M. Teoman Taş ( Timofte ) fotoğraf ve videolar

Başlatan mehmet yılmaz, 16 Şubat 2008, 18:41:33

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

O esrarlı yangına bu can nasıl dayandı?
Sahile vurdu kalbim, su yandı,kum da yandı.

Bir mum gibi eriyip aktı uykusuzluğum,
Ölüme başkaldıran dertli uykum da yandı.

Yurdundan mahrum edip dolaştırdın Cem gibi.
Ruhumla söndü alev,sonra ruhum da yandı.

Kül oldu bir yiğidin figanıyla her umut.
Bülbülün küllerine konan puhum da yandı.

Böylesi bir yangını görmedi Nemrut bile.
Kaktüsün gölgesinde nazlı âhım da yandı.

Âhımdır zannederdim en belalı kıvılcım,
Kirpiğine dokunan kanlı âhım da yandı.

Bir damla su ver bana ey çöl! Bari sen küsme.
Kalmadı hiçbir şeyim bak,günahım da yandı.

Yenilgiler bir tufan gibi çöktü üstüme.
Ülkem yıkıldı heyhat! Ordugâhım da yandı.

Köleleri her akşam duman kıldı gözlerin,
Başıma tâc ettiğim padişahım da yandı.

İlk defa böylesine tutuştu gökkuşağı.
Renklerim siyah oldu ve siyahım da yandı.

O'ndan başka ne varsa yandı, Yandık sen ve ben.
O'nu göreyim diye, kıblegâhım da yandı.

Kais

avukat olmasına ragmen ısının cıddıyetıne ragmen trıbunde o formaları gıyıp bagırması cok guzel bır ınsanı kaybettık halan daha unutamıyoruz ve unutmayacagız

harbisamsunsporlu5517

Teoman abimizin hazırladıgı videoları defalarca ızlıyorum ve her seferinde gözumden yaslar gelıyor onun adını samsunsporla ölümsüzlestırmelıyız bunuda elele vererek yapacagız ancak o zaman acımızı hafıflestırebılırız

mehmet yılmaz

berusa55

Senden daha büyük Samsunspor'lu olmak mümkün mü acaba! Sen üst sınırdın! Nur içinde yat kardeşim :'(

celebi

kumköylü ahmet

ey gidi eski gunler ey gidi gunler......

Evet arkadaslar ben teomanla ayni okulda ayni koyde büyüdúm...
simdi o eski günler keske geri gelse diyecem ama coook zor..

Yani su hayat cok kisa diyecegim herkez yasadigini bilsin ve hayatin tadini cikarsin.kimse kimseyi kirmadan gecinsin hayat yemin ediyorum cok kisa....

Allah mekanlarini cennet etsin en buyuk dilegimizbu.
Onlar simdi sadece dualar bekliyolar dualarimizi eksik etmeyelim.

Saygilar sevgiler
Ahmet SONKAYA
Hollanda

MeL_55

01.02.2006
Fortis Türkiye Kupasi
Besiktas 3 - 0 Samsunspor

Rahmetli Teoman abimiz maci üzgün seklide izliyor :-[
galiba Veis abi de orda

Kais

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 07 Ekim 2008, 15:57:42
Teoman abimizin hazırladıgı videoları defalarca ızlıyorum ve her seferinde gözumden yaslar gelıyor onun adını samsunsporla ölümsüzlestırmelıyız bunuda elele vererek yapacagız ancak o zaman acımızı hafıflestırebılırız

abiii süper videolar hazırlamış bende izliyorum ağlıcam nerdeyse yaa

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: MeL_55 - 07 Şubat 2009, 20:48:03
01.02.2006
Fortis Türkiye Kupasi
Besiktas 3 - 0 Samsunspor

Rahmetli Teoman abimiz maci üzgün seklide izliyor :-[
galiba Veis abi de orda

Melih çok teşekkürler, net bir foto çıkarmışsın ortaya. Teoman, Veis ve Şafak Abiyi tanıyabildim orada.

tuzlalı

Beraber gitmiştik maça. Hep yanyanaydık ama tam bu esnada birkaç metre uzaklaşmışım demek ki. Büyük talihsizlik!..

Maçın sonlarıydı. İkinci resimde skorboarda bakıyor kalan süre için. Tv den maçın özetini izlerken, bu görüntüyü görüp mutlu olmuştuk. Videosu hala duruyor.

Birlikte izlediğimiz son maç oldu.  :( Ahh kardeşim!!

istanbuldan

Evet bu maçta beraberdik.. İnsan bu karede olmamaya bile üzülüyor. Keşke her anım beraber geçse diyor. Doya doya yaşayamadık gibi geliyor insana.Seni iyi anlıyorum.
  Mehmet abi o şiir çok güzel. Tam da siyahtan yakalamışsın ama siyahımızda yandı. Ahmet o günler güzeldi, çocukluk yıllarımız oralarda geçti. Menteşoğlu yıllarına denk geliyor. En güzel yıllarıydı Samsunspor'un.
   Hala yeni resimler görünce insanın içi burkuluyor.. Ve çok özlüyor. Benim gbi düşünen insanlarında olması ayrıca yüreğime su serpiyor. Acımızda paylaştıkça azalıyor.
   Beşiktaş Samsunspor 3-0 lık maçtan önce abimi Çarşı gurubu davet etmişti. Çok ilgili ve alakalı olduklarını söylemişti. Çok güzel misafir etmişler.. Daha sonra maçı izledik ve yenildik. Keşke yanımızda olsa da yenilgiyede razıyım. En ağır yenilgimizde abimin ayrılması oldu sanırım...

beşnumara

Alıntı yapılan: istanbuldan - 03 Mart 2009, 20:11:55
Evet bu maçta beraberdik.. İnsan bu karede olmamaya bile üzülüyor. Keşke her anım beraber geçse diyor. Doya doya yaşayamadık gibi geliyor insana.Seni iyi anlıyorum.
  Mehmet abi o şiir çok güzel. Tam da siyahtan yakalamışsın ama siyahımızda yandı. Ahmet o günler güzeldi, çocukluk yıllarımız oralarda geçti. Menteşoğlu yıllarına denk geliyor. En güzel yıllarıydı Samsunspor'un.
   Hala yeni resimler görünce insanın içi burkuluyor.. Ve çok özlüyor. Benim gbi düşünen insanlarında olması ayrıca yüreğime su serpiyor. Acımızda paylaştıkça azalıyor.
   Beşiktaş Samsunspor 3-0 lık maçtan önce abimi Çarşı gurubu davet etmişti. Çok ilgili ve alakalı olduklarını söylemişti. Çok güzel misafir etmişler.. Daha sonra maçı izledik ve yenildik. Keşke yanımızda olsa da yenilgiyede razıyım. En ağır yenilgimizde abimin ayrılması oldu sanırım...
abi dediğin gibi en ağır mağlubiyeti teoman abiyi kaybetmekle aldık :'(

yaman55

ah Teoman abi düştüğümüzün ilk sene si orduda omuz omuzaydık kahrolası trafik canavarı aldı seni aramızdan öbür tarafta birlikteyiz pankartımızı iyi yere as teoman abi   :-[

CriminaL

kendisiyle hiç tanışma fırsatım olmasa da gördüğüm ve okuduğum kadarıyla gerçek bir samsunspor taraftarı ve aşığı..samsunda ve maçlarda birçok defa kendisini görmüşlüğüm vardır fakat hiç tanışamadık..allah rahmet eylesın geri de kalanlarına da sabırlar versın..