samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

AntZ

Halı saha başlığına genelde pek bakmadığım için az önce facebookta gördüm, büyük geçmiş olsun hepinize.  :(

Atakumlu

hat icin aynı numarayı cıkartmaya ucret almıyolar...demin aynı numaramın yedegini aldım  ;)
bu arada boxer ı mı calmıyan o hırsıza da teessuflerimi sunarım  :kafa:

cembaba

Karakol'da beste yapmak paha biçilemez :) Makara iyi oldu ama olan telefonlara oldu, paralara oldu :/

Ollivanders

Ablam çalan kişileri gormus. Yuzlerini tam olarak gorememiş ama biz ısınırken saha kenarında duran 5-6 kişi arasından iki kişi soyunma odasına dogru gitmiş ve dolu bir poşet ile arabaya atlayıp gitmişler. Arabanın plakasını sordum ama gormemiş. Beyaz bir arabaymış.

cembaba

Planlı bir şeydi babacan zaten bu.

berusa55

Tüm arkadaşlara geçmiş olsun... Bunu yapanların yanına Allah katında kar kalmayacağı kesin.

CurvaSs

alperen

YaşarDoğu

Haydaa... Herkese çok geçmiş olsun..

Ulan kanı bozuk adiler ,Allah iki yakanızı biraraya getirmesin. :kafa:

Serkan

karakolda birine demiştim biz ısınırken saha kenarında olanlar vardı bizi kesiyorlardı diye.

Ajan

Büyük geçmiş olsun herkese eğer beyaz bir araba varsa ortada illa bir kameraya yakalanmıştır.Umarım gerekli incelemeler yapılır hırsız bulunur.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Serkan - 19 Haziran 2011, 13:21:54
karakolda birine demiştim biz ısınırken saha kenarında olanlar vardı bizi kesiyorlardı diye.
bana demiştin abi.aklımın ucundan geçmedi ki... kamera var yolun ıkı tarafında da.
selim karakola gidecekseniz mail numarası için o beyaz arabayı da söylersiniz zaten,klüptende kamera kayıtları alınır artık telefonunda degılım.hırsız bulunsun da  ;)
karakolda kı makara da ıyıydı hanı...

usare

Geçmiş olsun arkadaşlar. Bi akşam gelmedik neler olmuş ya. Allah boğazında bıraksın ş.siz.

mehmet yılmaz

Ben halen sanki bize özel olduğunu düşünüyorum!
Neden başka bir halı saha değil, neden tam da bizim saat?
Organize olduğu da şu son yazanlardan sonra çok açık.
Az önce yeni bir telefon aldım, ben de parasında değilim ama o şerefsizler tespit edilsin istiyorum.