Son Gelişmeler; Sizinle de paylaşmak istedik....

Başlatan veis, 22 Haziran 2009, 07:37:01

« önceki - sonraki »

veis

22 Haziran 2009, 07:37:01 Son düzenlenme: 22 Haziran 2009, 09:59:25 samsuni
rahmetli müjdat gürsunun ailesine gitdigimiz gün sülayman salurda yanımızdaydı ve boş bir anda yaklaşık yarım saat soru yagmuruna tutduk kendisini.aslında aramızda kalsın gibi bir izlenim oluşdu ama sizlerlede paylaşmak istedim sorularımızı.

transfer tahtası açılacakmı diye soru sordugumda:transfer tahtasının 1 hafta içinde açılacagı haberini verdi kendisi kesin olarak net bir şekilde.

transfer yapabilecekmiyiz dedigimde:yurtdışında yaşayan murat yıldırım gibi kaliteli 7-8 oyuncu ile her konuda anlaşıldıgı haberini verdi  ve bu oyuncuların iyi olduklarını belirtdi.yurt içide 3-4 oyuncu hazırmış.

teknikdirektör sorusunu iletdik:ugur tütünekerle görüşülüyormuş ve karar vermesi bekleniyormu.aayrıca geçen sene galatasarayda görev yapan cevat gülerde adaylardan birisiymiş.kaldıki o olmasa bile isim yapmış kaliteli bir hoca olucak dedi samsunsporun hocası.

turgutu verin gitsin dedim ben kendisine:cevap şuana kadar en yüksek verilen rakam 300 milyarmış ve bu şartlarda veremeyeceklerini söyledi.ama rakam 500 civarı olursa verilecek kendisi.

hedefi kesinlikle playof olucak bir kadro kuracaklarınıda sözlerine ekledi ki inanın o gün içim bir huzur dolduki anlatamam sizlere.neticede güzel haberlere ihtiyacımız vardı ve sizlerede aktarmak istedim.kaldıki ben istanbuldaki herkese güzel günler gelecek diye hava atmaya başladım bile :P

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

22 Haziran 2009, 08:28:14 #1 Son düzenlenme: 22 Haziran 2009, 08:30:52 Bir Sevdadýr Samsunspor
valla uzun zamandır benimde duyduğum en güzel haber bu.İnşallah güzel günler yakında.büyük samsunspor ve taraftarı şu yaşadığımız zor günleri asla hak etmiyor.biz burda yönetim olsun futbolcu olsun veriyoruz veriştiriyoruz ama elde olan imkanlardan öteye gidilemiyor.hem kaldıki bu yönetim istifa etse ne olacak,sanki bir sürü başkan adayı mı var sırada yarışacak.bakın malatya yine başkan seçemedi çoğunluk sağlanamadığı için.bu duruma düşsek daha kötü.hiç olmazsa kağıt üzerinde de olsa yönetiliyoruz diyoruz.asla bu yönetimin samsunspora uzun vadede yetmeyeceğini de biliyor ve her platformda dile getiriyoruz.İnşallah her geçen gün bir önceki günden daha güzel ve umutlu olacak...

atakan

abi haftanın ilk iş gününe böyle haberlerle başlamak bana süper enerji verdi.teşekkürler payalaşımların için

celebi

valla ne yalan söylelyim gramere baktığınızda olumlu gelişmeler ancak pratike dökülebilecek mi bakalım. ancak ne yaparsın umut dünyası işte

55.hakan

sabah işe başlamadan önce alınacak en güzel haber bu haydi hayırlısı birşeyler olsun artık cumaya kadar beklemedeyiz

Ollivanders

! hafta sonra g ile baslayan bir pozisyonda olacaz :) ama hala guvenemiyorum :D

europe_55

Gercekten böyle bir haber duymaya ihtiyacimiz vardi...
Insallah bunlar gercege dönüsür.
Paylastigin icin tesekkürler abi...

Kodalak

Veis  ;D

Dayanamamış patlaşmıssın bombaları,inan bende o günden beri rahatım artık tamam bu sene kanser olmucaz dedim kendi kendime

Yönetimdekilerinde birşeyler yapmak için uğraştıklarını zamanlarından,ailelerinden hatta ve hatta sağlıklarından(Başkan Hakkı TOMAÇ'a doktoru stresten uzak durması gerektiğini yoksa ciddi sağlık problemleri ile karşı karşıya kalacağını belirtmiş olmasına rağmen Başkan gece gündüz SAMSUNSPOR'umuz için çalışıyor.)feragat ederek yoğun bir uğraş içindeler.

Birşeyde ben söylüyeyim transfer ile ilgili biz sohbet ederken o sıra Turgay'ın menejeri aradı işte Turgaya kulüp bulduk diye SÜLEYMAN SALUR ABİ gayet net ve kararlı bir şekilde getirsin parasını hangi kulübe gidecekse gitsin dedi.Biz bütün futbolcuların paralarını yatırdık bu saatten sonra kimseye eyvallahımız olmaz parasını getiren çeker gider dedi.

Kaleci Hasan,transfer tahatasının kapalı olmasından istifade etmeye çalışıp yönetimden yüksek ücret istediğini söledi bu arada bu bilgide sitedeki arkadaşalara duyurulur.

SÜLEYMAN SALUR ABİ okadar kendinden emindiki bu sene geçen seneye benzemeyecek dedi,YUSUF ZİYA YILMAZ'ında destek verdiğini altını çizerek belirtti hemde baya destek önümüzdeki günlerde bunun meyvelerini görecez,hele şu iki futbolcu ilede anlaşılırsa tranfer tahtasının yasağının kaldırılması yönünde büyük yardımları olcak.

Otoparkların faaliyete geçmesi için ihale şartının olduğu bu olmadan direkt bize verilemeyeceğini ama  bu sorunuda aşılacağını söledi.Aylık 100.000 TL gelir geleceğini bunuda SAMSUNSPOR'a yeteceğini söledi.

Teknik direktör konusunda geçen seneki disiplinsizlikleri yaşatmayacak kariyerli,otoriter bir teknik direktör ile anlaşılacağını Samsun dışından bir hoca getirileceğini söledi.

Bank asya kulüpler birliğinde BAŞKAN HAKKI TOMAÇ'ın bizden futbolcu almayın konuşmasının gerçek olmadığı,bu kulüplerin tavan ücret konusunda yapılan bir konuşma esnasında herkesin ortak bir tavrı olduğunu söyledi.

Daha ne diyeyim....aklıma geldikçe yazarım

Çok dolu bir sohbet oldu....

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

22 Haziran 2009, 09:42:30 #8 Son düzenlenme: 22 Haziran 2009, 09:44:35 Bir Sevdadýr Samsunspor
Alıntı yapılan: Kodalak - 22 Haziran 2009, 09:08:31
Veis  ;D

Dayanamamış patlaşmıssın bombaları,inan bende o günden beri rahatım artık tamam bu sene kanser olmucaz dedim kendi kendime

Yönetimdekilerinde birşeyler yapmak için uğraştıklarını zamanlarından,ailelerinden hatta ve hatta sağlıklarından(Başkan Hakkı TOMAÇ'a doktoru stresten uzak durması gerektiğini yoksa ciddi sağlık problemleri ile karşı karşıya kalacağını belirtmiş olmasına rağmen Başkan gece gündüz SAMSUNSPOR'umuz için çalışıyor.)feragat ederek yoğun bir uğraş içindeler.

Birşeyde ben söylüyeyim transfer ile ilgili biz sohbet ederken o sıra Turgay'ın menejeri aradı işte Turgaya kulüp bulduk diye SÜLEYMAN SALUR ABİ gayet net ve kararlı bir şekilde getirsin parasını hangi kulübe gidecekse gitsin dedi.Biz bütün futbolcuların paralarını yatırdık bu saatten sonra kimseye eyvallahımız olmaz parasını getiren çeker gider dedi.

Kaleci Hasan,transfer tahatasının kapalı olmasından istifade etmeye çalışıp yönetimden yüksek ücret istediğini söledi bu arada bu bilgide sitedeki arkadaşalara duyurulur.

SÜLEYMAN SALUR ABİ okadar kendinden emindiki bu sene geçen seneye benzemeyecek dedi,YUSUF ZİYA YILMAZ'ında destek verdiğini altını çizerek belirtti hemde baya destek önümüzdeki günlerde bunun meyvelerini görecez,hele şu iki futbolcu ilede anlaşılırsa tranfer tahtasının yasağının kaldırılması yönünde büyük yardımları olcak.

Otoparkların faaliyete geçmesi için ihale şartının olduğu bu olmadan direkt bize verilemeyeceğini ama  bu sorunuda aşılacağını söledi.Aylık 100.000 TL gelir geleceğini bunuda SAMSUNSPOR'a yeteceğini söledi.

Teknik direktör konusunda geçen seneki disiplinsizlikleri yaşatmayacak kariyerli,otoriter bir teknik direktör ile anlaşılacağını Samsun dışından bir hoca getirileceğini söledi.

Bank asya kulüpler birliğinde BAŞKAN HAKKI TOMAÇ'ın bizden futbolcu almayın konuşmasının gerçek olmadığı,bu kulüplerin tavan ücret konusunda yapılan bir konuşma esnasında herkesin ortak bir tavrı olduğunu söyledi.

Daha ne diyeyim....aklıma geldikçe yazarım

Çok dolu bir sohbet oldu....
eyvallah kardeşlerim.siz böyle dopinkli haberler vererek bizleri mutlu etmeye devam edin.ya hele şükür aylar sonra güzel haberler gelmeye başladı.lafı bile bizi heyecanlandırmaya yetti.kaleci hasan konusuna gelince.burda samsunspora mal olmuş değerli unutulmaz bir çok futbolcumuzla yapılan röportaj ve onların biyografi leri var.gelsin siteye de okusun.belki adamlıktan nasibini alır biraz.evet herkes para için oynuyor.ula hasan iyi kötü milyarlar götürdünüz.asgari ücretle kaç kişi yaşamaya çalışıyor,yada onu bile bulamayan kaç işsiz var memlekette biliyormusun sen.bak yine ayar oldum şimdi.ağız bozulacak yine.ama mehmet(samsuni) kardeşime söz verdim.küfürlü argo kelimeler kullanmayacağım diye.bak işte mehmet ağa gel de bu hasana yumuşak konuş sen.neyse mehmet kardeşimin hatrına,VE LA HAVLE VE LA KUVVETE İLLA BİLLAHİLALİYYİLAZİM...diyorum hasan senin gibi lere...

YaşarDoğu

22 Haziran 2009, 09:59:25 #9 Son düzenlenme: 22 Haziran 2009, 10:04:04 YaþarDoðu
Alıntı yapılan: celebi - 22 Haziran 2009, 08:51:14
valla ne yalan söylelyim gramere baktığınızda olumlu gelişmeler ancak pratike dökülebilecek mi bakalım. ancak ne yaparsın umut dünyası işte

Gönlüme bir ateş düştü yanar ha yanar yanar
Ümit gönlümün ekmeği umar ha umar umar... :'(

eLLis

Hasan konusu belli olmaz can ulunada teklifimizi kabul etmiyor tarzından şeyler söyleniyordu hasanında röportajı var o konuda neler yazıldı şimdi neler yazılacak merak ediyorum bir söylenene bakıp direk safha değiştirmeyin.

Kodalak

Alıntı yapılan: eLLis - 22 Haziran 2009, 10:06:15
Hasan konusu belli olmaz can ulunada teklifimizi kabul etmiyor tarzından şeyler söyleniyordu hasanında röportajı var o konuda neler yazıldı şimdi neler yazılacak merak ediyorum bir söylenene bakıp direk safha değiştirmeyin.

Can konusunda sanki önceden bişeyler olmuş gibi ima edildi ama tam anlayamadım.O konuda çözüme kavuşacak dendi.

İnşallah güzel şeyler olur dedikleri gibi...

grkn55

İnşallah güzel şeyler olur dedikleri gibi...

AntZ

22 Haziran 2009, 10:49:29 #13 Son düzenlenme: 22 Haziran 2009, 10:52:12 Ant55
Haberler çok güzel, bu güzel haberler ve Müjdat'ın ziyaretiyle hepimiz adına vefa gösterdiğiniz için teşekkürler arkadaşlar.

Transfer tahtasının açılması ve transfer haberleri çok güzel ve sevindirici tabiki ancak beni en çok sevindiren transferin yanında disiplinli bir hoca ve mali konularda yapılan çalışmalar oldu. Geçen sezona başlarken kadromuz tek tek bakıldığında belki ilk ikiye bile oynayabilecek kadroydu ama sonuç malum.

Murat, Oktay, Eray, Hasan, Kenan, Gökhan, Can, Zafer Şakar, Ömür, Sercan, Volkan Çekiç, Çağatay, Turgut, Burhan, Serkan Aykut, Tanju, Turgay, Veysel, Sefa, Hakan Koçarslan, Hakan Akman...

Şu kadroya Bank Asya için yetersiz diyebilirmiyiz?

Söylenenler hayata geçer, sezon içinde fazla maddi sıkıntı yaşamazsak en az bu kadar iyi bir kadro, disiplinli ve tecrübeli bir hocayla süper lig için umutlanabiliriz.

Kodalak

Alıntı yapılan: Ant55 - 22 Haziran 2009, 10:49:29
Haberler çok güzel, bu güzel haberler ve Müjdat'ın ziyaretiyle hepimiz adına vefa gösterdiğiniz için teşekkürler arkadaşlar.

Transfer tahtasının açılması ve transfer haberleri çok güzel ve sevindirici tabiki ancak beni en çok sevindiren transferin yanında disiplinli bir hoca ve mali konularda yapılan çalışmalar oldu. Geçen sezona başlarken kadromuz tek tek bakıldığında belki ilk ikiye bile oynayabilecek kadroydu ama sonuç malum.

Murat, Oktay, Eray, Hasan, Kenan, Gökhan, Can, Zafer Şakar, Ömür, Sercan, Volkan Çekiç, Çağatay, Turgut, Burhan, Serkan Aykut, Tanju, Turgay, Veysel, Sefa...

Şu kadroya Bank Asya için yetersiz diyebilirmiyiz?

Söylenenler hayata geçer, sezon içinde fazla maddi sıkıntı yaşamazsak en az bu kadar iyi bir kadro, disiplinli ve tecrübeli bir hocayla süper lig için umutlanabiliriz.

Bu sene hazırlıklar Play-of için yapılıyormuş zaten seneye play ofta kalkıyormuş ilk iki direkt çıkacak sonraki 4 kendi aralarında puanlı maç yapacaklarmış.