PTT 1. LİG Play-Off 1.Maç | Samsunspor'umuz - Ankaraspor

Başlatan 55__Gurbet__55, 04 Mayıs 2014, 17:57:58

« önceki - sonraki »

kuzey55

Alıntı yapılan: berusa55 - 07 Mayıs 2014, 14:44:26
Kaynak

Eğer maç için bu kadar sayıda kombine bilet satışa sunduysak istediğimiz taraftar sayısına pek ulaşamayacağız galiba. Sezon başı kombineleriyle ve 300-400 passolig kartlıyla en fazla 11-12 bin olur sayı.

1 e 2 yaparız :) doldururuz stadı abi

Arkeomen

passolig sitesinde kart sahipleri için ayrılan yarde koltukların çoğu boş bende grip biletimi aldım fiyatlar eski haliyle devam maroton 10 tl

HoliganSamSunLu

Levent ÖCAL

passolig ile aldım biletimi. sabah baktığımda maraton alt neredeyse boştu az önce baktım %80 i dolu görünüyor.

Ayberk

Passo da çok az bilet kaldı görünüşe göre. Ben de passoyla aldım ki, kombineyle başka birisi de girebilsin diye. Sadece maraton altta bir blok boş görünüyordu sanki.

Sadece Samsunspor

Icimden 3-0 gibi rahat bir skor geciyor hadi hayirlisi

GurbetciFanatik

özkan

Büyük SAMSUNSPORLULAR
Ankaraspor tesislerin karşısında ANEMON otele yerleşti
Yarın saat 18.30 da 56 lar Samsunspor store önünde araçlarımız ile toplanıp tesislere konvoy yapacağız ve ANEMON otel etrafında kornalar çalarak tıklayacağız Ankaraspor'a uyku yok. Sivas maçındaki hataya düşmeyelim gün birlik beraberlik günüdür bu şehir ve bu takım bu taraftar süperligi hak ediyor haydi ozaman ARACIN İle PERŞEMBE günü STORENİN önünde ol. Takımına sahip çık ben SAMSUNSPORLUYUM diyen herkezi bekliyoruz ..
Sende paylaşki herkez görsün

jean

ozkan kardesim ters tepki yapar bu tur hareketler dahada cok gaza gelip inadina daha cok oynarlar o yuzden bu tur islere gerek yok cikalim aslanlar gibi alalim macimizi insaallah

muzaffer4

2 yıl önce amerika kıtasında milli takımın birine yapılmıstı
sonuc:sabah a kadar davul calan ses yapan grup camların ses yalıtımlı olduğunu öğrenmesi üzerine dağıldı.

##kdc##

Anemon otelin karşısında da tesisler var zaten ve bizim takım da maç öncesi tesisler de kampa girecek. Çaldığın kornalar sonucu bizim topçular da uyuyamayacak.

Diğer şartlarda yapılması uygun ve gerekli olabilirdi ama bu koşullarda böyle bir şey saçma olur.

ErkÇay55

Böyle saçma şeylere ihtiyacımız yok Büyük Samsunspor 0ndokuzmayıs stadında tarihe altın harflerle geçecek güzel bir sonuç alarak futbolun para ile değil yürekle oynandığını dosta düşmana gösterecektir Allahın izniyle...

GurbetciFanatik

Yani bilmem ama sahsen ben Ankarasporlu futbolcu olsaydim sinirimden daha cok kosardim mücadele ederdim.

Dikkatli olmak lazim  :D :D :D

cgr

Sanki Yarı Final tamammış gibi, İstanbul deplasmanı hesapları yapmaya başladık ya la

ngonge

Alıntı yapılan: cgr - 08 Mayıs 2014, 02:21:02
Sanki Yarı Final tamammış gibi, İstanbul deplasmanı hesapları yapmaya başladık ya la

O az bile, ben kafamda süper lig transferleri yapmaya başladım :)