TFF 1.LİG 2022-2023 25.HAFTA | Sakaryaspor 0 - 1 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan eprianu, 05 Mart 2023, 21:20:56

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Sakarya sen pislik adi bir takimsin. Allah belanizi versin. Insallah kulubunuz zamanla komple kaybolur kapanir.

Taner sende bizde hocalik yaptin adi herif yanindaki adamlara sahip cik hadsiz

GurbetciFanatik

Koyun ṣunlara 2 yi
Adi heriflere
Zekiye de saldirdilar icerde yibe

_SoN_

Sadece Samsunspor

Hakemde gaza geldi kartlar havada ucusuyor. Amina koydugumun sakaryasi dumduz maci ne hale getirdiler. Kininizde bogulun onun bunun cocuklari

ugurozkan

takım gerizekalı dolu. laura ile tanque gerçekten reziller. hala neyine sabrediliyor bu dangalakların.

GurbetciFanatik

Yavvv niye yaslaniyorsunuz
10 a karsi 10

Hocaaaa neyi bekliyonnn
Tanque oyunda yok
Al ahmet fofaniyi sok birini

Illa gol mu yicegiz

ugurozkan

hüseyin hoca benim için bugün bitmiştir. başkanın hoca gelmeden söylediği gibi bizim kalibremizde değil kesinlikle.

eprianu

Ne oldu bu takıma böyle? Ayakta duramıyoruz ikinci yarı.

Sadece Samsunspor

Laura cikip ahmet sagat girmeliydi yeter yeter yiyecez

_SoN_

Adamı böyle yararlar işte bu yarık yavşakca kaşını yardığınız zekininkide benzemez,bu sakaryanında işi bitti, ama bunları buraya geldiklerinde bu saha gömmezsek bizede yazıklar olsun.Her ne kadar ikinci yarı kötüde oynasak bunlara koydukya sonuna kadar helal olsun SAMSUNSPORUM.

Sadece Samsunspor

Ohhhhh nasil koydukkkk karaktersiz herifler. Insallah kulubunuz kapanmaya kadar gider amatore kadar gidin ordanda kapanin tarih olun.

binikalamadım

biraz kırık dökük beraberlikte yeter gibisinden oynadık ama 3 puanı deplasmanda almasını bildik...Hatta 6 puanlık maçtı...Şampiyonluk yolunda çok önemli galibiyet...

s_uzunkaya

Kavga dovusten galibiyetin keyfinide yasayamadik. Bu galibiyet yüzde 95 süperlig e çıktığımızin galibiyetidir arkadaşlar....Yansın meşaleler
        ⚪⚪⚪🔴🔴🔴⚪⚪⚪    
 🎆🎇🎇🏆🏆✨🎇🎆🏆🏆🎆🎇🎇
        🔴🔴🔴⚪⚪⚪🔴🔴🔴

Raqua55

Alıntı yapılan: s_uzunkaya - 09 Mart 2023, 22:21:58Anlamadığım bu kahbe evlatları neden böyle bileli bize? Biz bunları naaptik???

Bende onu düşünüyorum.Bu Salaklara karşı kim ne yaptı?Kocaelide bunlarda 2 gereksiz camia ne bok yedikleri belli değil.Neyse koyduk geçtik devamkee.

Taner Taşkın bizim başımızdayım bir kere bile bu kadar hirsli görmedim seni.Sanada koyduk.Duy bu sesii

Sol Açık

İkinci yarı kötüydük. Özellikle saha karıştıktan sonra çok kötüydük. Bizim gibi tecrübeli oyunculara sahip bir takım için anlamakta zorlansam da mental olarak dağıldık. Muhtemelen Zeki ve Osman'ın saha içi liderliklerinin ne kadar önemli olduğunu görmüş olduk.

Çok sinir bozucu bir maçtan, beraberlik de yeterken galip geldik. Artık işin %70'ini bitirdik sayılır. 10 maçımız kaldı, 6'sı içerde. Bizi takip eden 3 takım da Samsun'a gelecekler. Sadece bu iç saha maçlarını alsak, neredeyse matematiksel olarak çıkmış oluyoruz.

Hatta çok muhtemelen şampiyon olarak çıkacağız. Eyüp'ün sadece 2 puan arkasındayız ve ikili averaj bizde! Ek olarak, biz 6'sı iç sahada 10 maça çıkarken (+2 hükmen galibiyet), Eyüp 12 maç oynayacak.

Özetle, çok büyük bir adım daha attık ve bundan sonrasını taraftarla beraber çözmemiz gerekiyor...