SAMSUNSPOR STORE

Başlatan maraton, 12 Eylül 2012, 12:29:29

« önceki - sonraki »

orucreis

Disarda satilan 10 tl lik formalardan sandim bi an o nedir ya

sadece55

İsmail Uyanıkın zamanın da forma bile bir başkaydı be...

Ned Stark

Ismail uyanık zamanında kulüp bütçeside bir başkaydı :kanka:
Haa bunuda ismail uyanık sağladı o ayrı konu  :evet:

samsunum

02 Eylül 2014, 19:22:49 #648 Son düzenlenme: 02 Eylül 2014, 19:28:52 samsunum
Store de satılan forma ile futbolcuların giydikleri  ki farklı olabilir mi?

şu formaya bayıldım.

nomak55

Parcali forma ve siyah forma cok guzel bence

Ölümüne sevda bizimkisi

Sadece Samsunspor

aynen mbilla üstündeki formayla storede satılan aynımı

ult55ras

bu zamana kadar formalarda tek baktığım nokta arma ve armanın yapıştırmamı dikme olduğudur. bu formalarda ise adamlar kafalarına göre dikme kafalarına göre yapıştırma yapmışlar.

nomak55

yanlız toplar puma ne işş :D

King1965

Alıntı yapılan: nomak55 - 03 Eylül 2014, 14:19:08

ona bakarsan sortlar errea  :D

germencisse

Alıntı yapılan: nomak55 - 03 Eylül 2014, 14:19:08

Toplar puma olmak zorunda. Çünkü PTT 1.lig top sponsoru puma. Maçlara, maç topu dışında hazırlanacak değiliz heralde..

cembaba

Bu Store konusunda çok bozuğum. O kadar emek verdik. Hep birlikte bir şeyler yapmaya çalıştık. Yeri geldi birinin maaşını öderiz dedik. Bayramın ilk günü de dahil olmak üzere açtık. Hiç kimse ben ve seko varken burası kapalıydı diyemez. Sürekli açıktı...

Bunca emeğin heba olmasına insanın içi gidiyor... Ben ve Seko çalışıyordu ama bütün kardeşlerimiz yanımızdaydı. Maç günleri 10 - 20 kişi kendi dükkanıymış gibi sahipleniyordu. Neden? Samsunspor'un kasasına biraz daha para gitsin diye...

Samsunsporstore.com u yeniledik. Sırf insanlar mağdur olmasın diye kapıda ödeme seçeneğini getirdik. Kapıda insanlar ödesin, rahat etsin diye. Ve daha fazlası...

Engin Abi bizim mağazamız da kurumsal olsun diye her yerini yeniledi. Bir de kazanılan gelirlerle ürün yaptırılmaya, bir şeyler yapılmaya çalışıldı. Samsunspor Store tarihinde bu kadar çok ürün görmüş müdür acaba?

Ama gel gelelim yine birileri ÇOK BİLİRİM diyerek işimize karıştılar. Nelerle suçlandığımızın haddi hesabı yok...

Kısaca arkadaşlar bazı şeyler özel çaba ve gayretlerle yapılıyordu. Samsunspor Kurumsallaşsın istedik... Maalesef birileri yine burnunu soktu...

Para bizim olmadığı için, tokmak başkasında davul sırtımızda olduğu için hep ezildik. Yeri geldi Erdem Abi de Mehmet Abi de Doğan Abi de Tayfun Abi de suratına bakmayacağı adamların yüzlerine gülmek zorunda kaldı. Sırf Samsunspor için.

Bugün bu sitedekilerin parası veya makamı olsa inanın her şey çok daha farklı olurdu. Resmi siteye konulan yazımız kalkmazdı. Taraftarlarımıza bu kadar baskı uygulanamazdı. Vs. Vs.

Bu şehirde lobicilik hareketlerinin baş merkezini hepiniz biliyorsunuz. Siyasi güç bu adamlardan elini çekmediği sürece bu adamlar güçlü kalacak. Samsunspor da maalesef siyasetin elinde olacak.

Zaten Türkiye'de siyasete kafa tutabilmiş hiç bir kulüp yok. Aziz Yıldırım da dahil hepsi siyasete muhtaç...

Her şey birbiri ile bağlantılı. Bir biri ile iç içe.

Çok uzattım. Çok doluyum.

ask55

ben konuyu bilmiyorum.bir çok kişi benim gibidir eminim.
isim vererek olayın ne olduğunu anlatamaz mısın cem ?
kimin ne olduğunu bilelim ona göre davranalım sonuçta ?

Serkan

Ben Sana anlatirim ama buradan degil. buradan ne yazarsam erdem abi yazdirmis gibi lanse ederler...

eprianu

Ellerinden geleni yapsınlar, bu camiayı ezmeye çalışsınlar. Ama unutmasınlar;

KESER DÖNER SAP DÖNER, GÜN GELİR HESAP DÖNER

Bu karanlık günlerin de elbet sonu gelir. İşte o zaman görürler bizi!
Allah bize o günleri gösterir İnşallah...

lucarelli

Olayi bilmiyorum ama cem bu kadar dolduysa ortada buyuk bir problem var demektir. samsunspor uzerine oyun oynayanlar, bu kadar emek veren insanlari suclayanlar beter olsunlar.