Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

jean

Federasyonun izin vermemesi lazim bence resmen firsatcilik

_SoN_

İki adana takımının yaptığı gerçekten şu ortamda yakışmıyor, madem aynı durum söz konusu adana demirde çekilmeliydi, şu ortamda yapılan gerçekten hoş görünmüyor.

muzaffer4

Ligden çekilme konusuna ben farklı bakıyorum. Adana Demirspor'un küme düşme korkusu olmadığı için lige devam edebilir.Ancak ilk devredeki toplanan puanı toplayamayacağı bir gerçek.Adanaspor da aynı performansı gösteremeyip dezavantajlı duruma düşecekti. Muhtemelen lider durumda olan takımlar da liderliklerini koruyamayacak. Yeni Malatya ligde kalma mücadelesi veriyor hatta son zamanlarda iyilerdi ancak Altınordu, Denizli ile rekabet etme ihtimalleri yok.

O yüzden ben ligden çekilme taleplerini haklı görüyorum.

jean

Hicbir lider olsa cekilmezdi amedspor cekilmiyor diyarbekirspor cekiliyor cunku kumendusmeye oynuyor bu kadar basit ayni sehirde deprem oluyorsa iki takimda ya cekilir ya cekilmez

Sadece Samsunspor

Federasyon amatorce hemen kabul etmis. Su turkiyemizde bir tane kurum profesyonelce akilla mantikla bilimle yonetilemeyecek mi. Adanaspor sen nasil utanmiyorsun ya takimi ligden cekerken. Bunun adi emek hirsizligi ve acili ortamdan kendine avantaj elde etmektir. Hainliktir benim gozumde

muzaffer4

Lider olsa tabi çekilmez ligi öyle ya da böyle puan kayıplarıyla 4.-5. bitirecek ama ligde 13. olan takım puan kayıplarıyla ligden düşecek. Adanaspor lider olsa çekilmezdi ama Eyüp'le bizle rekabet edemeyip ligi 7. Bitirirdi.

Deprem nedeniyle ekstra bir puan kaybı, motivasyon eksikliği olmayacağını söylüyorsanız o zaman ligden çekilme talebini tartışırız.

Sol Açık

Arkadaşlar yapmayın, bunu başka yerde konuşmayın, utandırmayın!

Bölge altüst olmuş durumda, burada "fırsatçılık" tartışması yapıyorsunuz!

Biz 20 Ocak'ı yaşamış bir camiayız! Bize yakışmaz!

O hazin kaza olduğunda da biz pek matah durumda değildik! Böyle durumlarda "zordayım" diyen zordadır, üstelenmez!

_SoN_

Kimseyi utandırdığımız vs yok, nerede ne konuşacağımızı yazacağımızıda çok iyi biliriz, iki ayrı kıtadan iki ayrı bölgeden ,hatta iki ayrı ilden bahsetmiyoruz, aynı ilin iki takımı iki farklı karar veriyorsa burada utanması gereken biz değiliz, ayrıca olayın ve durumun çok net farkındayız, kimseye  "fırsatçılık" yapıyor da demedik, aynı şehrin bir takımı biz kan ağlıyoruz oynayamıyoruz diyorsa başımızla beraber, ama diğerinin onun aksine karar vermesi YAKIŞMADI . Hepsi bu.

cembaba

Aynı şehrin iki takımı tıpkı iki ayrı depremzede gibi. Hiçbir fark yok. Parası olan gidip yeni bir ev alıp içini döşer. Parası olmayan gidip millete sarılır. Yardım bekler. Adanaspor'un demek ki bu maddi gücü kaldıracak durumu yok. Aynı şehirden iki takım da olsa durum budur. Biraz hassasiyet lütfen.

Sadece Samsunspor

Nigde belediyespor bile cekilmis. Adamlar sonuncu bu sayede ligde kalacaklar. Tffde kabul etmis. Nigde halki bile tepkili. Bu isin cilki cikti. Tff iyice b.kunu cikartti bu isin. Sivas belediye bile cekilmek icin basvurmus 11 puanlari var

jean

Kontrol mekanizmasi olmayinca Boyle oluyor ne yazikki

muzaffer4

Sivas ve Niğde depremden etkilenen şehir olmadığı için çekilme talepleri reddedilmiş.

TFF deprem bölgesindeki takımlara böyle bir hak vermiş. Aslolan ligden çekilmektir. Ama oynamak isteyen takımlara müsaade edilir. Ads oynuyor diye aynı şehrin takımı Adanasporu da zorla oynatacak değiliz. Zaten yukarıda üst sıradaki takımların ligden düşme mücadelesi veren takımlarla karşılaşacağı zorlukların farkını söylemiştim.

Raqua55

23 Şubat 2023, 07:35:18 #49152 Son düzenlenme: 23 Şubat 2023, 08:37:20 cembaba
Sakarya ve kocaeli depremzedeler için düzenlenen dostluk maçında bile kavga etmişler.Gercekten hiç çekilmeyen 2 camia.

Sadece Samsunspor

Ligde son 3 macimizin 2si malatya ve adana. 2sinede otomatik +3 yazilacak. Bu bizi baya rahatlatacak.

Raqua55

Aslında hepimizin atladığı bir nokta daha var.Eyüpspor malatyaspora kaybetti.Bu durumdan dolayı eyüpspora karşı otomatik olarak ekstra +3 puan fazlamız var.Aslında puan farkı 1 gibi gözüksede 4 puan öndeyiz.