SÜPER LİG 2023-2024 | 23.HAFTA | İstanbulspor 1 - 1 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan mehmet yılmaz, 26 Ocak 2024, 19:02:51

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

SÜPER LİG 2023-2024 | 23.HAFTA | İstanbulspor - SAMSUNSPOR'umuz

29.01.2024 - Pazartesi
Saat: 17.00
Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadyumu
BeinSport

Son haftalarda çok iyi bir ritim tutturduk. Özellikle evimizde çok iyiyiz. şimdi bunu deplasmana yansıtma zamanı geldi. Kazanacağımıza inanıyorum. 

Sadece Samsunspor

Ndao yu da satmislar. Sonradan oyuna giren yabanci forvet de kirmizi gordu. Her sey lehimize. Hata yapmadan devam. Gisdol hocam işi sıkı tutar. Kapanirlarsa fofana ile acmaya calisacagiz. Zor mac olacak.

emrealtinsk

jean

Adamlar dustu sayilir rahat oynayacaklar kaybedecekleri birsey yok o yuzden tehlikeli mac acikcasi uzulurum bu maci almazssak bu firsati degerlendirip GS macina keyifli cikmaliyiz

deado

Alınacak bir galibiyetle puan sıralamasinda güzel bir yukarı çıkış yakalayacağımız bir maç. Ruhumuz desteğimiz takımla beraber olacak ve oyuncular bunun bilincinde olacaktır. Haydi aslanlar yenin gelin...

binikalamadım

maçı alırsak ligin orta bölgesine demir atarız...çok önemli bir maç aslında.

yk55

Bu karaktersiz Beşiktaş tüm rakiplerimize yenildi. Bi bizi yendiler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

orucreis

Sadece Samsunspor

Yendigimiz an 11.siraya cikiyoruz ankaragucu ile puanlari esitliyoruz. Lutfeb hata yapma Samsun um

brigand

Alınan sonuçlardan sonra maç iki kat daha önem taşır hale geldi. İlk saniyeden itibaren disiplinli ve çok koşarak mücadele etmemiz gerekiyor. Zaten bunun dışında elimizde ekstra bir kozumuz yok. Hızlı oyuncularımız, bitiriciliği yüksek santraforumuz, orta sahada pas yüzdesini artıracak maestromuz, hücum gücünü artıracak sürekli git gel yapabilen beklerimiz veya savunma göbeğinde yıldıran stoperlerimiz yok. En büyük kozumuz disiplin ve koşu mesafemiz. Bunu sahaya yansıtıp, kompakt halde hareket edip maçı kazanmalıyız. Daha önce kazandığımız maçları böyle kazandık. İstanbulspor da yaşadığı kan kayıplarından sonra sahaya daha rahat ve mücadele gücü yüksek çıkacaktır. Üzerlerinde baskı yok. Bizim ise kazanmaktan başka alternatifimiz yok. Diğer takımların yaptıkları hamleleri görünce ligin kalan kısmı çok daha zorlu geçecek. Haftalar geçtikçe hesaplar değişecek, eksik-cezalı oyuncu sayıları saha içini çokça etkileyecek, baskı artacaktır. Bu nedenlerden dolayı İstanbulspor maçı, kendi adımıza ligin kırılma virajlarından bir tanesi. Üst grubun içinde kalıp yapışmaya devam edelim.

s_uzunkaya

adamların son şansları. inanılmayacak derecede iyide top oynuyorlar. geçen haftaki gs maçını takımları bilmeyen biri seyretse hangisi lider hangisi sonuncu karasız kalırdı. ... zor maç.

55.hakan

Eskiden bu yana pas oyununu iyi yapan bir takım oldular. Takım olarak rakamsal değeri düşük ama göre iyi takımlar. Giden oyuncuları takımı zayıflattı. Ciddiyetle oynayıp kazanmalıyız.

Sadece Samsunspor

Fofana sakat yok. Drongelen Marius ve Zeki yavru yedek. Drongelen marius u anladim ama zeki niye yedek basladi acaba. Haluk mustafa tan genc kardesimiz de ben hic isik gormuyorum kumas da gormedim. Gercekten biseler goren varsa beni ikna edebilir mi. Gercekten gencler oynasin isterim ama pozisyon bilgisi zayif gibi

Sadece Samsunspor

Holse ne oluyor abicim. 2dir sola cekip pas veriyorsun. Bombos önün vursana kaleye. Korkuyormusunuz anlamadim ben

binikalamadım

neredeyse 40 dakika oldu daha kaleye şut bilem çekemedik...