Bank Asya 1.Lig 2.Hafta | Kartalspor - Samsunspor'umuz: 2-1

Başlatan berusa55, 01 Eylül 2008, 00:19:25

« önceki - sonraki »

celebi

aydın uzun

herkes samsunsporun formasın kutsal oldunu.bilecek.bilmiyorsalar öğrensinler

Kadir ÇELEBİ

http://www.izlesene.com/video/spor-samsunsporumuz-kartal-deplasmaninda-grupist/517805

Kartal deplasmanının en güzel görüntüsü ne kendini bilmez polisler nede onlara bu hakkı veren zihniyet

kuzey55

bu video da kartal taraftarı önümüzden geçiyodu sesleri çıkmadı valla yaklaşık 2 katımız kadarlarda.helal olsun orda bizimle beraber olan arkadaşlara...

bu arada oraya kavga çıkarmaya gitmedik.bize sataşma olmadı bizde sataşmadık.maç içerisinde olağan şeylerdi.zaten kartaldaki olaylar polis ve yönetim arasında oldu.

köprülüler

Samsundan geldiğini tahmin ettiğim gençler maçtan önce ve maç sırasında, o yakıcı güneşin anlında tellere tırmanarak taraftarı bayağı bi coşturdular. Yüreklerine sağlık..

Sadece Samsunspor

kuzey55

ya en ufak tepkide nasıl üstümüze yürdüklerini gördünüz heralde görüntülerde.eski başkan yardımıcım tartaklandı ve polis arabada bi taraftarımız dövüldü.keşke sizlerde olsaydınız orada hem tribün açısından iyi olurdu hem de gereken tepkiyi daha iyi gösterirdik.

Kadir ÇELEBİ

Taraftarın olaylara girmesiyle beraber haklı olduğumuz durum ortadan kalkar aksine daha kötü durumlarla karşılaşılabilirdi bir bakıma boyle olması daha iyi oldu diyebiliriz o sadece üniformasına saygı duyulası şasiyet kendine haritadan yer aramıyor olabilirdi.. inşallah hiç böyle olaylar olmaz diyelim bu konuyu kapatalım arkadaşlar..

celebi

ya arkadaşlar bu sadece kartalda olan olaylar ya.ben kartallı arkadaşlar duydum. her maçta yapıyorlarmış sanırım bu tip olayları

havzalı55

yha o onların terbıyesızlığı bız onmları önümüzden qecerken bısım 2 katımızken bstırmısız halaylar çekerek destek yapmısız bu yter mac 2-0 dan snra tellere çıkıp destek verdım ama olmadı nabalım sağlık olsun :D