TFF 1.LİG 2022-2023 28.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 2 - 0 Altınordu

Başlatan eprianu, 20 Mart 2023, 22:11:34

« önceki - sonraki »

eprianu

Tarih: 24.03.2023 Cuma
Saat: 20:00
Stadyum: Samsun 19 Mayıs Stadyumu

Müsaade olursa açtığım 2. konu olacak. İlkini kazanmıştık, bunu da kazanırız İnşallah. Hem Play-Off'ta bizi elemeleri hem de ilk dönem 10 kişi kaldığımız maçta kaybettiğimiz için kendilerine karşı kin doluyum. İnşallah 5-0 gibi farklı bir skorla geçeriz ve biraz daha küme düşme potasına iteriz. İç sahada güzel bir futbolla kazanacağımızı düşünüyorum.

jean

Lusage

Belalımız Altınordu'yu yenersek bu iş biter. Sezon sonu kendimizi adına Süper denilen tiyatro salonunda buluruz.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

_SoN_

Her zamanki yerimizde olacağız, bu maçıda sorunsuz geçeceğiz inşallah, başarılar SAMSUNSPORUM.

s_uzunkaya

kalan 8 maçta alacağamız 10 puan bizi bu ligten kurtarır. belalı melalı diye birşey yok bu saatten sonra. fark atarız.

jean

Artik su ligi bitirelim hayirlisiyla ne kadar cok kazanirsak o kadar cabuk ilerleriz rakiplerde birbirleriyle oynayacak artik firsatlari degerlendirmeliyiz

Sol Açık

Alıntı yapılan: s_uzunkaya - 22 Mart 2023, 11:57:21kalan 8 maçta alacağamız 10 puan bizi bu ligten kurtarır. belalı melalı diye birşey yok bu saatten sonra. fark atarız.

36 maçlık sezonda, hemen herkes 6 puanı kafadan alırken, 10 puan yetmeyebilir. Ama 13-15 puan garanti çıkmamıza yarar. Bunun için de ince eleyip sık dokumadan 8 maçın 5'ini kazanmamız lazım! Bir başka ifadeyle, sadece içerideki maçlarımızı alsak bile çıkıyoruz...

Ayrıca, bu maça intikam veya hesaplaşma diye bakmaya da hiç gerek yok. Adamlar vaktiyle bizi hak ederek elemişlerdi. Sorun bizdeydi, bizi elediler diye kinlenmeye gerek yok. Ama Altınordu'yu da yenip, seriye devam etmemiz gerek.

Ciddi şekilde zorlanacağımızı ama kazanacağımızı düşünüyorum...

evolution55

1-0 olsun 3 puan olsun

ayrıca daha önce iftara denk gelen maç saatlerinde stad dışında iftar yemeği dağıtılıyordu, yine böyle bir şey yapılsa çok iyi olur sanki

Raqua55

evolution55

evolution55

Alıntı yapılan: evolution55 - 23 Mart 2023, 11:19:481-0 olsun 3 puan olsun

ayrıca daha önce iftara denk gelen maç saatlerinde stad dışında iftar yemeği dağıtılıyordu, yine böyle bir şey yapılsa çok iyi olur sanki

tekkeköy belediyesi iftar organizasyonu düzenliyormuş

_SoN_

Bu tarz organizasyonlara birkaç kez denk gelmiş biri olarak söylüyorum, aman kişisel önleminizi alın, ekmek arası köfte su vs, yoksa ramazan günü aç kalma ihtimaliniz var :) Sayı çok, sıra vs organizasyon kabiliyeti çok sınırlı, sinirler aşırı gergin olunca iş kısa sürede kalmadı ya dönebiliyor. Aman ha ramazan günü gerilmeyelim boş yere :)

Bu tarz organizasyonlar göze kulağa ilk başta hoş geliyor ama, tam kapasite yeterince organize olunamayınca maalesef sadece sözde resimde kalıyor. Yinede düşünen emeği hakkı geçenlee teşekkürler, inşallah zamanla istenilen seviyeye gelir.

mehmet yılmaz

Yaşlandık sanırım :)))
Şifremi hatırlayamadığım için birkaç haftadır giremiyordum siteye.
O süreçte Rize maçı için Samsun'daydım ve 2-0 kazandık. Sakarya'ya gittim, 1-0 kazandık. Bandırma'ya 5 attık. Ankara'daydım ve Gençler'i 1-0 yendik.

https://www.youtube.com/watch?v=Hunc1cnSwsM

Rüzgarı arkamıza aldık, yelkenleri şişirdik. Yolun sonu şampiyonluk inşallah.
Altınordu bize rakip olabilecek seviyede değil, kazanacağımıza inanıyorum.

Sadece Samsunspor

Takilmadan gecelim. Bu hafta rize eyup maci var. Tam kazanmalik hafta haydi Samsunspor um percinle sampiyonlugunu

GurbetciFanatik

Taraftar görevini zaten yapar
Hoca da kenarda görevini yaparsa
Futbolcularimiz bu maci söke söke alir
Hatta bir futbolcudan hattrik bekliyorum 😲