"Yıkar mı sandın beni bu yalancı ayrılık" - VIDEO

Başlatan MeL_55, 26 Şubat 2014, 01:16:25

« önceki - sonraki »

MeL_55

Evet arkadaslar artik yeni bir video yapma geregi duydum :)
sizlerin cok begeni ile izlediginiz "Burası Heryer Değil - Şehri Samsun" videosu suana kadar en cok izlenen video olmustu.
Insallah yine sizler sayesinde bu sayiyi gececegiz :) 10.000 kisiden bahsediyorum.

Hadi tüm Samsunspor taraftarlari.
Begendiginiz takdirde paylasalim, paylasalim ki herkes SAMSUNSPORun ayak seslerini duysun.

Geliyoruz..

hepinize simdiden cok tesekkürler

"Yıkar mı sandın beni bu yalancı ayrılık"

beşnumara

Melih video güzel olmuş eline sağlık kardeşim. Adilovicin adanaspora attığı rövaşata fatihin kskya attığı rövaşata ve musa sinanin balkese attığı goller güzel gollerdi. Keşke onlar da olsaydı ;)

MeL_55

Alıntı yapılan: beşnumara - 26 Şubat 2014, 16:48:32
Melih video güzel olmuş eline sağlık kardeşim. Adilovicin adanaspora attığı rövaşata fatihin kskya attığı rövaşata ve musa sinanin balkese attığı goller güzel gollerdi. Keşke onlar da olsaydı ;)

cok tesekkür ederim besnumara abi. bu videoda daha cok HD kalitedeki olan cekimleri kullandim. Elbetteki o golleri baska videoya eklerim abi. sen iste yeterki

##kdc##

"Burası Heryer Değil Şehr-i Samsun" efsaneydi bu da güzel olmuş, eline sağlık kardeşim  :)

MeL_55

Alıntı yapılan: ##kdc## - 26 Şubat 2014, 17:00:37
"Burası Heryer Değil Şehr-i Samsun" efsaneydi bu da güzel olmuş, eline sağlık kardeşim  :)

cok tesekkür ederim kdc :) sizler sayesinde efsane oldu

celebi

Gorkem

emre

Şu Burası Heryer Değil - Şehri Samsun videosunu tekrar izleyince gözlerim doldu. Ne güzel bir sene geçirmiştik, her gol de ayrı ayrı anımız var. Murat Yıldırım'ın Altay'a attığı gol tribünden o an çıkan ses..

Böyle bir toplulukla omuz omuza olduğumuz için gururluyum. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun.

Furkan