Antonio Mendes Tomane

Başlatan _SoN_, 16 Eylül 2020, 12:55:04

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

04 Ocak 2021, 01:19:17 #30 Son düzenlenme: 22 Şubat 2021, 22:59:35 mehmet yılmaz
Uzun süre daha olmayacak gibi.
Tomane, yedek yabancı kontenjanından kalmalı.
Umarım toparlar, katkı sağlar.

Tiryakiler55

22 Şubat 2021, 13:00:54 #31 Son düzenlenme: 22 Şubat 2021, 13:04:50 cembaba Sebep: KISA CEVAP
La nerdesin?

Tomane uzun zamandır yok. Olsa takımımıza faydası olacaktı.

Kısa cevap ve sorular yasaktır. Lütfen cümle kuralım.

Tiryakiler55

Alıntı yapılan: Tiryakiler55 - 22 Şubat 2021, 13:00:54La nerdesin?

Tomane uzun zamandır yok. Olsa takımımıza faydası olacaktı.

Kısa cevap ve sorular yasaktır. Lütfen cümle kuralım.

Pardon daha cok ironik bir soruydu. Maalesef ölü bir transfer cikti. Verimli olup olamadigini hicbir sekilde ölcemiyoruz ne yazikki.

jean

Insaallah sampiyonluk kutlamasinda otobusun ustunde goruruz

Elyesa

yinede oyuna alinmali nadirin oyunda oldugu sure ile kiyaslarsak nadirden yine faydali olur kossa yeter kafa atsa yeter :-)

Sadece Samsunspor

Nerdesin oglum sen. Cenazen oldu niye haberimiz olmadi

kaan

Bacak kırılsa daha erken dönerdi. Bir sezonu bomboş geçirdi. Kalan 10 maçta takıma ne katar? Haftaya oynayacak seviyeye gelir mi? Hiç zannetmiyorum.

Ekrem

cembaba

Dönmesine çok sevindim. Antrenmanda çok iyi göründü. İki asist iki golle tamamlamış dünkü antrenmanı.

SSKLA

Umarım geri kalan 10 maçta bize azami katkı sağlar, kendine geldiyse takımın çehresini değiştirecektir. Ama ne olursa olsun sene sonu yollar ayrılmalı, hem ciddi bir sözleşme yükü var hem de bu tarz sakatlıklar sarmaldır ne yazık ki, bi kere olan sürekli tekrar eder.

Desiqner

Alıntı yapılan: SSKLA - 03 Mart 2021, 14:27:56Umarım geri kalan 10 maçta bize azami katkı sağlar, kendine geldiyse takımın çehresini değiştirecektir. Ama ne olursa olsun sene sonu yollar ayrılmalı, hem ciddi bir sözleşme yükü var hem de bu tarz sakatlıklar sarmaldır ne yazık ki, bi kere olan sürekli tekrar eder.

Benimde korkum sakatlığının tekrar etmesi. Onun haricinde faydalı olabilecek bir isim olduğunu düşünüyorum

celebi

Sol Açık

2.5 maç gördük ve beğendik kendisini. Hazırsa her türlü iş yapar...

Elyesa

bu maclardada yoksan dahada gelme tomone bak keyfine takil kafana gore..niye sozlesmen fes edilmiyosa anlamisda degilim

Ekrem