TFF 1.LİG 2022-2023 19.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 2 - 1 Adanaspor

Başlatan _SoN_, 23 Aralık 2022, 12:24:34

« önceki - sonraki »

racon

GurbetciFanatik

ercan0655

25 Aralık 2022, 21:02:38 #17 Son düzenlenme: 25 Aralık 2022, 21:06:07 ercan0655
Ayağında top tutamayan geri zekalılar yetenek ve kalite yoksunu bir topluluk.

GurbetciFanatik

Utanmasalar 97 99 da maci vercektik.

Galibiyet den baska hersey rezil malesef

Sadece Samsunspor

seskat

Güzel oyun felan beklemek hata olur. 3 puan olsun bana yeter.

Bir şekilde direkt Süper lige çıkalım.

Taktik vs konuşmaya gerek yok. Ligin kalitesizliği zaten insanın gözünü bozuyor.

Raqua55

Öncellikle hepimize geçmiş olsun,

Maçtan öncede belirttiğim gibi bu maç özelinde oyun anlamında iyi bir oyun sergileyeceğimizi düşünmüyordum.Sebeplerinden bir tanesi adanasporun bize hırslı geleceğini düşünüyordum hoca değişikliği ve ligin son haftası olmasından dolayı son bir umut anlamında sahada çok koşacaklarını düşünüyordum nitekimde öyle oldu.Bizim paralı imaj klubünden dolayı Samsuna gelen takımlar ekstra bir oyun sergiliyorlar konsantrasyon olarak diğer maçlara nazaran çok farklılar.Televizyon başından bunu görebiliyorum.Adanasporun varda verilmeyen golünden sonraki gol sevinçlerine dikkatlice bakın bütün takım deli gibi seviniyordu.

Son 2 dakika gerçekten bize kriz geçirceklerdi.Ben son pozisyona bakamadım gözüm kapalıydı.Sadece spikerin sesini dinleyebildim.3 puan bizim için çok önemliydi kolay maçı zora soktuk sebebi orta sahamız sönük kalıyor.2-0 dan sonra bir çok pozisyonda kendimizi zora soktuk orta sahadan atılacak 2 doğru pas bize 3'ü attırabilirdi.

Celilin sebebini bilmiyorum ama bizim takıma bir türlü uyum sağlayamadı.İnşallah 2'nci devre toparlar.Osman bu maç çok koştu fakat preslerinde etkisiz kaldı top kapamadı.Bugün Laura ve Szumski neredeyse kusursuz oynadı.Takımı ayakta tuttular.Tebrik etmek gerekir takımı sonuçta 2'nciyiz.Devre arasındaki transferlerden pek umutlu değilim inşşalh yanılırım.

eprianu

Denizlispor'un ardından iç sahada en kötü rakiple oynadık. Adamlar bir şekilde pozisyona girdiler ancak ileri uçta çok kötüydüler. Karşımızda sağlam bir takım olsa bugün şok bir skorla sahadan ayrılabilirdik.

Yaşadığımız onca sorun ve sıkıntıya rağmen ilk devreyi 2. sırada bitirmeyi başardık. Hem de kalite olarak bizden on kumaş daha iyi olan Eyüpspor ile aramızda sadece 6 puan fark var. Çok enteresan bir takımız. Ancak devre arası gerekli takviyeler yapılmazsa ligin sonunu getiremeyiz.

alperen_55

Sonuç iyi olsada çok kötü bir iç saha maçı ile devreyi 2.lik le kapattık.Devre arasında istenilen transferler yapılmazsa bu kadro ile ilk 6 bile hayal olur.Sebebi nedir bilmiyorum takımda özellikle son maçlara doğru hızlı bir form düşüklüğü yaşandı,bu kadar çok ve kolay sakatlanmalarında sebebi araştırmalı.

eprianu

Alıntı yapılan: alperen_55 - 26 Aralık 2022, 08:29:14Sebebi nedir bilmiyorum takımda özellikle son maçlara doğru hızlı bir form düşüklüğü yaşandı,bu kadar çok ve kolay sakatlanmalarında sebebi araştırmalı.

Muhtemelen hoca müsveddesi şahıs, takımı sezona hazırlayamadı. Takım fizik olarak dökülüyor. Ayrıca ilk devre çok sayıda sakatlık yaşadık. Bir takımda bu kadar sakat oyuncunun olması normal değil. Burada hocaya çok iş düşüyor. Devre arası bu eksiği kapatmalı. Bu konu, transferden bile daha önemli.

jean

Yendik cok sukur yinede bu oyun hic iyi degil hele son dakikalardaki stres hic yakismadi tam rahat kazandik derken panik olduk bu kadar pozisyona baska takima versek yenilirdik acik sakatlarin donmesi vede transfer yapmamiz lazim

Raqua55

Alıntı yapılan: eprianu - 26 Aralık 2022, 09:54:09Muhtemelen hoca müsveddesi şahıs, takımı sezona hazırlayamadı. Takım fizik olarak dökülüyor. Ayrıca ilk devre çok sayıda sakatlık yaşadık. Bir takımda bu kadar sakat oyuncunun olması normal değil. Burada hocaya çok iş düşüyor. Devre arası bu eksiği kapatmalı. Bu konu, transferden bile daha önemli.

Bayram bektaşın pisliğini çekiyoruz.Bir insan nasıl bu kadar başarısız bir teknik direktör olabilir dünyada tektir.Sıfır katkı.Sorsan trilyon kazanıyor profesyonel.

mehmet yılmaz

Bayram Bektaş fiyaskosunun getirdiği pek çok sıkıntıya rağmen, Hüseyin Eroğlu'nun mevcut malzemeyi en iyi şekilde kullandığı kanısındayım. Her ne kadar puanlar hayli yakın olsa da, ilk devreyi 2. sırada bitirmiş olmak da iyi oldu. Şimdi 4-5 net takviye ile Süper Lig'e dönme zamanı...