Türkiye Kupası: Samsunspor 2-3 Gaziantepspor

Başlatan timofte, 19 Ocak 2005, 11:33:23

« önceki - sonraki »

Şevket Öztürk

Sevgili Yusuf Çelebi; "Penaltıyı Celil de kaçırabilirdi, takımın Abisi olduğu için Ertuğrul kullanmak istemiştir" demişsin. Eğer Celil de penaltıyı kaçırsaydı bunu normal karşılardım. Ama o güne kadar Ertuğrul hangi penaltıyı gole çevirdi ki. Kaç tane penaltı golünü hatırlıyoruz ki ? Ben Ertuğrul'un hiç golle sonuçlanan bir penaltısını hatırlamıyorum. Ama kaçırma rekoru eminim ondadır. Penaltıyı Abiler atar diye bir kural var mıdır ?  Öyle olsaydı G.S.'de Bülent Korkmez atardı. Ya da diğer takımlarda Penaltıcı olmadıkları halde, Abi olanlar atardı. Senin, benim ne demek istediğini iyi anlayacağını tahmin ediyordum sevgili dostum Yusuf Çelebi :)
Diğerlerinin kaçırması normaldir, ama Ertuğrul'un kaçırması bence, kusura bakmasın da biraz yüzsüzlük. Ben seni seviyorum diye, senin beni uğratacağın hayal kırıklıklarına katlanmak zorunda mıyım ? Ben Ertuğrul'u Ertuğrul olarak seviyorum, ama Samsunspor'umun kaderiyle kimse oynamasın. Hiç biri kendini çok sevildiği için yükseklerde görmesin. Bu sözüm hem başkan, hem Ertuğrul ve samsunspor'da görev yapan herkes içindir. Selamlar.

fat55

sevgili şevket abi siz büyük bir samsunluysanız sizi beykozla oynayacağımız basketbol final grubunun ilk maçında görmek istiyoruz.30 ocak 2005 pazar saat 16 00 da beykoz-panasonic samsunspor

cico

bu maç bizim di ama ertugrul un bir serkanı çekememesinden elendik

yusuf celebi

Sevgili cico , yazıların uzunluğundan sıkıntı duyulduğunu belirtmişsin bende şahsım adına bu konuya özen göstermeye çalışıyorum yazıların uzamasının nedeni " slogan içerikli" olmayışından dolayı ayrıntılarına girmemizden kaynaklanmaktadır bende şuna dikkat edilmelidir diyorum sadece sloganlarla değil katılımcı paylaşımcı biraz içerikli yazılardan rahatsız olunmamalı.

Sevgili Şevket Öztürk , penaltı kaçırma rekoru Serkan Aykut'a ait bunu iki sene öncesine kadar hesabını tutmuştum bu sayı 12'dir.

Her futbolcu penaltı kaçırabilir ama bu oran çok fazla ise o futbolcuya penaltı attırma ısrarı yanlıştır bu Ertuğrul Sağlam'da olsa değişmemelidir.
Ben Ertuğrul'un penaltı kaçırdığını hatırlıyorum ama kaçırdığı attığından fazla ise onu bilemiyorum.
Sevgili Şevket Öztürk , yazında Ertuğrul konusunda fikrini tam olarak anlayabilmiş değilim sence Ertuğrul'un devam etmesi doğrumu yanlışmı.

Ben bu konuda bazı içerikleri olan taraftarımızın Ertuğrul'a neden karşı neden değil şeklinde soru cevap şeklinde hazırlanmakta olan bir yazı hazırlıyorum yakında bunu sizlerle paylaşacağım.

Bu konuda mantıklı açıklamalarınızı isteyeceğim.

cico

Şevket Öztürk

Sevgili Fat55; Samsunspor basketbol takımımızın Beykoz ile maçı olduğu haberini 2 gün önce almış bulunuyorum. Ancak çağrının başında "Büyük Samsunsporlu iseniz, bu maça bekliyoruz" sözünü anlayamadım. beni tanıdığını sanıyordum. Büyük Samsunsporluluk sözle olmuyor tabi. "Samsunspor nerede, biz orada" olmakla oluyor. 2 sezon önce de yine Samsunsporumuzun basket maçları vardı İstanbul'da ve hiç birini kaçırmadık çok şükür. Her nerede "Samsunspor" adı varsa, biz hep oradayız. Biz 19-20 yıldır özbeöz Samsunsporluyuz evvel Allah. Bu maça da geleceğiz inşaallah. Değerli davetin için sana da teşekkür ederim.

Sevgili Yusuf Çelebi dostum, arkadaşım ve kardeşim; Ertuğrul'un penaltı dışındaki gollerini tabi ki saymıyoruz. Penaltılarında ise benim hatırladığım 1 golü ya vardır ya yoktur :) En çok kaçırdıklarını bildiğim için, attığını hatırlamıyorum. Ama mutlaka vardır. Söz konusu maçta Serkan Aykut yoktu zaten. Ama dikkat edersen, Serkan Aykut da penaltılara iyi çalışıyor olmalı ki, son zamanlarda pek kolay kolaykaçırmıyor. Hatta yanlış bilmiyorsak geçen sezon en çok penaltı kullanıp gol yapan, sanıyorum sadece 1 tane kaçıran futbolcu. Ayrıca Serkan teknik vuruş yapıyor. Ertuğrul ise abanıyordu, kaleciler tutamaz diye belki ama, kaleyi bir türlü tutturamıyordu :)
Ertuğrul kalmalı mı, gitmeli mi sorusuna gelince; Ertuğrul Samsunspor'a yakışıyor. Öncelikle bunu belirtmeliyim. Ama ben insanlarda tevazu sahibi olma özelliğini de ararım. Gördüğüm kadarıyla Ertuğrul'da kendini beğenmek gibi güzel olmayan bir huy da var. Bunu atlatabilirse başarır. Kalmalı, ama şahsi ihtirasları nedeniyle Samsunsporumuza da zarar vermemeli. Futbolculara karşı kendini çok da üstün görmemeli, en azından futbolcuları böyle bir hisse kaptırmamalı. Hoca olsun, ama tevazu sahibi de olsun. Bilsin ki Samsunspor son derece ciddi ve büyük bir isimdir. Senin benim baktığımız gibi baksın bu takıma. İnxaallah başaracaktır.

fat55

abi yanlışsam özür dilerim.ben senin ne kadar samsun sevdalısı olduğunu biliyorum.görüşlerinizi de beğeniyle okuyoruz.saygılar.