ZTK 2022/2023 | 3.TUR Samsunspor'umuz 3 - 0 Muş 1984 Muşspor

Başlatan brigand, 18 Ekim 2022, 09:17:16

« önceki - sonraki »

brigand

19.10.2022 - Çarşamba
Saat: 17.00
19 Mayıs Stadyumu

Hakem: Ayberk Demirbaş (İzmir / B Klasman)

Sezon başından bu yana fazla forma şansı bulamayan oyuncularımızın sahada olacağı maç olacaktır. Sakatlıktan dönen Osman, Novikovas, Polat, Muhammed, Berk, Aykut, Ahmet Sagat ve altyapıdan 1-2 ismi ilk 11'de görebiliriz.
Her sezon olduğu gibi imkanlar dahilinde gidebildiğimiz yere kadar gitmek isteriz. Galip gelmek, Altınordu mağlubiyetinden sonra, hafta sonu evimizde oynayacağımız Bolu maçı için moral de olacaktır.

muzaffer4

Yedekler için güzel fırsat olacak.belki bu maçta kendini gösterip hocanın gözüne girme fırsatı olacak. Güzel oyun istiyoruz kaza mağlubiyetini düşünmek bile istemiyorum. 3-0 yeneriz

adige73

Rezillik bilet almak için gisede kuyruk , gişe milim bile ilerlemiyor içerde taraftar yok sonra taraftar maça gelmiyor geleni bile içeri alamiyorsunuz

jean

Celil fofana gibi adamlari ne diye hoca oynatiyor bu macta anlamis degilim sakatlandi Adam birde ustune insaallah bolu macina yetisir

Raqua55

Alıntı yapılan: jean - 19 Ekim 2022, 17:42:14Celil fofana gibi adamlari ne diye hoca oynatiyor bu macta anlamis degilim sakatlandi Adam birde ustune insaallah bolu macina yetisir

Mac formunu yakalasin tekrardan kondisyon kazanmasi adina dogru hareket fakat fofanada kronik bir durumda olabilir. Surekli ayni sakatlik

emre

Biraz dedikodu gibi olacak ama Fofana sezonu kapatmış diyorlar.

Sadece Samsunspor

Guzel ve temiz bir galibiyet. Ahmet Sagat ben burdayim dedi mesaji verdi. Takipciligini gosterdi. Muhammet iyi. Şener de fena degil. Polat bi turlu olmayacak gibi geliyor bana. Fofana nin kronik sakatliklari bizim bu sene kaderimizi belirlicek belli. Kupa macinda oynatmasina bence diyecek bisey yok. Dogru olan oynamasaydi bence.

Raqua55

Bence yillardir 10 numara pozisyonundan katki alamiyoruz Cift forvet sistemine donmek daha iyi olmaz mi? Tanque ve Ahmet iyi ikili olabilir.