Son Gelişmeler; Sizinle de paylaşmak istedik....

Başlatan veis, 22 Haziran 2009, 07:37:01

« önceki - sonraki »

maviay55

güzel haberler veis abi paylaşım için tşkler..ama bnm inanasım gelmio inş sonu güzel olsun bu taraftar umutla bekliyor  ;)

jean

insallah dogru cikar artik guzel haberler duymak istiyoruz

HoliganSamSunLu

hadi hayırlısı inşallah üzerimizdeki kara bulutlar azda olsa dağılma eğilimi gösterdi

ramcQ_55

dünya durmuşdu sanki birden bire dönmeye başladı gibi

Sadece Samsunspor

Görmeden inanmam; yapsınlar, teşekkür etmesinide emeklerine saygı etmeyide biliriz zaten

JohnAbruzzi

Yaa ben inanamıyorum bosuna umutlanmıyalım Ama ins dogrudur :D

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: JohnAbruzzi - 23 Haziran 2009, 19:51:45
Yaa ben inanamıyorum bosuna umutlanmıyalım Ama ins dogrudur :D
hiç birimiz inanamıyoruz ama inanmak istiyoruz.zaten umut etmekten umut ağacı olduk.yakındır her şey ortaya çıkar

JohnAbruzzi

İnat etme Kerem
24 Haziran 2009 / 12:22
Alacaklarının ödenmediği gerekçesiyle TFF'ye başvuran 9 futbolcudan 7'siyle anlaşma sağlayan Samsunspor yönetimi, transfer tahtasının kalkması adına dev bir adım attı. Kerem İnan ve Can Ulun'la da mütabakat sağlanırsa Kırmızı-Beyazlıların transferde önü acılacak.
CAN'DA SORUN OLMAZ
Samsunspor yönetiminin, transfer tahtasını kaldırabilmesi için yaptığı yoğun çalışma meyvesini vermeye başladı. Genel Sekreter Tahsin Kosif'in önceki gün İstanbul'da yapmış olduğu bir takım ziyaretler sonunda federasyona alacakları için başvuran 9 futbolcudan 7'siyle mutabakata varıldı. Görüşülen ancak 250 bin TL de kararlı olan Kerem İnan'ı ikna çalışmaları sürüyor. Kerem İnan'ın dışında bir de Can Ulun sorunu var.

YÖNETİMİN BAŞARISI
Ancak yönetim, Can'ın temliğini sorun olarak görmüyor. Çünkü bu futbolcuyla bugün veya yarın yeniden transfer için bir kaz daha görüşülecek. Samsunspor Genel Sekreteri Tahsin Kosif, "Şu anda iki futbolcu ile anlaşma sağlayamadık. Can'ı saymıyorum çünkü o bizim çocuğumuz. Bir tek Kerem İnan'da sıkıntımız var. Eğer Kerem sorununu önümüzdeki günlerde çözebilirsek transferde önümüzü görebileceğiz" dedi.

**KaR6**

kereeem seni kerem.. akıllı ol, yediğiniz yetmedi mi terbiyesiz adamlar!

JohnAbruzzi

arkadaslar yonetime cok laf ettik ama galiba calısıyo adamlar.Yanlıs mı düsünüyorum???Ben fikrimi degistirmeye basladım walla

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: JohnAbruzzi - 24 Haziran 2009, 14:29:47
arkadaslar yonetime cok laf ettik ama galiba calısıyo adamlar.Yanlıs mı düsünüyorum???Ben fikrimi degistirmeye basladım walla
valla kardeşim inşallah bizleri utandırırlar.onlar çalışsın bir şeyler yapsın da biz hatalı olduğumuz konuda da güzel yorumlar yaparız.ama güzellikleri görmemiz gerek.hayırlısı inşallah.benim umudum artıyor böyle haberleri duydukça

**KaR6**

biz kimseye önyargılı değiliz.. yanlış yaptıklarında nasıl eleştiriyorsak dogru işlerde de ayakta alkışlamasını çok iyi biliriz.. çünkü biz Samsunsporluyuz, Sadece Samsunsporlu..

özkan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 24 Haziran 2009, 15:01:51
biz kimseye önyargılı değiliz.. yanlış yaptıklarında nasıl eleştiriyorsak dogru işlerde de ayakta alkışlamasını çok iyi biliriz.. çünkü biz Samsunsporluyuz, Sadece Samsunsporlu..

cezayir55

eger transfer acilirsa bize cok iyi bir kaleci lazim ayrica golcu

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: cezayir55 - 24 Haziran 2009, 15:30:23
eger transfer acilirsa bize cok iyi bir kaleci lazim ayrica golcu
özellikle kaleci sorunu büyük.zaten hasan dan hayır yok.anlaşamadı şu ana kadar zannedersem