Samsun - Hampton by Hilton

Başlatan berusa55, 13 Eylül 2010, 11:35:15

« önceki - sonraki »

cezayir55

masbene

Alıntı yapılan: birolkys - 22 Aralık 2011, 09:50:03
yeşilyurt amisos mezarlığının hemen alt kısmındaki büyük araziye 25 katlı rezidans ve 5 yıldızlı otel yapacakmış ..?

Böyle  geniş arazi var mı orada?
amisos mezarlıgının üstüdür bence o kardes

ramcQ_55

kral mezarlığının hemen altındaki okulun ön ve arka tarafındaki araziye yapacakmış araziyi cevirmişler proje hazırlanıyormuş
bende orda iş yapmak için gittiğim mütahitin biriyle sohbet ederken söyledi ...

epçeli köylü

23 Aralık 2011, 21:53:10 #63 Son düzenlenme: 23 Aralık 2011, 23:48:50 epçeli köylü
O kadar 5 yıldızlı otel ihtiyacı varken yapılmadı yapılmadı sonra birden patladı.Aynı şey AVM içinde geçerli. İhtiyaç aleni belliydi yapılmadı yapılmadı sonra birden patladı.Samsunu birtürlü anlayamıyorum.Sanki gizli bir el var Samsuna gelişmeleri getirmemek için elinden geldiğince uğraşıyor.Ancak onun da bir yere kadar gücü yetiyor.O da kaybettirdiği vakit ile övünüyor...

cezayir55

o arsa yesilyurdun degil vakiflarin  kat karsiligi bir ankara firmasina verdiler  yesilyurtla bir alakasi yok

cezayir55

iste bu projeCum 23 Eyl 2011 17:28   Çakır: "Heyecan verici proje"

İlkadım Belediyesi Başkan Vekili Bahri Çakır, Baruthane mevkiinde Vakıflar Bölge Müdürlüğü'ne ait arsada yapılacak yaşam alanı projesinin Samsun'a yeni bir değer kazandıracağını söyledi

Vakıflar Bölge Müdürlüğü'nün İlkadım İlçesi Baruthane mevkiindeki 40 bin metrekarelik arsasına uygulanacak olan yeni konut projesini tanıtmak üzere, yüklenici firma Y.G İnşaat Şirket Müdürü Yüksel Güven, Vakıflar Genel Müdürlüğü Genel Müdür Yardımcısı Erdinç Çörekçioğlu ve Mimar Kerem Yazgan, İlkadım Belediye Başkan Vekili Bahri Çakır'ı makamında ziyaret etti.

MHP İlkadım Grup Başkan Vekili ve İmar Komisyonu Başkanı İsmail Sevindik, CHP İlkadım Grup Başkan Vekili Muammer Esen, AKP İlkadım İmar Komisyonu Üyesi Ömer Parlak, İlkadım Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü Sami Durkaya'nın da bulunduğu toplantıda İlkadım İlçesi Baruthane mevkiinde Yapılması düşünülen yeni yaşam alanını (konut projesi) tanıtan heyet, hedeflerinin Samsun'da her şeyi içinde barındıran sosyal bir yaşantı alanı kurmak olduğunu söyledi.

Yeni yaşam alanında ikamet edecek olanların konuttan çıkmadan dahi bütün ihtiyaçlarını karşılayabileceklerini söyleyen Y.G İnşaat Müdürü Yüksel Güven, " Vakıflar Bölge Müdürlüğü'nün arazisinde tasarladığımız konut projesi enteresan mimarisiyle alışılagelmiş apartmanların dışında bir özelliğe sahip olacak. Asıl hedefimiz Samsun halkına güvenlik sistemli sosyal bir yaşam alanı sunmak. Üniversite nüfusuna yönelik ve genç çiftler için 2+1 düzeninde tasarlayacağımız evler ve geniş ailelere yönelik de 5+1 evlerimiz yeni yaşam alanımızda halkın hizmetinde olacak. Spor alanları, sosyal tesisler, restaurant, kuaför, fast food kafeterya, her daire için en az bir kapalı otopark ve çocuklar için kreşi dahi olacak olan bu konut projesi eşsiz deniz manzarasıyla da Samsun için yeni bir yaşam merkezi olacak. İnsanlar site dışına çıkmadan her işini buradan halledebilecek. "dedi.

Projenin Samsun'a yeni bir değer katarak İlkadım İlçesi'nin çehresini değiştireceğini dile getiren Başkan Vekili Bahri Çakır," İlçemizdeki bu konut projesi Samsun'a yeni bir hava katacak. Gelişmekte olan bir mevkide yapımına başlanacak bu çalışmayı İlkadım Belediyesi olarak çok beğendik. İlkadım İlçesi'nin yaşam kalitesini yükseleceğini düşünüyorum. Denizi her cepheden gören harika bir yerde olması ve sunduğu olanaklar ile heyecan verici bir çalışma olan yeni yaşam alanını İlkadım İlçemize kazandıracak olan yüklenici firmaya teşekkür ediyorum. "diye konuştu. (İHA)

http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=34261

cezayir55

arsanin yesilyurtla alakasi yok

city ultras

bunuda hilton diye burya yapiyorlar.keske trabzong da kalsaydi...

berusa55

Sadece Samsunspor

AlıntıHilton'un Hampton by Hilton oteli Samsun'da açıldı

Hilton Worldwide'ın 1900 Hampton Inn, Hampton Inn & Suites ve Hampton by Hilton otellerini kapsayan orta fiyat segmentindeki küresel markası Hampton by Hilton, bugün en yeni oteli olan 144 odalı Hampton by Hilton Samsun'un resmi açılışını duyurdu.

Şehrin konukseverlik geleneğini onurlandıran Hampton by Hilton Samsun, iş veya eğlence amacıyla seyahat edenler için modern konaklama imkanları sunuyor. Hampton by Hilton, şehir merkezine yalnızca 10 km uzaklıktaki konumuyla hem yerel turistik çekim merkezlerini ziyaret etmek isteyenlere, hem de otelin ferah çalışma alanlarından faydalanmak isteyenlere hitap ediyor. Otelde 65 delegeye kadar hizmet verebilen iki toplantı odası başta olmak üzere pek çok cazip toplantı olanağı da konuklara sunuluyor.

Oda fiyatlarına sıcak Hampton kahvaltısının yanı sıra, odalarda sunulan yenilikçi hizmetlerin ve 24 saat açık spor salonunun dahil olduğu otelde, günün her saatinde hizmet veren bir de atıştırma alanı yer alıyor. Konuklar burada sunulan hafif yiyecekler ile sıcak içecekleri otelde tüketebildikleri gibi, isterlerse paket olarak yanlarına da alabiliyorlar.

Küresel "Focused Service" ve Hampton Marka Yönetimi Müdürü Phil Cordell, konuyla ilgili yaptığı açıklamada "Avrupa'daki mevcudiyetimizi artırırken canlı ve hareketli bir şehir olan Samsun'daki ilk Hampton by Hilton otelini açmış olmaktan mutluluk duyuyoruz. Hampton by Hilton Samsun'un açılmasıyla, markanın "Hamptonality" adı verilen benzersiz konukseverlik kültürünü, konuklarımızın konaklama hizmetlerinden tamamen memnun kalmamaları durumunda ödeme yapmalarını beklemediğimizi ifade eden %100 Hampton Garantisi'ni ve daha pek çok özel hizmeti sunmuş oluyoruz" ifadelerini kullandı.

Karadeniz kıyısında yer alan Samsun, güney, batı ve doğuyu birbirine bağlayan coğrafi konumu ve antik zamanlardan beri Anadolu'nun her yerinden tüccarları çekmesiyle Türkiye'nin önemli şehirlerinden biri arasında yer alıyor. Modern seyyahlar, tekneler yerine uçak ve araba kullanarak, Hampton by Hilton Samsun'a yalnızca 12 km uzaklıkta bulunan Samsun Çarşamba Uluslararası Havaalanı'na uçabiliyor veya harika manzaralı Karadeniz Sahil Otobanı üzerinden şehre ulaşabiliyor. Güçlü ticari köklere sahip olan Samsun, Hampton by Hilton'un yer aldığı Tekkeköy gibi sanayi bölgeleriyle iş amacıyla seyahat edenlerin ihtiyaçlarını karşılamak için de ideal bir konumda yer alıyor.

Hilton Worldwide Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölge Başkanı Simon Vincent, konuyla ilgili yaptığı açıklamada "Türkiye, 2012'de 31,8 milyondan fazla yabancı turisti ağırladı ve bu rakamın 2017 itibariyle %5'in üzerinde artış göstermesi bekleniyor. Samsun, doğal, tarihi ve turistik zenginlikleriyle, Karadeniz Bölgesi'nin en çok ziyaret edilen noktalarından biri. Bu nedenle Samsun'u dünyanın 14 ülkesinde eğlence ve iş amacıyla seyahat edenleri ağırlamakta olan "Focused Service" markamız Hampton by Hilton'un büyümesi için ideal bir şehir olarak görüyoruz" şeklinde konuştu.

Samsun, deniz kenarındaki coğrafi konumu ile eğlence amacıyla seyahat edenlere Karadeniz sahil şeridinin güzelliklerini sunmanın yanı sıra, ticaret şehri kimliği sayesinde heyecan verici bir kültürel mirasa da ev sahipliği yapıyor. Otelin ücretsiz servisi, konuklara Samsun şehir merkezine rahatça ulaşarak seçkin alışveriş imkanlarından, eğlence mekanlarından ve restoranlardan faydalanma imkanı sunuyor. Otel yakınlardaki popüler turistik merkezler arasındaysa Amisos Tepesi, Batı Park ve Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'e ait etkileyici bir koleksiyona ev sahipliği yapan Gazi Müzesi yer alıyor.

Hampton by Hilton Samsun Genel Müdürü Sercan Korkusuz ise açıklamasında "Konuklarımızı ağırlamak ve onları 'Hamptonality' adını verdiğimiz konukseverlik anlayışımızla tanıştırmak için sabırsızlanıyoruz. Ekip üyelerimiz, sunacakları samimi ve kaliteli hizmetin yanı sıra, konuklarımıza otelimizde kalacakları süreyi en iyi şekilde değerlendirmeleri için bölge hakkındaki uzmanlıkları doğrultusunda tavsiyelerde de bulunacak" ifadelerini kullandı.

Hilton Worldwide portföyünün bir parçası olan Hampton by Hilton Samsun, konuklarına ayrıca Hilton HHonors Konuk Sadakat Programı kapsamındaki ek ödülleri de sunacak. Hampton by Hilton Samsun, Hampton by Hilton Bursa ve Hampton by Hilton Ordu'nun ardından markanın Türkiye'deki üçüncü oteli oldu.

Hampton by Hilton Samsun hakkında:

Hampton by Hilton Samsun, şehir merkezine yalnızca 10 km uzaklıktaki konumuyla hem yerel turistik çekim merkezlerini ziyaret etmek isteyenlere, hem de otelin ferah çalışma alanlarından faydalanmak isteyenlere hitap ediyor. Otelde 65 delegeye kadar hizmet verebilen iki toplantı odası başta olmak üzere pek çok cazip toplantı olanağı da konuklara sunuluyor.

Oda fiyatlarına sıcak Hampton kahvaltısının yanı sıra, odalarda sunulan yenilikçi hizmetlerin ve 24 saat açık spor salonunun dahil olduğu otelde, günün her saatinde hizmet veren bir de atıştırma alanı yer alıyor. Konuklar burada sunulan hafif yiyecekler ile sıcak içecekleri otelde tüketebildikleri gibi, isterlerse paket olarak yanlarına da alabiliyorlar.

http://www.haberexen.com/hiltonun-hampton-by-hilton-oteli-samsunda-acildi-546570h.htm

Duško Milinković

Hayırlı,uğurlu ve bereketli olur inşallah.