TFF 1.LİG 2022-2023 24.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 2 - 0 Ç. Rizespor

Başlatan mehmet yılmaz, 27 Şubat 2023, 11:56:22

« önceki - sonraki »

binikalamadım

Sadece Samsunspor

Sadece penalti atacak oyuncu araniyor. Penalti aninda oyuna girip atip geri cikacak. Dolgun maasli.

Benasser atardi aslinda adana da atiyordu

ercan0655

Geri zekalılıktan başka bir şey değil. Kaçan cokuncu penaltı ve sayesinde 10 puan. Nasıl önlem alınamıyor bu takımda duran top kullanacak adam yok. Takımın morali bozulacak karşı takımın morali ve mücadele gücü yükselecek.

binikalamadım

_SoN_

İkinci defa aynı şekilde penaltı kaçırırmı bu kadar tecrübeli biri.

Sadece Samsunspor

Sadece Samsunspor

Fofana ahmet sagat girsin. Tanque ali kaan ciksin. Osman ve benasser orta saha yeterli

GurbetciFanatik

Vermeyin bize penalti
Takimin morali bozuluyor
Atacak adam yok zaten

Raqua55

Ne çektik be ne penaltıymış.Ekrana bakamıyorum.Asiri stresliyim.Allahim 1-0 kazanalim.Duami kabul eylee aminn

binikalamadım

Sadece Samsunspor

Ya arkadas. Ceza sahasi icindesin top gelmis zink diye koyacan kaleye. Siz messi degilsiniz yavasca koseye birakacaksiniz

Sadece Samsunspor

Hakem otomatige bagladi sari kartlari insallah son dklarda bomba yapmaz

Sadece Samsunspor

Mac daha bitmedi ama yazayim. Penalti harici cok asiri gerilmeden izledim. Yine sistemli oynadik sabirli oynadik kazandik. Rize iyi transferler yapmis ama takim olamamis. Bence bi sistemleri de yok. Tamamen dogaclama top sisirme bide azubuike ile top dagitma disinda bise goremedim. Iyi puan toplamislar bence bu maca kadar. Biz ise sistemden vazgecmeden sabirla panik yapmadan oynayip calismalarin mevyesini aldigimiz bir mac oldu. Tebrikler takim... not: bundan sonra penaltilari Benasser kullansin.

binikalamadım

telaşsız oyunumuz 3 puanı getirdi...Tarık gününde olmasaydı rize'ye karşı tarihi bir fark yapabilirdik...

jean

Cok etkisizdik acikcasi hazirlik maci gibiydi lakin rize bizdende kotuydu saha avantajini kullanip yendik cok sukur bence cok kritik macti rizenin mac eksigi vardi bizi yense yakalayacaklardi vede gecen haftaki puan kaybimizdan sonra moralimiz bozulacakti cok sukur atlattik insaallah sakaryadanda 1 puan aliriz penaltiya  gelince 6 penaltinin 5 ini kacirdik sanirim baska takimda gorulmemis bir olay bu penalti olunca artik uzuluyorum resmen kacacak diye neyseki kazandikda penaltiya uzulmedik