Gökhan Alsan

Başlatan Kaya, 02 Eylül 2019, 23:20:21

« önceki - sonraki »

emrealtinsk

Artık futboldan parasını kazanmış inceden emeklilik düşünen futbolcu duruşu var sende

eprianu

Samsunspor ile ilgili yaptığı tüm paylaşımları sildiği yönünde haberler var. Instagram hesabında Samsunspor'a dair bir şey görünmüyor.

https://www.instagram.com/gokhanalsan/

Sadece Samsunspor

3-4 mac 18 gormedi diye trip atacagina ben nasil bu kadroya giremiyorum diye calissaydin. Ertugrul seni cok bile oynatti. Delirtti bizi simdi kestimi de tam kesti. Katkilarindan dolayi tsk edip yollasaydik devre arasi

Stoper

Malum pandemi, virüs; kadroyu geniş tutuyoruz. O yüzden gönderilmedi. Tam 2. Ligde şampiyonluk kovalayacak takım topçusu. Aldığı tavır amatörce.
Samsun'da son 3 ayı.

jean

2 bucuk milyon tl aliyor yillik kadroya bile giremeten adami yollasaydiniz madem

5trawberry

Gökhan üzülme la, kadroya girmedigin zaman sahilde tabletten Trabzon maçlarını izlersin

Sadece Samsunspor

Lan senin neyine trip atmak. Gorduk ne oldugunu. Eskisehirin cocuklarina bile top kaptiriyorsun

Elyesa

adam bize ilk geldiginde cok katkisi oldu bu mac kotuydu tamam ama kac macdir oynamadi olacak okadar..Bize faydali oldu coook ama inananin ben geldiginden beri isinamadim bu adama nedenini bile bilmiyom ama samsunspor formasinin agirligini bilmeli kesinlikle...

Dartagnan

Yaşının ilerlemesinden midir bilinmez. Kendisini 10 numara pozisyonunda oynamaya layık gören futbolcu. Birisinin defansif, mücadeleci bir oyuncu oldugunu hatırlatması gerek. Tabi hatırlamak isteyeceği de muamma.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sadece Samsunspor

Sktr git koyune i.ne herif

5trawberry

Bilerek yapmıyorsa bunca yıllık Samsunsporlulugumu rafa kaldırıp Trabzonspor forması giymezsem adam değilim.

Mert

Atletine sıçaym senin

55.hakan

isyan

Ikinci kart'ta topa yetisme sansi sifir. Bilerek yapti sanki

Raqua55

Lan bi git takimdan boylesine onemli macta bu hareket yapilir mi?