TFF 1.LİG 2022-2023 13.HAFTA | Tuzlaspor 1 - 2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan brigand, 10 Kasım 2022, 09:21:04

« önceki - sonraki »

_SoN_

Şunlara yenilmeyelim, şu rezilliği yaşatmayın bize, ilk yarıda oyun namına birşey yoktu, ikinci yarı toparlanmamız şart.

GurbetciFanatik

eprianu

Çok iyi zamanda geldi gol. Haydi iki de gelsin.

GurbetciFanatik

Yavv Laura ya az kaleye baksin aşirtsa gol
😡😡😡

GurbetciFanatik

GurbetciFanatik

GOOOOOLLLLLLLLLLLLLL
GOOOOOLLLLLLLLLLLLLL
GOOOOOLLLLLLLLLLLLLL

s_uzunkaya

@1954tuzlaspor a yazın arkadaşlar lütfenn.. Terbiyezsizliklerini anlatın. Yazın bişeler.. Kadınları çocukları maça almamak nedir filan diye

eprianu

Ne güzel bağırıyor taraftarlarımız: Şikeci Tuzla 😀

eprianu

_SoN_

Şunlara bastıkya, valla içimin yağları eridi ki şu aralar baya kilo almıştım :)

Raqua55

isyan

Ikinci yarida oynanan oyundan cok Takimdaki hirs ve istek beni mutlu etti. 1-1 den sonra bu maci aliriz dedim.

Örnegin son iki yilda bir tane bile Hakeme itiraz eden Adam yoktu. Yedigimiz golden sonra Hakemin basinda dikilmeleri bile Takimda birseylerin degistigini gösteriyor. Burada her posizyona itiraz edin diye bir düsüncede degilim ama yeri geldiginde sesini cikaracaksin.

jean

Cok kritik galibiyet aldik sukurler olsun bay gececegimiz hafta oncesi iyi oldu acikca ilk yaridaki oyunu gorunce umudumu kaybetmistim neden bu tur maclari kolay alamiyoruz anlamiyorum

muzaffer4

Bu ligde kolay maç olduğuna inanmıyorum. Yeneceğimizi düşündüğüm bir maçtı ama beklediğim gibi olmadı normal şartlarda geriye düştüğümüz maçı çeviremezdik. Maç çevirmek takım özgüveni açısından çok güzel oldu.Artık Keçiören maçına iyice hazırlanmamız lazım.
 Galibiyet serisi gelince maç fazlamız da olsa 2. Liğe yükseldik. Her ne kadar deplasman maçı sayılsa da taraftar baskısının olmadığı tüm stadın Samsunspor taraftarından oluştuğu bir maçtı. Hocanın müdahaleleri gerçekten iyiydi. Gol ve asistlere baktığımızda Tanque hariç oyuna sonradan girenler katkı yaptı. Osmanı çok beğendim Celil her zamanki gibiydi. Fofana sahalara döndüğünde 3-5-2 nin sol kanadında sonerin yerine oynasa kadro farklı bir hal alır. Muhtemelen sakatların iyileşmesi sonrası harrisli fofanalı 4-5-1'e döneriz

eprianu

Bizim için çok anlamlı bir galibiyet oldu. 

Son haftalarda hocayı defansif bir futbol oynattığı için eleştiriyorduk. Tuzla maçında gol yiyene kadar hücumu düşündük. Çok adamla rakip yarı alana yüklendiğimiz an kötü bir gol yedik. Sonrasında yarı bitene kadar iyi değildik. Ancak ikinci devre tek kale bir maç oynadık.

Son yıllarda geri düştüğümüz maçlarda neredeyse hiçbir reaksiyon gösteremeden ve pozisyona giremeden maç bitiyordu. Ancak bu maçta ikinci devre maçın tek hakimiydik.

Futbolcularımız inanmış, hırslanmış. Maç boyunca hakeme her türlü baskıyı yaptılar. Golden sonraki sevinçleri her şeyi ifade ediyordu. Çok basit gibi gelebilir ama son yıllarda gol atınca sevinmeyen futbolcular gördük.

Bu galibiyet ilk önce hocanın eseri. Bu kadro ile iyi bir futbol oynattı. Rakibe çok fazla pozisyon vermedik. Hücumda üretkendik. Dahası değişiklikleri zamanında ve doğru bir şekilde yaparak maçı kopardı.

Stadyumu iç saha maçına çeviren taraftarımızı da unutmamak lazım. "Şikeci Tuzla" diye bağıran herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İnşallah iç saha maçında da Tuzla'ya vurur ve küme düşürürüz.