TFF 1.LİG 2022-2023 27.HAFTA | Gençlerbirliği 0 - 1 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan _SoN_, 17 Mart 2023, 13:01:46

« önceki - sonraki »

55.hakan

Soner ne gerek vardı o penaltıya ikinci yarı Luura ve Fofana gibi hızlı adamları kullanarak 2 yi bulmamız lazım. Orta sahaya Soner'in yerine Cihan girmeli. Al Fofana'yı sola Laura yı sağa al ortada Tangue kalsın. Cihan ı da ortaya al bitir maçı.

_SoN_

İkinci yarı takımın toparlanması lazım, özellikle orta sahamızın kanatlarla beraber topu karşılarken sağlam ve daha sert olması lazım, rakip yumuşak yeri buldu saniyede geçiyor orta sahayı.

GurbetciFanatik

GurbetciFanatik

_SoN_

Göz göre göre bu kadar bariz bir gol beklememiştik bu sene.

GurbetciFanatik

GurbetciFanatik

Penalti kacti
Golleri sayilmadi

Bu kadar bal varken alin 3 puani artik

defansif orta saha

Bu maç böyle bitmez, göz göre göre geliyor pozisyonlar. Kim şampiyonluğa gidiyor, kim kümeye gidiyor belli değil.

_SoN_

Teknik anlamda yazı yazmak istemiyorum bu maç , acayip keyfim yerimde :)
Şampiyonluğa giderken, böyle maçlar, böyle kazanılan puanlar çok ama çok değerli, bu tarz maçlar çok denk gelmez ama ŞAMPİYONLUK yolunda belirleyici olur, inanın öyle bir zaman denk geldi ki böyle bir galibiyet, bizi ŞAMPİYON yapacak ŞAMPİYOOOOON !!!

eprianu

2 sezon önce averajla şampiyonluğu kaçırdığımızı düşününce kazanalım yeter diyorum, iyi futbol beklemiyorum. Gençlerbirliği de düşme hattında olduğu için ölümüne maça asıldı. Her şeye eyvallah ama bu kadar baskı yemeyi sindiremiyorum. İlk yarı sahada yoktuk. Maçın sonlarına doğru da iyice kendi yarı alanımıza gömüldük. Koca maç boyunca Tanquee'nin penaltı noktasına yakın yerden kaçırdığı gol dışında pozisyonumuz yok. Elimizde bu kadar orta saha oyuncusu varken iki top yapamadık, organize atağa çıkamadık. Yakışmıyor bunlar bize.  Sakarya maçında da benzer bir tabloyla karşılaşmıştık.

Hakemi tebrik ederim, maç boyunca gerçekten çok iyiydi. Küçük pozisyonlara faul vermedi, maçın soğumasına izin vermedi. Faul nedeniyle iptal edilen golde bana göre bir şey yoktu.

Geriye kalan maçlarımızdan belki de en zoruydu. Kazandık diyelim ve bu maçı unutalım, önümüze bakalım.

Sadece Samsunspor

Stoper

Artık iyi oyun beklemiyorum.
Tebrikler SAMSUNSPOR'UMUZ.
Finale 8 kaldı.

adige73

Alıntı yapılan: eprianu - 18 Mart 2023, 21:06:362 sezon önce averajla şampiyonluğu kaçırdığımızı düşününce kazanalım yeter diyorum, iyi futbol beklemiyorum. Gençlerbirliği de düşme hattında olduğu için ölümüne maça asıldı. Her şeye eyvallah ama bu kadar baskı yemeyi sindiremiyorum. İlk yarı sahada yoktuk. Maçın sonlarına doğru da iyice kendi yarı alanımıza gömüldük. Koca maç boyunca Tanquee'nin penaltı noktasına yakın yerden kaçırdığı gol dışında pozisyonumuz yok. Elimizde bu kadar orta saha oyuncusu varken iki top yapamadık, organize atağa çıkamadık. Yakışmıyor bunlar bize.  Sakarya maçında da benzer bir tabloyla karşılaşmıştık.

Hakemi tebrik ederim, maç boyunca gerçekten çok iyiydi. Küçük pozisyonlara faul vermedi, maçın soğumasına izin vermedi. Faul nedeniyle iptal edilen golde bana göre bir şey yoktu.

Geriye kalan maçlarımızdan belki de en zoruydu. Kazandık diyelim ve bu maçı unutalım, önümüze bakalım.
Osman'nin pozisyonunda kastı birşey yok ama rakibin ayağı Osman'nin ayağına çarpınca Osman dengesini kaybedip düşüyor ve avantajını kaybediyor

jean

Uzun sure sonra sans bizden yanaydi Halen saskinim acikcasi bu kadar baski iyi olmadi az daha ayagimizda tutmamiz lazimdi topu pozisyon cok verdik neyseki vardan döndü cok sevindim 2 puan bosuna kaybedecektik yoksa kaldi 8 mac insaallah yolun sonu super lig olur

evolution55

nazar olsun bu oyun diyelim. her maç üst düzey oynamayı beklemek zaten mantıksız, önemli olan kazanma alışkanlığımızın devam ediyor olması. osmanın pozisyonu ceza sahası içinde olsa net penaltı olur. dolayısı ile oradaki pozisyon da fauldü.