Piazza AVM

Başlatan Sadece Samsunspor, 22 Şubat 2008, 20:09:36

« önceki - sonraki »

twitter

Ciddi anlamda guzel olmus avm bu kadarını beklemiyordum

King1965

Anemon Otel Hizmete Açıldı

lato

Piazza'yı dün görme şansım oldu. Güzel yapmışlar ama içi boş gibi geldi. Belki kalabalık olmadığı için de öyle algılamış olabilirim

Sadece Samsunspor

http://dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=90399

Arkadaşlar tanıtım kokteyli diye az kişi çağrılmış açılış sonraymış bunlarda açılış fiyaskosu yazmışlar güya haber yapacaklar. Yorumada cevap atmışlar tanıtım kokteyli yazıyor zaten diye. Nerde yazıyor tanıtım diye görebilen var mı ?

berusa55

Protokolle yapılan ön açılış bir nevi; resmi açılışı zaten daha yapılmadı. Görevliye de sorduk hatta. Denge gazetesi'nin bu tür haberlerine alışıldı artık ve insanlar da yemiyor bu tür karalamaları.

Sadece Samsunspor

Editor onune gelene cevap salliyor

Stoper

Kişisel çıkarları doğrultusunda klasik denge gazetesi haberleri.. Yazılanlara cevap veren de Adnan Bahadır.Muhtemelen otel sahipleri,Adnan Bahadır'ın o dandik gazetesine reklam vermedi ya da farklı sebepler..

berusa55

berusa55

samsunum

orucreis

On numara beş yıldız...

Furkan

Çok güzel bi kare ama fena nemli bi gündü yine heralde  :)

Ahmeti

Denge gazetesinin köşe yazısında piazza'nın reklam için Samsunspor yönetimi ile görüştüğünü yazıyor.
Bu çok iyi bir gelişme ama böyle büyük bir avm ve otelin verceği miktar kesinlikle göz boyamak için cüzi bir rakam olmaması gerekiyor.

Sadece Samsunspor

Samsuna çoktan yapılması gereken biyerdi. Yapıldım mı en iyisi yapılmalıydı ve bence en iyisi yapıldı. Tüm mağazalar mevcut. Abartmak gibi olmasın bir istinye parktan 4-5 marka dışında eksiği yok

ramcQ_55

Avm'nin girisinde samsunspor store standi olmali   destek verecekse bu sekilde olmali ...bence...