SS.biz Genclik Call of duty birlikteligi...

Başlatan Dartagnan, 28 Nisan 2010, 00:57:48

« önceki - sonraki »

Ajan

1-Serpico55
2-dartagnan
3-Turuncu
4-Sevdam55
5-*AgEnT*

Belki biraz rötarlı veya yanımda bir arkadaş ile gelebilirim.

Turuncu

Ollivanders

cany

1-Serpico55
2-dartagnan
3-Turuncu
4-Sevdam55
5-*AgEnT*
6-cany

benim de gelesim var da hep sonuncu oluyom beni iyi takıma verirsiniz çok sırıtmaz :oyun:

Ollivanders

Cany iyi da hacı ya . Yaz adını yahu.

cany

##kdc##

Turuncu

Çaktık da kulakların çınlasın  junyir :oyun: :deli: :holey:

Ollivanders

Çaktınız mı yavaş . İlk oyunu hatırlatırlar sana.

Turuncu

13 Haziran 2011, 15:24:13 #1479 Son düzenlenme: 13 Haziran 2011, 16:16:35 Turuncu
Alıntı yapılan: Serpico55 - 13 Haziran 2011, 13:44:19
Çaktınız mı yavaş . İlk oyunu hatırlatırlar sana.
ben onu unutmuşum naci :-* iki oyun oynadık durum 1-1 o zaman bi türlü bombayı kuramıyoruz  stundent'e çok kalıyoruz. :hnk:

junyirrrrrrrrr gülmee  :)

55JNR55

aykütüm benim  :D garibim yazık bu çocuğa   :'(  fener_bahce usülü şampiyonluk kutladın az önce farkındamıydın bilmiyorum  >l< >l< bana laf atıcaksan illa benim olduğum oyunda kaç adam vurdun kaç kere beni vurdun onla gel   al_sana:holey: :holey:

Turuncu

Alıntı yapılan: 55JNR55 - 14 Haziran 2011, 00:54:21
aykütüm benim  :D garibim yazık bu çocuğa   :'(  fener_bahce usülü şampiyonluk kutladın az önce farkındamıydın bilmiyorum  >l< >l< bana laf atıcaksan illa benim olduğum oyunda kaç adam vurdun kaç kere beni vurdun onla gel   al_sana:holey: :holey:
junyirrrrrrrrr deli ediyorsun beni  :D ayrıca espride uydu harbiden , ne zaman oynuyoruz . :oyun:

Serkan

Şu olayın gerçeğini yapsak paintball şekli ?

55JNR55

Alıntı yapılan: Turuncu - 14 Haziran 2011, 00:55:51
junyirrrrrrrrr deli ediyorsun beni  :D ayrıca espride uydu harbiden , ne zaman oynuyoruz . :oyun:

ben artık burdayım dükkanım da orda cennette şurda olduğuna göre sorun yok istediğiniz zaman  :holey: :holey:

Alıntı yapılan: Serkan - 14 Haziran 2011, 00:58:08
Şu olayın gerçeğini yapsak paintball şekli ?

adamdan mantık akıyo beyler dağalın.... :--*

Ajan

Çoğunluk varken çıksak mı ki akşam?