Samsunspor Yönetimi Olağanüstü Genel Kurul Kararı Aldı

Başlatan 55.hakan, 20 Mayıs 2013, 18:22:50

« önceki - sonraki »

Ellibeş Numara

Galip Öztürk'ün banka hesabını devlet didik ediyormuş. 1 kuruş eksik olsa bu parayı ne yaptın diyormuş. Hatta 200 bin dolarlık prim parasını, reklam parası olarak verdiği söylemiş yetkililere.. Şimdilik galip öztürk yardım falan yapamaz..

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: Integral - 22 Mayıs 2013, 16:41:26
Samsunspor'da alınan kongre kararının ardından ilk adaylık açıklaması geldi. Samsun ve Çevresi Alkom ve Uyuşturucuyla Mücadele Derneği Başkanı Salim Coşkunsu, Kırmızı-Beyazlı kulübe aday olduğunu belirtti. Coşkunsu, "Başkan Emin Kar'ın aday olmayacağı söylemesinin ardından ben talip oldum. Ben Samsunluyum burada doğdum burada büyüdüm. Kulüp büyük bir borç yükünün altında. Ben söz veriyorum. Bir sezon da tüm borçları sıfırlayacağım. Eğer göreve gelirsem, transfer tahtasının kapanmaması için gerekli olan parayı da ödeyeceğim" dedi.

http://hedefhalk.com/root.vol?title=ilk-aday-coskunsu&exec=page&nid=539761
Bu abi zırt pırt ben adayım diye ortaya çıkınca aklıma şu replik geliyor.

Tutmayın Küçük Enişteyi..Salıverin Gitsin XD
http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/8777/tutmayin-kucuk-enisteyi!

5trawberry

Yüklü miktarda Sayısal oynayacam 20-30 trilyon çıkarsa ben de adayım.

HoliganSamSunLu

biz normail bir süreç yaşayamayacağız hepz... kendi jendimize debelenip duruyoru

Karabudun

Alıntı yapılan: Integral - 22 Mayıs 2013, 16:41:26
Samsunspor'da alınan kongre kararının ardından ilk adaylık açıklaması geldi. Samsun ve Çevresi Alkom ve Uyuşturucuyla Mücadele Derneği Başkanı Salim Coşkunsu, Kırmızı-Beyazlı kulübe aday olduğunu belirtti. Coşkunsu, "Başkan Emin Kar'ın aday olmayacağı söylemesinin ardından ben talip oldum. Ben Samsunluyum burada doğdum burada büyüdüm. Kulüp büyük bir borç yükünün altında. Ben söz veriyorum. Bir sezon da tüm borçları sıfırlayacağım. Eğer göreve gelirsem, transfer tahtasının kapanmaması için gerekli olan parayı da ödeyeceğim" dedi.

http://hedefhalk.com/root.vol?title=ilk-aday-coskunsu&exec=page&nid=539761

O denli Samsunsporlu olsaydı, bir şeyler yapmak için başkan olmayı şart tutmazdı. Herif bas bas bağırıyor "Etiket" diye. Tahtanın kapanmasının önüne geçebilirmiş. Az biraz Samsunlu olsa bunların lafını yapmaz, icraata geçerdi. Taraftarın sempatisini de çoktan kazanmış olurdu. Safradan sallıyor zannımca.

samuray

ya elini bağlayan yok aday olacaksan ol çıkarsın kongreye neler yapacaklarını anlatırsın 1 yılda hem tüm borçları kapatacağım hem acilen transfer tahtasının kapanmasını önleyeceğim diyor çoşkunsu efendi rasgele

seyf55

Bunları nasıl yapacağını nereden gelen kaynakla yapacağını açıklasın siyasilerin seçim kampanyası gibi bol keseden sallamasın

maviay55

AlıntıHASAN ŞENGÜN BIRAKIYOR

Samsunspor Genel Koordinatörü Hasan Şengün, sözleşmesinin bitiş tarihi olan 31 Mayıs 2013'te görevinden ayrılacağını açıkladı

Başkan ve yönetimin önünü açmak için görevinden ayrılacağını açıklayan Hasan Şengün, "Başkanımızla görüştüm ve kararımı ilettim. Samunspor'un neferiyim tekar görev verilirse kulübün menfaatleri neyi gerektiriyorsa yapmaya hazırım" dedi

BAŞKAN KAR'LA GÖRÜŞTÜ

22 Temmuz 2012'de Emin Kar'ın başkan olmasının ardından sezon başında göreve getirilen Hasan Şengün, ayrılacağı yönünde dedikoduların artmasının ardından konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. 31 Mayıs 2013 tarihinde mukavelesinin biteceğini söyleyen Şengün, "Başkanımız Emin Kar ve Yönetim Kurulu'nun önünü açmak için böyle bir karar aldım" dedi.

SAMSUNSPOR'UN  NEFERİYİM
Samsunspor'un her zaman yanında olacağını, kulübün menfaatleri neyi gerektiriyorsa yapmaktan kaçınmayacağını ifade eden Hasan Şengün, "Ben Samsunspor'un neferiyim. Tekrar bana görev verilirse, Samsunspor için yapabileceğim ne varsa hazırım.  Ancak şu anda gereğini yerine getiriyorum. Başkanımızla görüştüm ve kararımı ilettim. Son güne kadar yine tesislerde olacağım. Çalışmalarıma devam edeceğim" diye konuştu. 

kaynak: haber gazetesi

geç bile kaldın >:(

Kaya

Başkan ve yönetim kurulunun önünü açmak için diye bir açıklama mı olur!

Başkan ve yönetim kurulundaki kişilerin önünü kestiğini biliyordun da niye bekledin ve şimdi mi aklına geldi diye sorarlar adama...

özkan

Shane_Falco

GALİP ÖZTÜRK: "KİMSEYİ İŞARET ETMEDİM"

Samsunlu işadamı Galip Öztürk, "Bütün kenti kucaklayacak adeta bir şemsiye gibi herkesimden insanımızı gölgesi altında toplayacak, Samsun'un ve Samsunsporlular'ın benimseyeceği her aday kabulümdür. Kimseyi işaret etmedim" dedi

Samsunspor'un 13 Haziran'da yapılacak olağanüstü kongresinde hangi ismin başkanlık koltuğuna oturacağı tartışmaları devam ederken, Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Samsunlu işadamı Galip Öztürk'ün hangi adayı destekleyeceği merak konusu olmuştu. Bugüne kadar Samsunspor'a verdiği maddi manevi destekle özellikle Kırmızı-Beyazlı taraftarların gönlünde taht kuran Öztürk, yaptığı yazılı açıklamayla bu tartışmalara son verdi.

AKLIM VE GÖNLÜM KULÜBÜMÜZDE
Başkanlık için herhangi bir ismi işaret etmediğine dikkat çeken Samsunlu İşadamı Galip Öztürk, "Bugüne kadar başkanlık koltuğunda kimin oturduğuna bakmaksızın, Samsunspor'umuza desteğimiz devam etti. Son bir buçuk yıldır çok fazla ilgilenememiş olsam da aklım ve gönlüm her zaman kulübümüzdeydi. Biz yokken hakkımızda pek çok spekülasyon yapıldı. Hiçbirine kulak asmadık ve istedik ki takımımız Süper Lig'e yeniden çıksın" dedi.

KİMSE ENDİŞE ETMESİN
Bu sezonun imkansızlıklarla ve sıkıntılarla zorla tamamlandığını vurgulayan Galip Öztürk, "Emin Kar başkan bu süreçte elinden geleni yaptı. Biz de kendisine katkıda bulunmaya çalıştık. Şimdi alınmış olan olağanüstü kongre kararından sonra bu kez isimler üstüne spekülasyon yapılmaya başlandı. Başkanlık koltuğuna kim oturursa otursun, kulübe olan desteğim sürecek. Kimse endişe etmesin, şu veya bu isim hiç fark etmez" diye konuştu.

DERDİMİZ SÜPER LİG'E ÇIKMAK
"Bizim derdimiz Samsunspor'un hak ettiği yere, yani Süper Lig'e bir an önce çıkmasıdır" diyen Galip öztürk, sözlerini şöylü sürdürdü:
"Bugüne kadar devam eden desteğimiz bundan sonra da aynı şevkle devam edecektir. Ben kimseyi işaret etmiyorum. Samsunspor'a sevdalı, bütün kenti kucaklayacak adeta bir şemsiye gibi herkesimden insanımızı gölgesi altında toplayacak, onun bunun adamı değil, Samsun'un ve Samsunsporlular'ın hizmetkarı olacak her aday benim kabulümdür.

SADECE BENİM DESTEĞİM YETERLİ DEĞİL   
Yalnız şunu da ifade etmem gerekiyor. Sadece Galip Öztürk'ün ya da benim gibi birkaç ismin desteği bu takım için yeterli değildir. Kamu kurumları, valimiz, belediye başkanlarımız, işadamlarımız, taraftarlarımız, yani herkes bu takıma destek olursa emin olun ki asansör gibi bir aşağı bir yukarı giden bir takım değil, istikrarla Süper Lig'de mücadele eden bir takım haline rahatça gelebiliriz."

http://www.habergazetesi.com.tr/spor/12106/galip-ozturk-kimseyi-isaret-etmedim-/

buonanotte

samuray

ya zaten kongre sürecine girmiş kulübümüz sanki yönetimdede önünü açacakmı
ş maaşlı elemansın sen 31 mayıs sözleşmende bitiyor gazetede samsunsporda şok diye vermi haberi ne şoku ya yapması gerekeni yapmış dobi

55.hakan

Sadece Samsunspor

trabzonda bile 5 aday çıktı 700.000 nufusluk yerden. bizim nufus 1.2 milyonu geçti 1 tane aday yok yazıklar olsun