TFF 1.LİG 2022-2023 17.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 1 - 1 Yeni Malatyaspor

Başlatan brigand, 08 Aralık 2022, 08:07:48

« önceki - sonraki »

brigand

09.12.2022 - Cuma
Saat: 20.00

Denizli galibiyetini pekiştireceğimiz maç. Keçiören maçından sonra devreyi kayıpsız kapatmamız gerektiğini söylemiştik. Bu maçıda kazanıp Bodrum'a çok daha moralli ve özgüvenli gideceğiz.
Geçen hafta maç günü ve saati taraftar profilimizin çoğunun mesai saatine denk geldi. Bu maç için Cuma olmasına rağmen daha kalabalık olacaktır stad.
Ritmi kaybetmemeniz lazım. Son olarak tabiki Soner yerine Harris tercihine devam hocam.

_SoN_

Yine işi ciddi tutup kazanacağımız bir maç, erken yol hayat kurtarır, takım disiplininden taviz vermeden aynen devam, Soner konusuna kesinlikle katılıyorum, en kötü sağ bek bile sonerden daha iyi sol bek oynar.

jean

Denizli maci kadar kolay olmayacagi Belli iyi oynasakta aliriz insaallah

Stoper

2-0 kazanacağımızı düşünüyorum.
Tam konsantrasyon ile yola devam!

Sadece Samsunspor

Bu hakemi sanki bir mactan hatirliyorum bizi dogramisti. Yanlismi hatirliyorum araca tipini gorunce o gibi geldi. Maci hatirlayan varsa yazsin

Raqua55

Sadece Samsunspor

Kesin o hakem ya. Hangi macti acaba. Penaltidan belli zaten nesi penalti bunun

Sadece Samsunspor

Yine karaktersiz bir takima ve hakeme denk geldik. Hic izleyip kanser olmayin bence.

GurbetciFanatik

Zeki Yavru ṣuana kadar bütün sezon boyunca bir maç bize alditmadi.
Gereksiz bir adam.
Celil iyi basladi sakstliktan sonra sahada yok.

defansif orta saha

Gereksiz panik yapıyoruz. Malatya bize direnebilecek bir takım değil asla ama bu şekilde sonuç almamız mümkün değil

binikalamadım

binikalamadım

hoca lora ve tankeyi aynı anda çıkarsaydı bu maçı alırdık...talihsizlik oldu.Ayrıca cihan oyuna girer girmez 3 adet gereksiz faul yaparak oyunu sabote etti...

Raqua55

Akan oyunda gol yemiyoruz ama bu penalti isine bir cozum bulunmali. Var hakkinda aciklama yapilmali. Z

55.hakan

Yenik düştüğümüz zaman bir B planımız yoktu. Bu tür maçlar tecrübe ister. Sahada tecrübeli oyuncuların kalması laızm. Ceza sahasında sakin olsak çok rahat gol atacağız. Ama herkes panik halde şişiriyor topları. Kurtarıcı olarak Soner in girdiği bir takım kabul etmiyorum ben. İlk yarı Laura ya yapılan penaltıydı ama kimse itiraz etmeyince Var da izlemiyor herhalde. Bu maçı ben hocaya yazarım. Hocalık böyle maçlarda ortaya çıkar çünkü.