikte bu kulüp 3-5 kişiyle de yönetilmez. Sağlam ve kalabalık bir yönetim gerekiyor. Mesela en son hangi yönetici maraton veya kale arkası tribünlerinde maç izleri de oradaki sıkıntıları gördü?

Hala aynı görüşteyim: Samsunspor kâğıt üzerinde şirketleşmiş olabilir ama bir futbol kulübü. Şirket mantığıyla gitmediği ayan beyan ortada.

eprianu

Kulübü satmaya hazırım diyerek bizi yine ulusal basına rezil etti. Ben artık ümidimi kestim. Böyle gelmiş böyle gider.

Raqua55

Sakarya galibiyeti ile takim daha cok karisti. Yuksel yildirim belliki cok yorulmus.Kafa olarak iyi degil. Cok para harcayip karsiligini alamadi.Bu surecte teknik direktor bulmamiz gercekten zor bulmus olsak dahi bu Kaosta ne yapabilir merak konusu?Hakkimizda hayirlisi olsun.

Sadece Samsunspor

Adamin birine cevap verdi. Masallah basin boy boy haber yapti kulubu satiyor diye. Bi deli bi kuyuya tas atiyor kirk akilli cikaramiyor. Bu kulubu boyle boy boy haberler mansetler yaparak rezil etmek ancak bizim sehrimizde olur.

eprianu

Geçen hafta bu camiayı kaldıramaz dediği Hüseyin Eroğlu'nu getirmiş. Niyetin ciddi bari sus da adamın itibarını zedeleme. Adam 1-0 geride başlıyor görevine.

jean

Sakami bu sok oldum gorunce haberi

_SoN_

Bu adam nasıl bu kadar zengin olmuş anlamak mümkün değil.

isa55

Konuşulanlar
Ismail kartal
Samet aybaba
Hikmet karaman
Ünal karaman
Ertuğrul sağlam

Gelen: Hüseyin hoca

Gecen mac çıkışı
"Hüseyin hoca bizim hoca olamaz, kaldıramaz" demişti
Bir haftada 10 fırın ekmek yedi galiba
Artık kaldırabiliyor

Bir de Hüseyin hocayı deneyelim bakalım. Tutmazsa yenisini alırız. Başkan için zor değil.

ercan0655

Yaptıkları yapacaklarının aynasıdır. 4 sezondur ya transferde ve hocada ayar tutturamadı. Futbolu şirket yönetimi gibi görüyor, iyi niyetli belki ama olmuyor,hem kendini hem taraftarı madara ediyor.
Konuşmada bir güven veriyor, sonra rezillik diz boyu, dedikleri yaptıklarını karşılamıyor. Seveyim mi kizayım mı bilemiyorum.

Sol Açık

Başkan'ın geçen hafta yaptığı "Burası Samsunspor, burası büyük camia ve bize yarışmacı bir hoca gerek; Hüseyin Eroğlu iyi ama hiç yabancı oyuncuyla çalışmamış, şampiyonluk mücadelesi vermemiş..." açıklaması sonrası Hüseyin Eroğlu'nu getirmesi gerçekten trajedi!

Hüseyin Eroğlu'nun iyi bir iş çıkartabileceğine inanıyordum ama bu şekilde başladığında işi çok zor!

Başkan kulübün, kentin, ülkenin, artık ne bulursa onun, "değerli" olan bir unsurunu alıp, oyuncağa çevirip, değersizleştirip, ondan sonra "hadi şimdi yap" diyor!

Bir şekilde Başkanla kendimce, kendi küçük dünyamda idare ediyordum. Ama artık idare edilemeyecek düzeyde Trumph'laştı! Artık utanıyorum!