Son Gelişmeler; Sizinle de paylaşmak istedik....

Başlatan veis, 22 Haziran 2009, 07:37:01

« önceki - sonraki »

Tufan

inşallah bu sözler yine taraftara umut vermek için söylenmemiştir. inşallah yerine getirilir askıda kalmaz. bu sene 4 olucak yetmedi mi bu çile!

AntZ

Bu arada yabancı konusunda bir konuşma geçtimi? Var mı bir plan, düşünce?

cezayir55

yabanci konusunda cezayirden oyuncu almak lazim  cunku ben cezayirde yasiyorum u17 takiminda muthis yetenekler var

safser

harbisamsunsporlu5517

allahrazı olsun sizlerden sonunda iyi haber aldık valla ayaga kalkacam sevincimden  ;D

cezayir55

harbisamsunsporlu5517

Baskent_Samsunspor

Kodalak

bencede beklemek lazım bu hafta herşey netleşecekmiş.Ama şunuda belirteyim 30 dk içinde birçok kez telefon geldi SÜLEYMAN SALUR abiye biryandan ERKUT TUTU biryandan TAHSİN KOSİF arıyordu hoca konusunda,transfer tahtası konusunda....

bengülü

sayın süleyman salurun dedikleri doğruysa bu haber mükembel derim inş. samsunspor istediğimiz yere gelir ve hak ettiğimiz süper lige geri döneriz

cezayir55

insallah eski yonetimin kayseriye verdigi armagan kusu aliriz geriye

Ertuğrul Sağlam

Haydi hayırlısı haftaya sitede bu güzel haber ile başlarsak devamıda öyle devam eder inşallah .....

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: grkn55 - 22 Haziran 2009, 10:43:12
İnşallah güzel şeyler olur dedikleri gibi...
hepimizin temennisi bu yönde.bir iki tane futbolcu var ikna edilecek.ondan sonra tahta mıdır nedir kıracağız.transfer e dalacağız?

özkan

Veis abi;Biliyoruz hep böyle umut dolu sözler soyluyo yonetım taraftara mesela boluda ıkı sene once gıttıgımızd bıze neler neler dedıler restoranın onunde hersey ıyı olcak guzel olcak vsvs sonuc?  gümüş istifa etti gitti ben dıyorumkı kaptırmamak lazım kendımızı uzulen bız oluyoruz yıne ama yınede paylasımın ıcın tesekkurler ınsallah dogrudurda bu sozlerın arkasında dururlar..

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: veis - 22 Haziran 2009, 07:37:01
rahmetli müjdat gürsunun ailesine gitdigimiz gün sülayman salurda yanımızdaydı ve boş bir anda yaklaşık yarım saat soru yagmuruna tutduk kendisini.aslında aramızda kalsın gibi bir izlenim oluşdu ama sizlerlede paylaşmak istedim sorularımızı.

transfer tahtası açılacakmı diye soru sordugumda:transfer tahtasının 1 hafta içinde açılacagı haberini verdi kendisi kesin olarak net bir şekilde.

transfer yapabilecekmiyiz dedigimde:yurtdışında yaşayan murat yıldırım gibi kaliteli 7-8 oyuncu ile her konuda anlaşıldıgı haberini verdi  ve bu oyuncuların iyi olduklarını belirtdi.yurt içide 3-4 oyuncu hazırmış.

teknikdirektör sorusunu iletdik:ugur tütünekerle görüşülüyormuş ve karar vermesi bekleniyormu.aayrıca geçen sene galatasarayda görev yapan cevat gülerde adaylardan birisiymiş.kaldıki o olmasa bile isim yapmış kaliteli bir hoca olucak dedi samsunsporun hocası.

turgutu verin gitsin dedim ben kendisine:cevap şuana kadar en yüksek verilen rakam 300 milyarmış ve bu şartlarda veremeyeceklerini söyledi.ama rakam 500 civarı olursa verilecek kendisi.

hedefi kesinlikle playof olucak bir kadro kuracaklarınıda sözlerine ekledi ki inanın o gün içim bir huzur dolduki anlatamam sizlere.neticede güzel haberlere ihtiyacımız vardı ve sizlerede aktarmak istedim.kaldıki ben istanbuldaki herkese güzel günler gelecek diye hava atmaya başladım bile :P

Usta bunu okuduktan sonra ben birazdaha abartarak 2010 2011 sezonunun Sampiyonlar liginde yer alan bir takim olacagimizi dillendirsem ayip olmaz dimi :) gercekten sevindim ama okadar cok sıkıntıyla karsılastıkki ben birazdaha ertelicem sampiyonlar ligi soylemini :)