SAMSUNSPOR STORE

Başlatan maraton, 12 Eylül 2012, 12:29:29

« önceki - sonraki »

brigand

Store olarak şimdilik diğer storelarla kıyaslama yapmak bence doğru değil. Daha 2 yıldır gelişmeye çalışan bir olay var elimizde. Maliyetler, bağlantılar, karlılık vb. diğer ticari etkenler bizim gibi bir kulüp için oldukça büyük sorunlar. Birazcık araştırdığınızda Avrupa'nın en iyi storeları arasında gösterilen Bayern Münich ve St.Etienne storeları yıllardır gelişim gösteren ve aktif olarak çok daha fazla kişinin ilgi gösterdiği oluşumlar. Öncelikle şunu iyi bilmek gerek ki şehirde böyle bir alışkanlık yok. Bunun oluşabilmesi ve çıta atlayabilmemiz için başarı ve ilgini artması gerekli.

O yüzden geçmişe göre çok daha iyi bir store sahibi olduğumuz yadsınamaz. Umarım arzuladığımız başarılar gerçekleşir ve bu konuda da daha ileri düzeylerde devam ederiz.

Burak

Engin Abi ne zaman gitsem bir mimar titizliğinde yönlendiriyordu organizasyonu bir Engin Sever klasiği  :ok

cembaba

Samet Torun

Gri kravatan istiyorum :)

sadece55

Dün doğum günümdü Kız arkadaşım Gri Formadan almış..Biraz da orayı karıştırmış sanırım :) Gri forma canavarmış yalnız

maraton

Engin sever !! Kalpten ölmezsem daha iyi olacak

AhmetDenizci

Store harika olmuş. Siyah kravatta çıkar inşallah.

lato

Kravatlar çok kaliteli yapanın düşünenin emeğine sağlık >l<

seyf55

Formaya yazi yaziliyormu

BEŞİKTEN_MEZARA

sinopta samsunspor amblemli gemi maketleri var çok güzel bende 1 tane aldım yeni buraya resim yüklemeyi beceremedim nası yükleneceğini yazarsanız gösterebilirimde o maketlerden temin edilebilirse güzel bir ofis işyeri süsü olabilir taraftarlarımız için

lato

Alıntı yapılan: BEŞİKTEN_MEZARA - 20 Ekim 2013, 16:22:26
sinopta samsunspor amblemli gemi maketleri var çok güzel bende 1 tane aldım yeni buraya resim yüklemeyi beceremedim nası yükleneceğini yazarsanız gösterebilirimde o maketlerden temin edilebilirse güzel bir ofis işyeri süsü olabilir taraftarlarımız için

O maketler Yabancılar pazarında da kaynıyor :)

yirmiuc

Yağmurluk var mı stoklarda?

Sercan

Levent ÖCAL

Kış geldi miniklerimiz için bi atkı bere eldiven takımı iyi olmaz mı?

south_london

kalın çubuklu atkı >l<