Bank Asya 1.Lig 25.Hafta l Samsunsporumuz-Adanaspor

Başlatan King1965, 28 Şubat 2010, 17:25:39

« önceki - sonraki »

utku_01

Alıntı yapılan: beşnumara - 28 Şubat 2010, 23:49:35
adanasporla ilgili geniş bir yazı yarın akşam adana-buca maçını izledikten sonra yazacağım.futbolcularını tek tek dilimiz döndüğünce anlatmaya çalışacam
Daha yeni samsuna geldim bende akşam tvden izledikten sonra bende başlıyacam analizlere..Maçın kilit yeri ortasaha orayı kazanan maçıda kazanır.Akşamki buca macından sonra sakat cezalı vb gibi faktörleri düşünerek yaparım bende yorumu

kaptan 55

bluegreen55

Stadd dolsun destek tam olsun ama futbolcularımız rehavete kapılmasın, kendilerini kontrol etsinler kart falan görmesinler biz 11'e-11'e maçı oynadıktan sonra yeneriz bir şekilde.Bu mücadelelerine ve savaşçı oyunlarına devam etsinler yeter...

Adana ve Bucayı yendikten sonra ben diyorumki artık playy-off a oynamanın yanı sıra lig 2.liğinede oynarız.geriye on maç klmış 6 tanesi rahat yenebileceğimiz maçlar.10 da 10 yapıp 15 de 15 de yapabiliriz futbol bu hiç birşey belli olmaz ama 10 maçtan 8'ini kazanırız diye düşünüyorum ve 56 puanla ilk altıda oluruz...

kuzey55

haftaya bolu giresun deplasmanına gidecek.karşıyaka ise konya deplasmanına.konyanın ilk 2 için bu maçı mutlak kazanması gerektiğini düşünürsek zor bir maç olacaktır ksk açısından.bu da gösteriyor ki bu maçı mutlaka ve mutlaka kazanmamız gerek.ardından buca maçı nispeten daha kolay geçebilir.ben bu taraftarla bu gazla adana maçını kazanırız diye düşünüyorum.adana deplasmanda hep beraberlik almış istikrarlı bir takım ama son haftalarda hiçbişey etkilemiyo takımı.o taraftarın önünde kazanırız diye düşünüyorum.

pitbul055

Dinlenmiş bir oktayla 4'leriz adanayı kaçarı yok.Maçı TV veriyor.Lütfen arkadaşlar

atkılarla,formalarla gelelim maça.Maratonda şov yapalım alem taraftar görsün.

Bu hafta söğütlübahçeye çok iş düşüyor

fatih55ankara

SÖĞÜTLÜBAHÇE ŞİRİNLER elele hepberaber süperlige.taraftar gruplarından isteğim biri birinden kalabalık olabilir ama lütfen birbirinizin sesini bastırmaya çalışmasınlar.hacettepe maçında birliktelik adına güzel görüntüler vardı.bu maçta da artarak devam eder inşaallah.bir de herkes arkadaşlarını kırmızı giymeye uyarsın ve atkı takalım lütfen.

Ollivanders

2-0 kazanırız. 9. veya 2. olmanın hicbir onemi yok. Biz 4-5 sezondur kazanamadıgımız OZGUVENİMİZİ , takım olma duygusunu kazanmısız en onemlisi de bu zaten . o yuzden bu macı kazanacagımızdan eminim .

King Of The North

Ben fazla yorum yapamayacağım şimdilik, çünkü hala Bolu maçının coşkusunu yaşıyorum..Devamını isteriz...

ali ihsan

Önümüzdeki 10 maçta alınacak 7 galibiyet bizi Play Off a taşır.İnanılmaz bir çıkış yakaladık hakikaten.İçerdeki Adana ve Buca maçlarını kazanırsak yolu yarılarız bence.Takımın rehavete girmemesi lazım.İçerdeki maçlarda taraftarımız itici güç olacaktır bana göre.

Bu saatten sonra bu takım Play Off oynamalı ...

fatih55ankara

tribündergi.comdaki samsunspor adana maç konusu açolmamış.üye olan arkadaşlar açarsa iyi olur.

King1965

BU MAC NE OLUR BN BILEMIORUM BILDIGIM TEK SEY VAR SUPER LIGE CIKACAGIMIZA EMIN OLMAM.. BU AKSAMKI ADANA-BUCA MACI BERABERE BITEr..

sBc-1984

Bu maça hazırlıklarımız var ümit abi olsun hakan abi olsun güzel şeyler düşünüyorlar.inşallah hepberaber destek verip alacaz başka yolu yok

King1965

Alıntı yapılan: sBc-1984 - 01 Mart 2010, 14:03:19
Bu maça hazırlıklarımız var ümit abi olsun hakan abi olsun güzel şeyler düşünüyorlar.inşallah hepberaber destek verip alacaz başka yolu yok

İnsallah Alırız Valla 11 Mac Var Dedık 11ini neden alamayalım dedık Eger Olursa.. ... . .. . . .. . . . .. . .. . . .  Devamını Sız yazın .

SSBiz Gençlik

Tufan

sabah okula gittim Samsunla alakalı alakasız herkes hafta sonu maça beraber gidelim diyor. oradan berbere gittim 5-6 yıldır aynı yerde traş olurum kendisi Trabzonlu duvara Samsunspor flaması asmış herkeste bir heyecan var şehir inanmış Adana belkide bu sezonki en zor maçımız inşallah bugün kazanırlar çünkü kaybederlerse bizim maça hırsla asılacaklar.

Alıntı yapılan: fatih55ankara - 01 Mart 2010, 13:54:08
tribündergi.comdaki samsunspor adana maç konusu açolmamış.üye olan arkadaşlar açarsa iyi olur.

akşama Adananın maçı bitince açarız aceleye gerek yok  :)