Bank Asya 1.Lig 2.Hafta | Kartalspor - Samsunspor'umuz: 2-1

Başlatan berusa55, 01 Eylül 2008, 00:19:25

« önceki - sonraki »

beşnumara

şimdi söz istanbul grubunda.veis diyodu ki siz samsunsporu istanbula 3 puanla gönderin biz gerekeni yaparız diyordu.ben de merakla bekliyorum bu maçın sonucunu.istanbul grubu bu takımı orada yalnız bırakmayacaktır.gereken desteği vereceklerini ve takımı 3 puanla samsuna göndereceklerini düşünüyorummm.

MeL_55

bu gaz ıle kartalı ezerız ınsallah...
kartalıda yenersek artık sampıon havasına gırerız  ;D

veis

sevgili kral samsunlu evet ben dedim istanbula 3 puanlı bir takım gönderin diye ama erciyes maçında samsundaydım.yani 3 puan alıp geldim istanbula ama siz istanbuldaki taraftarlarınıza güvenin ramazan sahur iftar farketmez herkes yerinde olucakdır allahın izniyle.

KocumVolkan

önce hafta içi çankarıdan bir galibiyet ardından kartalspordan galibiyet :D giresunun hiç şansı olmaz burada :D

maçla ilgili bir tereddütüm var sanıldıgı üzere kartal stadını dolduramamamız iftar vaktine denk gelir maç zor olur istanbul hemşerilerimiz için...

caneRisse

kartalı rahat gecerız boyle oynarsak merak ettemeyın

GençKozluklu

01 Eylül 2008, 20:51:46 #51 Son düzenlenme: 01 Eylül 2008, 20:57:56 cemalg
Maç iftar vaktine geliyor ancak biz GENÇ KOZLUKLULAR olarak o maçtaki yerimizi mutlaka alacağız.

Bu takım böyle oynasın bu taraftar her zaman heryerde olur. Yenilsekte mücadeleci ruh yeter bize.

Hazırlık maçındaki skorlar lig için ister istemez bir sinyaldir. Hele son Bafra mağlubiyeti beni deli etmişti. Sitem etmekte haklıydık. Bu sonucuda kimse beklemiyordu. Kaldıki Erciyes'te öyle ağım şahım bir takımda değil. Bizim hiçbir takımdan çekinmememiz gerkir. Çünkü biz SAMSUNSPOR'uz.

İnşallah takım her hafta galip gelsin de bizleri mahçup etsin. Ben bundan dolayı ancak gurur duyarım.

Saygılarımla

veis

istanbul grup yerinde olucaksa stat dolar merak edilmesin.maç sahurdada olsa biz oradayız heryerde oldugumuz gibi.

55.hakan

Alıntı yapılan: kaan - 01 Eylül 2008, 22:20:32
Başkandan otobus istendimi?
birde arkadaşlar çankırıdan istanbulamı geçer sizce takım
kocaeli ne kampa geçicekmiş ordan istanbul a geçecekmiş takım

furkan5534

SamsunluReis

doldurucazz allahın izniyle inş dışarda kalmazlarr

köprülüler

SamsunluReis

köprülüler

01 Eylül 2008, 23:40:37 #58 Son düzenlenme: 01 Eylül 2008, 23:49:30 berusa55
Geçen seneki 3-3 lük kahır maçından taraftar görüntüsü..

SamsunluReis

istanbul maçıda bizim için deplasman olmayacakk  ;)