SAMSUNSPOR STORE

Başlatan maraton, 12 Eylül 2012, 12:29:29

« önceki - sonraki »

551

Piazza'ya actiramadik tesisler iyi olmuş piazza terastan net şekilde gorulur inşallah.

Ertuğrul Sağlam

04 Ağustos 2015, 13:40:11 #691 Son düzenlenme: 04 Ağustos 2015, 13:45:53 Ertuðrul Saðlam
Tesislere Store açmadan önce antrenmanları taraftara açsınlar. Taraftar oraya antrenman izlemeye gelir geldiğinde de ihtiyacı varsa alır bir şeyler gider. Geçende Avustralya'dan dört kişilik bir gurup geldi (ikisi çocuk) adamları içeri alıp antrenman izlemeye izin vermediler...

Bugün haberi'de yapılmış...

AlıntıSamsunsporlu taraftarlar, takımlarından ayrı kalıyor. Taraftarların idmanı takip etmekte zorlandıkları görülüyor. Nuri Asan tesislerinde taraftarların önünde bulunan saha yerine bir sonraki uzak olan sahada antrenman yapan Samsunspor takımı, taraftarlarına eziyet ediyor. Samsunsporlu taraftarlar takımlarını yakından takip etmek ve takımlarına destek olmak amacıyla Nuri Asan Tesislerine geliyor fakat idmanları izleyemiyor. Çile çeken taraftarlar çareyi reklam panosu arasına girerek gidermeye çalışıyor. İdmanı izlemeyen taraftarlar geldikleri gibi geri dönüyor.

TRİBÜN İSTİYORLAR!
Samsunsporlu taraftarlar idmanları yakından takip edebilmek amacıyla yönetimden idman sahasına küçük bir tribün yapılmasını istiyorlar.Taraftarlar, Samsunspor Yönetiminin Nuri Asan Tesislerini kendilerinden uzaklaştırmak yerine daha çok taraftarların buraya gelmelerine yönelik çaba göstermelerini istiyorlar.

http://www.samsunsportv.net/2015/08/samsunsporlu-taraftarlar-eziyet-cekiyor.html

Stoper

Bu alakadar Samsunsporlu değil, Trabzonsporlu.

beşnumara

Trabzonsporlu alakadar. Herkesi kendin gibi aptal zannetme.

beşnumara

Neyse aksam silinirsin. Kimse bununla polemige girmesin.

Ollivanders

Klasik trabzonsporlu görüşü . Kendilerine karşı olanlar hep fenerbahçelidir zaten . Hadi sen tribundergine git .

Adminler gereğini yapacaktır şüphen olmasın

AhmetDenizci

Bahçeşehir Spor Kulübü için özel ürünleri kendi web sitelerine koymuşlar. Umarım Samsunspor için daha fazlasını yapar LİG firması:

http://www.lig.com.tr/Kulup/31

brigand

Bahçeşehir Spor Kulübü oyuncu yetiştirmeye yönelik kurulmuş amatör bir oluşum. Üyelik ile yürüdükleri için veliler çocuklarına malzemeleri temin etmek zorundalar, onlarda siteye koymuşlar. Futbol okulunun malzemelerini koyan bizimkileri de koyar. Şu mavi forma işi olmasaydı bende aslında belli bir süre bütün kulüplerin yerli firmaların oluşumuna katkı sağlamasından yanaydım ama şu mavi forma bütün hevesimi kaçırdı.

AhmetDenizci

Alıntı yapılan: brigand - 14 Ağustos 2015, 08:42:51
Bahçeşehir Spor Kulübü oyuncu yetiştirmeye yönelik kurulmuş amatör bir oluşum. Üyelik ile yürüdükleri için veliler çocuklarına malzemeleri temin etmek zorundalar, onlarda siteye koymuşlar. Futbol okulunun malzemelerini koyan bizimkileri de koyar. Şu mavi forma işi olmasaydı bende aslında belli bir süre bütün kulüplerin yerli firmaların oluşumuna katkı sağlamasından yanaydım ama şu mavi forma bütün hevesimi kaçırdı.

Ben mail de yolladım. Uzun kollu forma satışından tutun da profesyonel A takımın giyeceği kamp ve antrenman ürünlerinin de satışa çıkarılması gerektiğini ve Samsunspor taraftarının ürün çeşitliliği olduğunda gereken ilgiyi göstereceğini söyledim. Ayrıca mavi forma ile ilgili de taraftarın hassasiyetini göz önünde bulundurarak tasarımın değiştirilmesi ve siyah formanın tasarlanmasını rica ettim. Umarım gerekli yerlere gitmiştir.

muzaffer4

yeni tisörtler pazartesi satışa çıkacakmış.fiyatı 25 tl olup stoklarla sınırlıdır.
yönetim çok guzel düşünmüş umarım penye kalitesi ve baskılarda iyidir

Sadece Samsunspor

28 Eylül 2015, 21:40:20 #700 Son düzenlenme: 28 Eylül 2015, 21:44:14 Sadece Samsunspor
Bursaspor armayi sirtla slogani ile sirt cantasi cikartmis cokta guzel olmus lise ve ilkokulda baya satis yapilir. Bizde dusunebiliriz

orhanbey5555

samsunspor havlusu cikarn simit gibi satar .....yazin günes havlusu SAMSUNSPOR logulu

sadece55

Formayı bile Parça Parça getiriyoruz gerisi ise hayal gibi olmuyor beceremiyoruz.

muzaffer4

http://samsunspor.org.tr/haberDetay.php?id=2257
Şehidim emanetin şerefimizdir koreografisi anı tişörlerinin 2.kısmı satışa sunulacakmış.
Ş.urfa maçında futbolcularımızın ısınırken giydiğinden.

AhmetDenizci

Beyaz ve kırmızı formamızın  small bedeni maalesef yok. Görevli gelir mi bilmem dedi. Getittirmek için ne yapmamız lazım ?