Piazza AVM

Başlatan Sadece Samsunspor, 22 Şubat 2008, 20:09:36

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Bugün Decathlon'u gezme fırsatım oldu. Spor adına ne ararsanız var. Çok hoşuma gitti doğrusu ve en iyi tarafı da fiyatlar çok cazip.

berusa55

MEDİA MARKT İLK MÜŞTERİLERİNİ AĞIRLADI

Türkiye'nin 26. Media Markt'ını Samsun Piazza AVM'de 29 Mart Cuma günü saat 06:00'da açacak olan Avrupa'nın dev teknoloji market zinciri Media Markt, Facebook üzerinden gerçekleştirdiği kampanyayı kazanan ilk 26 kişiyi Samsun mağazasında ağırladı. 21-26 Mart tarihleri arasında http://www.facebook.com/MediaMarktTurkiye adresli Media Markt Türkiye Facebook sayfasını beğenip "Kardeşim?! Sıra Var!" uygulamasını kullanarak, 20 soruya en kısa sürede en fazla doğru cevabı veren takipçiler, Media Markt Samsun mağazasını ilk ziyaretçileri oldular ve açılışa özel kampanyalardan faydalandılar.
İlk müşterilerinin tercihi, cep telefonu ve dizüstü bilgisayarlar oldu. Kazanan yarışmacılara Media Markt Samsun mağazasını gezerken Media-Saturn Satınalmadan Sorumlu Genel Müdür (CPO) Aziz Süzer, Media-Saturn Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür (COO) Marcus Tengler ve Media Markt Samsun Mağazası Genel Müdürü Burak Uluğaşkun eşlik etti.

Kaynak

Stoper

Malatyalı 3 işadamı

Dün akşam, Rönesans Holding'in yatırımı Piazza AVM'nin VİP açılış törenindeydik. Samsun'dan ve dışarıdan çok sayıda işadamı, Rönesans'ın patronu Erman Ilıcak'ın yanındaydı. Dışarıdan gelen isimler arasında Çalık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık da vardı.

Piazza'nın içerisinde çok güzel işlere imza atılmış.

Törende, birara sohbet ettiğimiz bir işadamı abim; Malatyalı 3 işadamına dikkat çekti: Ahmet Çalık, Ali Avcı, Erman Ilıcak.

Farklı sektörlerde faaliyet gösteren 3 Malatyalı işadamlarından Ahmet Çalık, Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş.'nin, Ali Avcı Samsun Limanı'nın ve Erman Ilıcak da Karadeniz'in kendi segmentinde en büyük AVM'sinin sahibi.

Hepsi de özelleştirme yöntemleriyle Samsun'a geldi. Yolları Samsun çakıştı.

Biri enerjide, biri lojistikte diğeri de alış veriş sektöründe Samsun'un en büyük yatırımcısı.

Ahmet Çalık'ın Samsun'a sağladığı pozitif katkıları değişik zamanlarda birçok yayın organından okuyoruz.  Eğitimden spora her alanda az-çok destek oluyor. Parası ile değil cömertliği ile anılan bir işadamı.

Dün akşam Piazza AVM'nin VİP açılışında Erman Ilıcak'ın beden dili dikkatimi çekti. Misafirlerini eşiyle birlikte ağırlayan Ilıcak'ın belki de en ağır misafiri babasıydı.

Bekir Ilıcak'ın oğlunun konuşmasını dinlerken gözünü dahi kırpmaması önemli bir detaydı.

Fark bile edilemeyecek detaylar bize gerçeği gösterebilir.

Erman Ilıcak ile ilgili efsaneye varan söylemlerin gerçekten efsane olduğunun işaretlerini gördüm, dün gece.

Açılış öncesi sohbet etme ve dinleme fırsatı bulduğum Ilıcak ve Çalık'ın mütevaziliğinden etkilendiğimi ifade etmek istiyorum.

Biz, bu üç mütevazi ve cömert işadamını başka yatırımlar ya da projelere ortaklık konusunda ikna etmeyi başarırsak Dünya'nın birikimini Samsun'a taşırız.

Samsun'u heyecanlandıran ve önemsenen 3 önemli sektör, 3 Malatyalı işadamıyla hızlanabilir.

Enerji, lojistik, turizm ve ticareti hareketlendirecek inşaat yatırımları için "Çalık, Ilıcak ve Avcı bir fırsat olabilir" diye düşünüyorum.

Piazza AVM'nin öyküsünü herkes yazacak.

Ben kentin önemli 3 yatırımına imza atan Malatyalı işadamlarının Samsun'da yollarının kesiştiğini yazmak istedim.

3 işadamına 3 sektörde lokomotiflik görevi verilmesi abartı olmaz, herhalde.

Kendini Samsunlu gören bu insanlar uluslararası tecrübelerini şehre taşırken işe sadece ticari boyutuyla bakamayız.

Birikimlerinden istifade etmeliyiz.

Rusya'da önümüzü neden Ilıcak açmasın?

http://www.haberexen.com/malatyali-3-isadami-1632yy.htm

Sercan

buraya bir Samsunspor Store yakışır...

Desiqner

King1965

Rönesans  piazza avm bir gezi sitesinde haftanın en bakılan konusu arasına girmiş

King1965

seyf55

Samsunspor a sponsor olsunlar o zaman

5trawberry

Şu kuyruğa bak ya, anlam veremiyorum şu insanlara.

berusa55

city ultras

bilmiyorum ama artik samsunsporumun tesisleri burdan kalkmali,söyle sakin ve sehir disina...burayada baska güzel bir proje iy gider

berusa55

Piazza'ya Büyük İlgi

Karadeniz'in en büyük alışveriş merkezi olan Samsun Piazza Alışveriş ve Eğlence Merkezi, ilk günden itibaren ziyaretçi akınına uğruyor.

Binlerce kişinin ziyaret ettiği Piazza, daha şimdiden Samsun'un çekim merkezi oldu. Tamamına yakın bölümü Türkiye'nin en popüler perakendecileri, restoran zincirleri, eğlence işletmeleri ve en başarılı uluslararası markalarına ait 160 marka ve eğlence merkezinin yer aldığı Piazza, göz kamaştıran mimarisiyle de ilgi odağı oldu. Hayata geçirdiği projelerle alışveriş merkezi konseptini yeniden şekillendiren Rönesans'ın, ''Optimum''dan sonra yeni alışveriş merkezi markası olan Piazza AVM'yi ilk olarak Samsun halkıyla buluşturmasına bölge halkı 'yoğun ilgiyle karşılık verdi.

Rönesans Yönetim A.Ş. Genel Müdürü Süha Günel, ilk günlerden oluşan yoğun kalabalık ve gösterilen ilginin, bugüne kadar akılcı yatırımlarıyla dikkati çeken Rönesans'ın bu yatırımının da ne kadar önemli olduğunu gösterdiğini söyledi. Günel, sadece Samsun'dan değil tüm bölgeden AVM'yi ziyaret eden Karadeniz halkına teşekkür etti. Orta Karadeniz'in yıldız kenti Samsun'un sahil yolunda, Canik ilçesi eski Otogar mevkiinde kurulan ve muhteşem mimarisi ile adeta göz kamaştıran Piazza AVM'de, Media Markt, 5M Migros, Zara, H&M, Lacoste, Decatlhon, Starbucks ve Big Chef's gibi sektörünün lider markaları bulunuyor. Piazza, alışverişin yanı sıra buz pisti, bowling salonu ve tüm eğlence merkezleri ile tam bir yaşam alanı sunuyor.

Kaynak

seyf55

Ne kalabalık arkadaş o öyle mahşer yeri gibi .:.:.

berusa55

Piazza AVM'yi iki günde 280 bin kişi ziyaret etti.

01 Nisan 2013 Pazartesi 01:21

Karadeniz'in en büyük alışveriş merkezi olan Samsun Piazza Alışveriş ve Eğlence Merkezi, ilk günden itibaren ziyaretçi akınına uğruyor. AVM'yi ilk açıldığı gün 120 bin Pazar günü ise 160 bin kişi ziyaret etti. Alış veriş merkezi bünyesinde bulunan Media Markt ise iki günde toplam 3.5 milyon TL ciro yaptı.

Binlerce kişinin ziyaret ettiği Piazza, daha şimdiden Samsun'un çekim merkezi oldu. Tamamına yakın bölümü Türkiye'nin en popüler perakendecileri, restoran zincirleri, eğlence işletmeleri ve en başarılı uluslararası markalarına ait 160 marka ve eğlence merkezinin yer aldığı Piazza, göz kamaştıran mimarisiyle de ilgi odağı oldu. Hayata geçirdiği projelerle alışveriş merkezi konseptini yeniden şekillendiren Rönesans'ın, ''Optimum''dan sonra yeni alışveriş merkezi markası olan Piazza AVM'yi ilk olarak Samsun halkıyla buluşturmasına bölge halkı 'yoğun ilgiyle karşılık verdi.

Rönesans Yönetim A.Ş. Genel Müdürü Süha Günel, ilk günlerden oluşan yoğun kalabalık ve gösterilen ilginin, bugüne kadar akılcı yatırımlarıyla dikkati çeken Rönesans'ın bu yatırımının da ne kadar önemli olduğunu gösterdiğini söyledi. Günel, sadece Samsun'dan değil tüm bölgeden AVM'yi ziyaret eden Karadeniz halkına teşekkür etti. Orta Karadeniz'in yıldız kenti Samsun'un sahil yolunda, Canik ilçesi eski Otogar mevkiinde kurulan ve muhteşem mimarisi ile adeta göz kamaştıran Piazza AVM'de, Media Markt, 5M Migros, Zara, H&M, Lacoste, Decatlhon, Starbucks ve Big Chef's gibi sektörünün lider markaları bulunuyor. Piazza, alışverişin yanı sıra buz pisti, bowling salonu ve tüm eğlence merkezleri ile tam bir yaşam alanı sunuyor.

Kaynak

Piazza AVM, Cuma günü açılmıştı; Cuma ve Pazar günleri değerleri verilmiş. Buna Cumartesi gününü de eklediğimizde üç günde 400bin'in üzerinde ziyaretçi gelmiş. Bu müthiş bir sayı...

Stoper

Başlık da güncelleme yapılsa daha iyi olur.
Dün maç öncesi gittik.Müthiş bir yer olmuş.
Sanayi de oradan kalkarsa çok daha şık olacak.