TFF 1.LİG 2022-2023 24.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 2 - 0 Ç. Rizespor

Başlatan mehmet yılmaz, 27 Şubat 2023, 11:56:22

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

TFF 1.LİG 2022-2023 24.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz  - Çaykur Rizespor
04.03.2022 - CUMARTESİ 19:00
Yeni 19 Mayıs Stadyumu
Beinsport - TRT Spor

**

Canımızı yakan, morallerimizi sıfıra indiren deprem felaketinin ardından lig yeniden başlıyor ve ilk maçımız Ç. Rizespor ile olacak. Verilen o saçma tribün cezasının doluluk oranını etkileyeceğini düşünmekle birlikte yine de iyi bir taraftar desteği olacağı kanısındayım. Rakip, bizimle birlikte ligin en az yenilen takımı ancak biz hem daha üstteyiz hem de daha iyi bir takımız. Zor bir maç olur ve kazanırız diye düşünüyorum.

evolution55

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 27 Şubat 2023, 11:56:22TFF 1.LİG 2022-2023 24.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz  - Çaykur Rizespor
04.03.2022 - CUMARTESİ 19:00
Yeni 19 Mayıs Stadyumu
Beinsport - TRT Spor

**

Canımızı yakan, morallerimizi sıfıra indiren deprem felaketinin ardından lig yeniden başlıyor ve ilk maçımız Ç. Rizespor ile olacak. Verilen o saçma tribün cezasının doluluk oranını etkileyeceğini düşünmekle birlikte yine de iyi bir taraftar desteği olacağı kanısındayım. Rakip, bizimle birlikte ligin en az yenilen takımı ancak biz hem daha üstteyiz hem de daha iyi bir takımız. Zor bir maç olur ve kazanırız diye düşünüyorum.

ayağın uğurlu gelir ve 3-1 basarız hocam

jean

2-0 insaallah bizim mac rizesporda salam takim ilk golu yemememiz lazim

_SoN_

Çoluk çocuk eş dost kim varsa toplayıp gitmek lazım, aşırı derecede kötü günler geçiriyoruz, hem çocukların biraz farklı yöne odaklanması hemde takıma destek için maça gidilmesi önemli, inşallah kazanacağız, moraller bozuk, sahaya dönmek çok zor, ama bir şekilde hayatı akışana döndürmek oradaki kalan depremzeler içinde önemli, ekonomi kendi çarkında dönmeli ki, herkes el birliği ile oralara daha fazla yardım edebilsin.

jean

Yine maclar basliyor yine stres yukseldi su ligden insaallah ciksakta rahatlasak

Sol Açık

https://www.caykurrizespor.org.tr/Haber/KAMUOYUNA-DUYURULUR-5536.html

Bu nasıl saçma sapan bir açıklamadır Rize'nin yaptığı. Aşırı öfkelendim bu terbiyesizliğe, duygularımı yazıp yazıp sildim.
Uzatmayayım; umarım haftasonu maçta taraftarlarımız uygun bir üslupla bir yanıt verir...

_SoN_

Alıntı yapılan: Sol Açık - 28 Şubat 2023, 19:11:20https://www.caykurrizespor.org.tr/Haber/KAMUOYUNA-DUYURULUR-5536.html

Bu nasıl saçma sapan bir açıklamadır Rize'nin yaptığı. Aşırı öfkelendim bu terbiyesizliğe, duygularımı yazıp yazıp sildim.
Uzatmayayım; umarım haftasonu maçta taraftarlarımız uygun bir üslupla bir yanıt verir...

Bunların karın ağrısı nedir, anlayamadım ben olayı.

eprianu

Alıntı yapılan: _SoN_ - 28 Şubat 2023, 19:50:32Bunların karın ağrısı nedir, anlayamadım ben olayı.

Taraflarını belli ediyorlar abi. Yazın Rize'deydim, her yere devlet eliyle yatırım yapılıyor. Bir Rizeli'nin şu an için aksini düşünmesi çok zor.  İfadeler biraz ağır gibi duruyor, orası ayrı mesele.

evolution55

Alıntı yapılan: Sol Açık - 28 Şubat 2023, 19:11:20https://www.caykurrizespor.org.tr/Haber/KAMUOYUNA-DUYURULUR-5536.html

Afgurmuş itler

Raqua55

Son zamanlarda sakin kalabilmek çok zor.Duygularımızı sakin bir şekilde ifade edebilmek çok zor.Hatayda 3 yılım geçti çok canım yanıyor.Elbet birgün bu devran bitecek az kaldı.Show'dan ibaret olan yazılarınında sonu gelecektir.Siyasetsiz futbolda Alayı amatöre düşecek haberleri yok.Az kaldı sabır.

Maça gelecek olursa deprem bölgesindeki yaşamaya devam eden küçük kardeşlerimize bizler tarafından bir oyuncak armağan edilebilir.İnşallah taraftar grupları oyuncak
organizasyonu düzenler.

Bu durum statta bulunan küçük kardeşlerimize çok güzel bir örnek olur.En azından bu ülkenin zor zamanında nasıl birlikte beraber olduğunu canlı bir şekilde yaşarlar
görürler.İçlerinde kalıcı bir iyiliğe sebeb olabilirsek ne mutlu bizlere.Ne yazıktır ki coğrafi konumumuzdan dolayı bu felaketleri bölge bölge sırayla yaşayacağız.

Ülkece zor günlerden geçiyor olsakda futbol anlamında tribün anlamında rizespora deplasmanda oynadıklarını hissettirmeliyiz.Küfürsüz bir şekilde agresif olmalıyız.Kazanmak zorundayız.Hayırlısı ile kazanalım.

Sadece Samsunspor

hakem yiğit arslan. iki takımdan birini yakacak çok kötü bir hakem

Raqua55

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 02 Mart 2023, 15:20:45hakem yiğit arslan. iki takımdan birini yakacak çok kötü bir hakem

Taraftar baskısı önemli baskı altına almalıyız.Rizespordan çok cekiniyorum çok iyi nokta transfer yaptılar.Pek umudum yok.

eprianu

Beşiktaş taraftarının oyuncak olayı ile Pendikspor taraftarlarının top atma olayı çok güzel olmuş. Keşke bu maçta biz de buna benzer bir organizasyon yapabilseydik.

Raqua55

İnceden inceden stres bastı.Kazanırsak olay biter.Ama umudum hiç yok.

binikalamadım

hakem kötü...VARsız direkt penaltı çalınması gereken bir pozisyon...