TFF 1.LİG 2022-2023 25.HAFTA | Sakaryaspor 0 - 1 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan eprianu, 05 Mart 2023, 21:20:56

« önceki - sonraki »

eprianu

Tarih: 09.03.2023 Perşembe
Saat: 20:00
Stadyum: Yeni Sakarya Atatürk Stadyumu

İzin olursa forumda açtığım ilk maç konusu olacak. Maç öncesi 40 puana çıkarak hem iddialı konuma geldiler hem de bizimle olan puan farkını kapatma fırsatı yakaladılar. Açıkçası çok tehlikeli bir maç. Puan ya da puanlar çıkarmak ümidiyle.

_SoN_

Daha öncede söylediğim gibi, kolay kolay gol yemeyen, kolay kolay kaybetmeyen bir takım olduk artık, Hüseyin hoca tek mağlubiyetini eski takımına karşı aldı, bunu haricinde en fazla gol atan en fazla pozisyona giren takım kimliğindeyiz, takımımızın güvenide tam, ben bu maçta çok gol olmayacağını ve berabera kalacağımızı düşünüyorum, galip gelirsekte şaşırmam, Sakarya taraftarıda en az bizim kadar istekli ve takımının yanında bir gruptur, dolayısıyla bizim için görünen en önemli handikaptır, inşallah bu durumunda üstesinen gelip yolumuza devam ederiz, başarılar SAMSUNSPOR.

jean

Sakarya bugunku galibiyetten sonra cok tehlikeli duruma geldi bizi yenerlerse puan farki 2 ye inecek ne yapip edip 1 puani kapmaliyiz ben raziyim acikcasi beraberlige

yk55

Çok rahat yeneceğimizi düşünüyorum. :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

emre

Raqua55

diocid

Tam farklı kazanılabilecek maç, daha önce yapmıştık.4-0 yapacak kapasitemiz mevcut.

Sol Açık

İlk 2 yarışında 7 takımın iddiasının olduğunu düşünüyordum. Bunlardan Eyüp'e karşı ikili averajı almıştık, birkaç gün önce Ç.Rize'ye karşı da aldık ve büyük olasılıkla Ç.Rize'yi elimine ettik. Geriye kalan 4 takımdan en iddialılarından birisi Sakarya (diğerleri Bodrum, Keçiören ve Pendik). İlk maçta 3-2 almıştık, 5 puan önlerindeyiz. Somut olarak 1 puan bile alırsak, pratikteki fark (ikili averajı da aldığımızdan) 6'ya çıkmış olur ve geriye kalan 10 maçımızda 2 maçlık farkı Sakarya'nın kapatması çok zor olur, Sakarya'yı da listeden çıkartmış oluruz. Bu açıdan önemli bir maç.

Son 8 maçta 7 galibiyet almış bir rakiple oynuyoruz. Denizli maçını izledim, ama açıkçası Sakarya'da çok bir numara görmedim. Denizli maçı alabilirdi ve hatta almayı daha fazla haketmişti. Basit bir penaltı ile kazandı Sakarya ama tipik bir beraberlik maçıydı.

Bizim onlardan korkmamız için bir nedenimiz yok, çok daha kuvvetli bir serimiz var: son 7 maçta 5 galibiyet 2 beraberlik aldık, son 14 maçta 9 galibiyetimiz var ve yenilmedik...

Yenebilecek gücümüz ve oyunumuz var. Sakarya'dan da korkmuyorum. Ama çok büyük avantajımız var ve 1 puan da bize yeter...

Sol Açık

Bir ek yapayım. Perşembe günü kaybetmezsek, geriye 10 maçımız kalmış olacak ve bunların 6'sı içeride.

Perşembe yenilmezsek, açık açık yazabiliriz: Sadece içerideki maçlarımızı almamız bile Süper lige çıkmamıza yeter!

Sadece Samsunspor

Sakarya da pek bi numara yok. Fazla buyutursek cekiniriz buna gerekde yok. Huseyin hocam yine bildigi yoldan sisteminden devam etsin sabirla oynayip 3 puani aliriz. Onlar bizden korksun acikcasi. Buldugumuz pozisyonlari gole cevirmemiz lazim atamadikca ustumuze gelirler. Erken fisi cekersek tadindan yenmez. Ancak erken gol yersek penalti veya duran toptan. O zaman sakarya baya baya yatar yerden kalkmaz. Akan oyunda gol yiyecegimizi dusunmuyorum. Duran top veya penalti olursa yeriz.

evolution55

klasik seyirci baskısı ile üzerimize geleceklerdir. laura gününde olursa 3 atarız :)

1-0 olsun bizim olsun

defansif orta saha

Kazanırsak sakarya devre dışı kalır, ayrıca bu hafta bodrum da kaybettiğine göre onlara da elveda deriz. Rize maçının konusuna da yazmıştım, 3-4 hafta daha kayıpsız gidersek bu iş biter. Zira 28 mart'ta pendik-keçiören maçı var, o maçta da birinden biri daha illaki darbe yiyecek

ugurozkan

Nalepa cezalı, Kassango sakat. Sakarya'yı bu halde yakalamışken üçlü forvet hattıyla çıkıp tarihi fark alsaydık keşke. Ayrıca Fofana resitali izlemeyi özledik.
Sakaryada formamızla dolaşan taraftarımızın formasını çıkartırıp sosyal medyada yayınlamışlar. Fena motive oldum.

GurbetciFanatik

Sadece Samsunspor

Ulan furkan ne dokunuyon sal bizi daa 2yi atip yatacaktik