SAMSUNSPOR STORE

Başlatan maraton, 12 Eylül 2012, 12:29:29

« önceki - sonraki »

CeLL-O

Alıntı yapılan: ekigho55 - 23 Ağustos 2013, 21:13:37
Formalar ne kadar olur    .:.:. .:.:.

60 TL olacak hepsi sanırım.

muzaffer4

60 tl ise cok guzel ucuz ama tisort 79 lira anlamadim.

lato

Tişörtlere indirim istiyoruz. Beğendiğimiz bir ürün çıkıyor onun da fiyatı uçmuş. Bu işe bir el atın günlük hayatta gururla giyecek bir tişörte kavuşalım :evet:

5trawberry

Bu konuda eleştiri hakkımız olduğunu düşünüyorum.
Üzerinde arma olan herşey güzeldir klişesinden de kurtulmak gerektiğine inanıyorum.
27 liraya tişört var, V yaka atlet gibi. Baktığında bu mu 27 lira dersin.
Polo yaka Tişört güzel lakin, 78 lira nedir?
40 lira yapsan yine kimse almaz.
Sen tişörtleri forma fiyatının çok altında yapacaksan ki, insanlar tişörtlere rağbet göstersin. Adam 78 lira ona vereceğime forma alırım daha iyi diyecek, ekstra ürünler elde kalacak. Zamanı geçtiğinde ucuz satacağına zamanında sürümden kazanmak daha akıllı bir iş olur.

lato

Alıntı yapılan: 5trawberry - 23 Ağustos 2013, 21:37:03
Bu konuda eleştiri hakkımız olduğunu düşünüyorum.
Üzerinde arma olan herşey güzeldir klişesinden de kurtulmak gerektiğine inanıyorum.
27 liraya tişört var, V yaka atlet gibi. Baktığında bu mu 27 lira dersin.
Polo yaka Tişört güzel lakin, 78 lira nedir?
40 lira yapsan yine kimse almaz.
Sen tişörtleri forma fiyatının çok altında yapacaksan ki, insanlar tişörtlere rağbet göstersin. Adam 78 lira ona vereceğime forma alırım daha iyi diyecek, ekstra ürünler elde kalacak. Zamanı geçtiğinde ucuz satacağına zamanında sürümden kazanmak daha akıllı bir iş olur.

Yorumun belirli kısmına katılıyorum. Sonuçta taraftarın büyük kısmı öğrenci ve memur kesimi. Beğendiğimiz güzel ürünleri kullanmak isteriz ama bizleri de düşünmek gerekir. Fiyat en fazla 30-40 arası olsa daha çok rağbet olur diye düşünüyorum. Takımın desteğe paraya ihtiyacı var biliyoruz ama bu şehrin de kırmızı beyazlı gençlere ihtiyacı var dengeyi kuralım ;)

CeLL-O

Polar ve tshirt çok güzel ama fiyatların yüksek olduğuna ben de katılıyorum. Bu sitedeki çoğu taraftar, bir şeylerden kısıp bu ürünleri alacaktır ama 78 liraya 100 ürün satacağımıza 40 liraya 1000 ürün satardık diye düşünüyorum.

5trawberry

Takımın desteğe ihtiyacı elbette var bunu inkar edemeyiz. Fakat klüplerin store tarzı işletmelerden çok büyük kar beklemesi doğru bir beklenti değil. Öğrenci kesimin ayırabileceği maksimum fiyat ortalama 80 bilemedin 100 liradır, o yüzden bu fiyatla tek tercih yapmaya itilmemelidir. Mesela polo yaka tişört şık, ucuz fiyattan sürülse herkes alsa, klübümüz adına çok iyi reklam olacak, herkesin üzerinde klüp ürünlerinden bulunması şehirdeki insanlarda bir uyanışa sebep olabilir.

SSKLA

78 lira veya 129 lira olmasının takımla değil daha ziyade errea ile ilgili olduğunu belirteyim. Az çok errea'ya giden olduysa bu realitenin farkındadır errea sezon içinde çok pahalıdır(hatta bana sorarsanız bilimum spor markasından daha pahalı). Sebebini bilemiyorum neden pahalı ama belki italyan olduklarından insan soymaya kanları kaynıyor olabilir. bkz: etro  :kanka:

teksas3455

Ellibeş Numara

Formalar 60 tl'den başlayan fiyatlarla satılacaksa, tshirt'e 78 tl bence de fazla.. Polarların fiyatı da baya uçmuş.. Ürünler güzel ama birçok insan maddi anlamda zorluk yaşamasına rağmen ürünlerden almak istiyor ama bu uçuk fiyatla zor gibi görünüyor.  :evet:

cembaba

Arkadaşlar, üretici firmanın belirlediği fiyatlar. Bu malzemelerin gelişine göre fiyatlar hesaplanıyor. Burada bizim de bir söz hakkımız bulunmuyor. İnsanlar genelde oyuncularımızın kullandığı malzemelerden istiyorlar. Fakat bu malzemelerin de fiyatları bu şekilde. Kısacası ürünlerin fiyatlarında düşme yapamıyoruz.

Formaları soran olmuş. Formaların hepsi 55-60 tl arası olacak. Büyük ihtimalle 55 TL. Yine de belli değil. Formalar da haftaya gelecek nasipse.

Ekrem

forma fiyatları normalde diğer ürünler gerçekten yüksek

lato

Formayla idare edecez o zaman. İllaki tişört de düşecektir sezon içerisinde onu da bekleyecez mecbur :)

Desiqner

Erreanın fiyatlarına çözüm bulunamıyorsa kulübün uygun fiyata t-shirt , polar vs. ürünler yaptırabileceği bir firmayla anlaşması daha uygun duruyor.Mesela 20-25 tlye güzel bir tşört veya daha uygun fiyata polarlar yapılsa hiç olmazsa herkesten bulunabilir ve tribündeki lisanslı ürün potansiyelide gelişebilir...
Tabiki bunlarada bir açıklama gelecektir ama bizim düşüncemizde böyle...

King1965

Tshirtleri biz çizelim Errea logolu olunca fazla fiyat ya . 78 TL'lik şey en fazla 40 tl olur normalde.. Kulübümüz bence forma dışınki bazı şeyleri başka biriyle anlaşıp yaptırmalı formadan pahalı t-shirt mü olur.