Yasin Öztekin

Başlatan Sadece Samsunspor, 15 Ocak 2021, 19:49:02

« önceki - sonraki »

Elyesa

defol git adi herif aldigin para haram zikkim olsun senin ne mal oldugunu herkez biliyor artik verdigin ropartajdan sonra..Ogun seni s.....etmeyen yonetimeme kizalim kendimizemi bilemedim.sadece isim yapmisin isminle girdin kadroya teknik direktorumuz gibi oda ismiyle kaldi buzmana kadar..

Ekrem

ali ihsan

Büyük hayal kırıklığı.Samsun'a story atmaya gelmişsin.

ata55

Biraz kıpırdanmaya başlayınca takımı da yukarı çekti.

yk55

Olum sen orta yapmayı bilmiyorsun, yapamıyorsun, beceremiyorsun. Bok var, her duran topun başına geçip rezil ediyorsun. Gerzek herif hiç mi beyin yok sende, atamıyorum deyip bırakmıyorsunda. Bir daha duran top KULLANMA.

5trawberry

Emre Bol, yıllık 650bin € ya oynadığını söyledi. Çok ciddi para. Kalsa bir dert kalmasa bir dert.

emrealtinsk

Maddi boyutunu bilmiyorum ama senin tarzında ki oyuncuya ihtiyacımız olacak deneye

Stoper

Bu sene beklentimiz yüksek!

Kaya

Maşallah çok iyi başladı. Sorumluluklarının farkında bir Yasin izleyeceğiz bu sene. Çünkü artık yanında canerler keramcanlar değil Hasan Kılıç var :)

mehmet yılmaz

Yasin bu sezonun yıldızı olacak diye düşünüyorum.
3 golle başlaması bir yana, hazırlık maçlarında da çok iyi bir görüntü sergilemişti.

beşnumara

Tomane'nin boşalttığı alanlara girip bu sezon baya gol bulur.
Balıkesir denizli menemen maçlarından ziyade manisa eyüp bursa ankaragücü ümraniye gibi maçlarda ön plana çıkması lazım.

olcay

Takımın bir numaralı papazı. Hoca bunu yemezse 2 haftaya yolcudur.

Sadece Samsunspor

Bu macta ona yazilcak kadar degil bence. Sonucta yerinde oynamadi. Son pozisyonda ayagindan acmasa iyidi. Duran toplar icin evet kotu kullaniyor ama sonucta buna karar veren hoca. Onada kizamiyorum. Hoca korneri bu kullanacak dese kullanabilir mi

emre

Yasin'in nazı çekilecekse son pozisyonu atmalıydı. Yetenek ve tecrübesine göre kaçırmaması gerekiyordu.

ercan0655

Sana bu kabiliyetsizliğinle  duran top kullandıran hocanın ya gözü kör ya da diğer oyuncular kabiliyetsiz ötesi.
Geldiğinden beri bir korneri penaltı noktası üzerine kavisli gonderemedin, ön direkte bir metrede kesildi ve diğer duran toplarıda harcıyorsunuz YAZIK.