SAMSUNSPOR STORE

Başlatan maraton, 12 Eylül 2012, 12:29:29

« önceki - sonraki »

CeLL-O

Ne alırsan 55 lira olsun :kanka:

ercan0655

arkadaşlar benim gibi deplasmanda yaşayanlar için bir çalışma var mı?  sanal ortamdan sipariş verebilir miyiz kargo var mı? Yardımcı olursanız sevinirim. bu diyarlarda forma polar şapka bulurum ama malum çakma olur bir halta yaramaz al_sana

SSKLA

Alıntı yapılan: ercan0655 - 23 Ağustos 2013, 22:49:23
arkadaşlar benim gibi deplasmanda yaşayanlar için bir çalışma var mı?  sanal ortamdan sipariş verebilir miyiz kargo var mı? Yardımcı olursanız sevinirim. bu diyarlarda forma polar şapka bulurum ama malum çakma olur bir halta yaramaz al_sana

ücretsiz ptt kargo var.

ult55ras

kombine fiyatına t-shirt :)

ercan0655

arkadaşlar Samsunspor Store inceledim ve şapka olmadığını gördüm şapkadan kastım hani şu askerlerin taktığı kepler vardır ya işte onlar. Şapka/kep imalatçılarında vereceğiniz şekle göre maksimum 15 tl'ye çok güzel şeyler yaptırılabilir. Bu işle ilgilenen arkadaşlar tasarım yapar ve store satabilir ne dersiniz.

Serkan

Furkan

Samet Torun

Sonra lüks yaşamayı nereden öğrendiniz derler. Aşkımıza başka türlü ulaşamıyoruz birader. ;)

34 SS 1965

Alıntı yapılan: lato - 23 Ağustos 2013, 21:50:13
Yorumun belirli kısmına katılıyorum. Sonuçta taraftarın büyük kısmı öğrenci ve memur kesimi. Beğendiğimiz güzel ürünleri kullanmak isteriz ama bizleri de düşünmek gerekir. Fiyat en fazla 30-40 arası olsa daha çok rağbet olur diye düşünüyorum. Takımın desteğe paraya ihtiyacı var biliyoruz ama bu şehrin de kırmızı beyazlı gençlere ihtiyacı var dengeyi kuralım ;)

hocam memur dedıgın adam guzel maas alıyor ıscı yada ıssız kısım desen daha ıyıydı sankı:)

lato

Alıntı yapılan: 34 SS 1965 - 24 Ağustos 2013, 04:39:45
hocam memur dedıgın adam guzel maas alıyor ıscı yada ıssız kısım desen daha ıyıydı sankı:)

Şimdi memur bekarsa iyi maaş alıyor diyelim ama evlilere sormak lazım bence bu durumu :deli:

HoliganSamSunLu

fiyatlar Samsunspor taraftarının gelir düzeyine göre gerçekten çok yüksek

feticalik

önemli olan memur işçi muhabbeti değil, "almak isteyen gerçekten isterse alır" muhabbeti hiç değil.
Bir storeda tabiki formadan pahalı ürünler olacaktır. Misal polarlar, kazaklar formadan pahalı olabilir.

Tişört hakkatten çok güzel resmen ateş ediyor da bu Errea tişörtte bilmediğimiz bir madde mi kullanmış da tişörtü pahalı yolluyor ? Tişörtün 78 lira olmasının sebebi eminim ki pahalı gelmesindendir.

Sercan

yeni gelen çantalar on numara ;)

mehmet yılmaz

Bugün rozet, anahtarlık, araba atkısı, normal atkı ve errea maç çorabı aldım. Hepsi de güzel ürünler.
Ayrıca personel için de şunu diyebilirim, gittim, gördüm, hepsi de okumuş çocuklar...
:)

Stoper