Son Gelişmeler; Sizinle de paylaşmak istedik....

Başlatan veis, 22 Haziran 2009, 07:37:01

« önceki - sonraki »

cezayir55

ozeelliklede  iki yabanci hakkimizin forvetten yana kullanilmasi lazim

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Inşallah hepsi olacak.şu tahta belası çözülsün.samsunspor bu sezon coşacak.elveda bank asya bu yıl son kez misafiriz sana demek istiyoruz.milyonlarca kez inşallah diyoruz

cezayir55

bir oneri azerbaycan milli takimi kalecisi cok yetenekli veya bunun gibi turk kokenli ulkelrde yetenekli kaleciler var ustelik alirsak turk statusunde oynatiyoruz

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: cezayir55 - 24 Haziran 2009, 15:44:14
bir oneri azerbaycan milli takimi kalecisi cok yetenekli veya bunun gibi turk kokenli ulkelrde yetenekli kaleciler var ustelik alirsak turk statusunde oynatiyoruz
valla nerden olursa olsun ama iyi bir kaleci lazım.bazen bir çok maçı tek başına alıyor kaleci.malum takım ts nin kalecisi böyle çok maç çıkardı.sanki ts iyi futbol oynayıp mı 3.oldu.inşallah bize de böyle bir kaleci nasip olur

cezayir55

sevdamsınsamsunspor

KocumVolkan

Alıntı yapılan: cezayir55 - 24 Haziran 2009, 15:51:42
mesela kocaelinde iki azeri oyuncu var

abi  türki cumhuriyetlerden oyuncu alımında yaş sınırı yok. ancak onlarda 2 yabancı kontenjanda gözüküyor. diğer futbolcular için 23 yaş sınırı var
bilgilendireyim dedim. iyi günler

celebi

bu tahtanın açılmasının bir hafta içinde olacağı söylenmişti hala bekliyoruz

Ollivanders

Bu yonetim her yonden beceriksiz 2 gun once teknik direktorle anlasiliyordu , Transfer tahtasi aciliyordu . Kampa da 1 temmuzda gideceğiz denildi artık 15 temmuz da falan gideriz kampa cunku bu yonetim zaman belirleme acisindan da ozurlu...

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Sadece günü kurtarmaya çalışıyorlar samsunsporu yönetmeye çalışanlar.hal böyle olunca da yalan yanlış haberlerle taraftarı uyuttuğunu zannediyorlar.ama bilmiyorlar ki yıllardır kış uykusuna yatıp hala uyanmak istemeyenler ta kendileridir?bunun böyle olduğu yaptıkları boş açıklamalardan ve samsunsporumuzun bir arpa boyu yol ilerleyemeyişinden bellidir.