PTT 1. LİG Play-Off 1.Maç | Samsunspor'umuz - Ankaraspor

Başlatan 55__Gurbet__55, 04 Mayıs 2014, 17:57:58

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

Sunu diyemeden gecemicem.
Adnan sana da helal olsun cok güzel mücadele etdin. Sana cok kizmistik ama bu aksam bir kaptan gibiydin aferim sana.
Ve gördükki Arif hicbir zaman Musa Aydinin yerini dolduramaz.

Cemil az daha sakin deli danalar gibisin  :D :D :D

Duško Milinković

Çok sıkıntılı bir maç oldu. Özellikle son dakikalarda yine doldur boşalta başlayınca, klasik son dakika hastalığımız mı tekrar edecek acaba diye korkmadım desem yalan olur. ŞAns biraz bizden yana olunca maçı kazandık. Hakem genel olarak takdir haklarını Ankaraspordan yana kullandı. Karmil klasik işlerini yaptı. Aileden aldığı terbiyeyi gösterdi. Samsunsporla ne alıp veremediği var anlamak zor. İkinci maçta klasik kalpar takdiği işe yarayacak gibi duruyor. Sakin olmak gerekiyor.

Ellibeş Numara

Musa Aydın, farkını birkez daha gösterdi. Oyuna girdikten sonra oyun hareketlendi. Sanki ekigho'yu bu maçta aradık gibime geldi. Musa Sinan fırsatçılığını konuşturdu ve golü attı. Cemil her zamanki gibi, bomba gibi.. Adiloviç etkisizdi. Yine de canla başla savaşan futbolcularımızı tebrik ederim. Ankaraya umutlu gidiyoruz, daha ne olsun.. :D

elexir

Yinede çok temkinli olmak lazım umarım bu skor takımı rahatlatmaz 2. Maçta çok soğukkanlı olmamız lazım

HoliganSamSunLu

şükürler olsunki ankaraya bir adım önde gidiyoruz.....  kadıköy yolculuğu başlasın

berusa55

09 Mayıs 2014, 21:59:44 #260 Son düzenlenme: 09 Mayıs 2014, 22:29:52 berusa55
2-1 yensek bu kadar sevinemezdik kesin. Gol yemediğimiz çok iyi oldu.

İyi avantajla gidiyoruz; orda bulacağımız bir golle rakibi iyic dağıtabiliriz zira biz bunlardan 3 gol yemeyiz.

MAÇIN ÖZETİ

cakir55

İyi oynamadık bu kesin ancak bu maçlarda iyi oynaman önemli değil. Bir duran topta işi bitirdik. Böyle maçlarda duran toplar çok önemli bir faktör ve biz bunu çok iyi yapıyoruz.

1-0 iyi bir skor, oyuncularımız iyi savaştı gerçekten. Ankaraspor'da iyi kapandı. Ankarada da 0-0 veya 1-1 ile fişi çekeriz finale gideriz.

King1965

Avantajı lehimize çeviren futbolcularımıza teşekkür ediyorumm.. Koreografi içinde emek harcayan maddi manevi destek veren tüm abilerime kardeşlerime tşeekkür ederim..

King1965

Osman özköylü maç sonu şunları söylemiş

AlıntıAtilla Cebeci / Spor 55
ANKARASPOR TEK.DIR.OSMAN ÖZKÖYLUDEN SAMSUNSPOR;A VE SAMSUNSPOR TARAFTARINA TEHDIT YAĞDIRDI....BASIN TOPLANTISINDA ONCE SAHANIN ISLATILMASINA ,DAHA SONRA HAKEME VEDE SAMSUNSPORA VERDI VERISTIRDI.ANKARADA OYNANACAK MACA GECEN MAC GIBI 5 BİN TARAFTARIN GIREMEYECEGINI BURDA CALINAN ANKARA HAVASININ ORDA NASIL CALINACAGINI BURDAKI MAC GIBI OLMAYACAGINI ALTINI CIZEREK USTU KAPALI SEKILDE TEHDITLERDE BULUNDU.BENDE KENDISINE ,SUNU SORDUM.YANI FUTBOLUN DISINDA OLAYLARMI YAPACAKSINIZ DEDIM ONUN CEVABINI PTESI AKSAMI SAAT AKSAM 9 DA SPOR 55 DE IZLEYIN.( LOKMAN GOR VE KALECILERIDE ASAGI YULARI AYNI IFADELERI KULLANDILAR) PTESI GORUSMEK UZERE HOSCA AKLIN

mehmet yılmaz

Allaha sukur kazandik. Önemli bir avantajimiz var. İnşallah finale çıkacağız.

berusa55

09 Mayıs 2014, 23:00:28 #265 Son düzenlenme: 09 Mayıs 2014, 23:17:27 berusa55
Osman Özköylü ve zibidileri maçtan sonra uçuşa geçmişler. Hasbinallah... Neyse; Salı günü size ayarı verecektir yine bu taraftar; sorun yok!

AlıntıTeknik Adam Samsunspor'u Sahayı Sulamakla Suçladı

PTT 1. Lig'in Play-off Yarı Final karşılaşmasında Samsunspor-Ankaraspor maçının ardından her iki teknik adam ve oyuncular maçı değerlendirdi.

PTT 1. Lig'in Play-off Yarı Final karşılaşmasında Samsunspor-Ankaraspor maçını ev sahibi takım 1-0 kazandı. Maçın ardından her iki teknik adam ve oyuncular maçı değerlendirdi.
Maçı değerlendiren Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, "Play-off maçları telafisi olmayan maçlar. Özellikle kendi sahamızda oynamanın avantajını nasıl kullanabiliriz düşüncesi içerisindeydik. Bu tür maçlarda gol yememek çok önemli. 1-0 galip geldik. 1-0 galip geldikten sonra ikinci golü nasıl ararız düşüncemiz olmalıydı. Zaman zaman oldu ama zaman zamanda bu skoru korumak için mücadele ettik. Çok iyi mücadele oldu. Rakip kontrataklarla gol arayışı içerisinde oldu. Kazandığımız için mutluyum. Ama burada her şey bitmedi. Önemli olan Ankara'dan tur atlayacak bir sonuçla dönmek istiyoruz. Bunun bilinci içerisindeyiz. Ankara'dan tur şansını yakalama adına bize çok büyük görevler düşüyor. Samsunspor hak ettiği bir galibiyeti aldı" dedi.
Galip geldikleri için mutlu olduğunu belirten Samsunsporlu oyuncu Musa Sinan Yılmazer, "Play-off maçları genelde zor olur. Bugünde zor olacağını biliyorduk. Ankaraspor çok gol atan bir takım, biz de dersimize iyi çalıştık. Ankara'da da ilk golü bulup avantajı elimize almak istiyoruz. Ankara'dan turla atlayıp Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda final oynamak istiyoruz" diye konuştu.
Play-off'un ilk maçlarının zor olduğunu ifade eden Samsunsporlu oyuncu Arif Şahin, "Ankaraspor bugün orta sahayı fazla tuttular. Ankara'daki maç daha farklı olacak. Biz de dersimize çalışırsak Ankara'da sonuç alacağımızı düşünüyorum" şeklinde konuştu.

ANKARASPOR CEPHESİ
Maçı kaybettikleri için üzgün olduğunu ifade eden Ankaraspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, "İki ayaklı maç serisine bugün Samsun'da başladık. Samsunspor'un seyirci desteği ile coşkulu oynayacağını biliyorduk ama oyunun genelinde rakibi hiç oynatmadık. Sadece ilk yarıda Ahmet Burak'ın direkten dönen topu haricinde Samsunspor'un bugün pozisyonu dahi yok. Attıkları gol de pozisyon olan bir olay değil. Orada tamamen bizim oyuncularımızın bir anlık dalgınlığıdır. Oyunun genelinde çok daha akıllı oynayan, bulduğu pozisyonları değerlendirse buradan kazanan takım Ankaraspor olabilirdi. Bu demek değil ki, Samsunspor turu geçmedi. Bu işin Ankara ayağı var. Burada gelen rakiplerin pas yapmasını engellemek için sahayı ıslatıp, burada akılları sıra kurnazlık yapmaya çalışıyorlar. Bunu genelde yapıyorlar. Ama bunun Ankara'sı da var. Biz bugün seyirci baskısına rağmen mükemmel oynadık. Ankara'da sahayı ıslatamayacaklar. Bu durum Samsunspor'un oyun planı. Kazanmaya yakın yüzde 100 Ankaraspor'du ama talihsiz bir gol yedik. Ben oyuncu arkadaşlarıma sonuna kadar inanıyorum. Süper ligde olacak olan takım Ankaraspor'dur. Sahada kazanmak için atacağı gollerle inşallah bugün Samsunspor eğlendi Salı günü de Ankara'da Ankaraspor eğlenecek" ifadelerini kullandı.
Turu geçenin kendileri olacağını belirten Ankarasporlu oyuncu Lokman Gör, "Bugün için elimizden gelen her şeyi yaptık. Ankaraspor saha içerisinde her şeyi yaptı ama olmadı. Samsunspor 1-0'a çok sevindi ama kursaklarında kalabilir. Burada hakem başlı başına bir olay. Sahanın maçtan önce ıslatılması zaten başlı başına bir olay. Biz burada çok iyi top oynadık. Biz Kadıköy'de kupayı kaldıracağımıza inanıyorum" dedi.
Hakem hakkında sert açıklamalarda bulunan Ankarasporlu kaleci İsmail Şahmalı, şöyle konuştu: "Bugün kötü oynamadık. Duran toptan talihsiz bir gol yedik. İki maç olduğu için Ankara'daki maçı gol yemeden 2-0 alacağımızı düşünüyorum. Oyuncumuzun başına demir parçası geldi ve yerden kalktıktan sonra hakem sarı kart veriyor. Ben böyle bir şey dünyada görmedim. Hakeme neden sarı kart verdiğini sorduğumda 'seyirci yanlış anlar' diyor. Sen seyirciye göre düdük çalıyorsan bırak bu mesleği, git başka iş yap. Samsunspor taraftarı otel odalarımıza kadar telefonla bağlanıp bizi tehdit ediyorlar. Bu Samsunspor taraftarına yakışmıyor. İnşallah biz Ankara'da gerekeni yapacağımızı düşünüyorum."

Kaynak

vanlioglu

Tipik bir turnuva maçıydı ve biz çok büyük avantaj yakaladık.
İkinci maçta hızlı oyunculara ihtiyacımız olacak ekighonun durumunu bilmiyorum ama canberk ile ekigonun oynaması lazım.

kuzey55

çok zoruna gitti kediciklerin :) Ankara'da oynarız yine merak etmeyin.

5trawberry

Şükürler olsun kazandık.. Maç için fazla söz söylemeye gerek yok, tatsız bir oyun ve alınan avantajlı skor. İnşallah bu yolun sonu süper lig olur ve gerek taraftar gerekse, şehir olarak hakettiğimiz bu emeğin karşılığını alırız.

Yalnız iki noktaya değinmek lazım.

Adnan ne zaman büyük kaptan oldu? Efsane efsane ne efsanesi diye bağıran zihniyetler, Adnan'a büyük kaptan nasıl diyebiliyor. Artı, Lokman'ı twit yağmuruna tutanlar şimdi ne düşünüyor onu da merak ediyorum.

samsunum

açıklamalara bakılırsa fena bilenecekler bize