fatih mahallesi yıkılıp atakumamı taşınıyor

Başlatan kamuri, 17 Ocak 2012, 20:35:39

« önceki - sonraki »

Ajan

Musti

Fatih mahallesi Samsun'un en güzel manzaralarından birine sahip. Yeri çok iyi. İlyasköy ile Fatih arasında yeni yol yapım çalışmaları da vardı sanırım.

feveran

kamurı bu konuyu actın bende senden duydum ben 30 senedr fatıh mahallesınde otuyrm bizim ev 20 senelık fakat yenıden kaplama yaptrdk baya masraf oldu şimdi yıkılırsa ayvayı yeriz

mehmet abının dedıgı dogru atakumda kım kıme dum duma fatıhde öyle bir şey yok benm bıldgmde modern pazara dogru yukardan yol ınecek gecende bı abımız yusuf zıya ıle konuşmuş 5 ıle 10 sene dokunmıcaklarmış dıye daha yenı dogalgaz geldı sanmıyorum ben 10 sene bısey olmaz

FaTiH_HaN

Önceki oturduğumuz ev kireçtepe parkının hemen yanındaydı, mahallede oturan herkesin ağzında 'burası heyelan bölgesi, belediye zamanında 8 kata kadar müsade etmiş ama çok tehlikeli' falan diyorlardı. Bu sebepten dolayı mı taşınıyor, yoksa başka birşey mi var acaba  :o

Burak

Fatih mahallesini duymayan Yaşar Doğu mahallesini  hiç duymamıştır o zaman  ??? Kireçtepe burnumuzun dibi yapmayın yahu başka yerde söylemeyin :)

kamuri

valla bende duyduğumu yazdım ciddi çalışmalar varmış bu yönde o bölgedeki gecekondulaşmanın önüne geçmek ve o bölgenin heyelan bölgesi olması nediyle sanırım fatih mah. atakuma taşıyacaklar

Tufan

kentsel dönüşüm şart sadece Fatih mahallesine değil Kadıköy, Yenidoğan'a da el atılmalı 2 arabanın yan yana geçemediği çok sokak var Bulvar'ın üst tarafında.
yıkılıp Toki yapma işini 2. Bulvar'ı açarken Anadolu ve Hastanebaşıında yaptılar yine aynı şekil yapacaklardır cadde açıp yeşil alan yaparlar.

Ayberk

Samsun'da 2 arabanın yan yana geçebildiği kaç sokak var ki zaten? :D

##kdc##

Alıntı yapılan: Ayberk - 18 Ocak 2012, 17:07:29
Samsun'da 2 arabanın yan yana geçebildiği kaç sokak var ki zaten? :D

Tabiki kadıköy sokakları kardeşim  8)

cany

18 Ocak 2012, 19:33:07 #39 Son düzenlenme: 19 Ocak 2012, 13:27:54 cany
Alıntı yapılan: ##kdc## - 18 Ocak 2012, 19:01:35
Tabiki kadýköy sokaklarý kardeþim  8)

sen de ettin bizim burayı paris be kanka ;D

kuzey55

kadıköyde ne varmış :) gayette nezih bir mahalle ben memnunum

cany

Alıntı yapılan: kuzey55 - 18 Ocak 2012, 20:33:57
kadýköyde ne varmýþ :) gayette nezih bir mahalle ben memnunum

ben de memnunum, doğma büyüme kadıköy :)
Cüno'ya takılmak için yazdım öyle :)

masbene

atakum ilyasköye taşınsın istiyorum ben de  :deli:

kalptenþimþek

madem fatih mahallesini atakuma taşıyacaklar, o zaman stadı da fatih mahallesine yapsınlar..

Ayberk

off of abi öyle bir şey olduğunu düşünsene; Yenidoğan, İlyasköy tayfa nasıl akar stada :) :D