İDMANA GİDİYORUZ

Başlatan 5555, 02 Ağustos 2011, 12:20:05

« önceki - sonraki »

alperen

Sercan yarın haberleşelim gidelim akşam..

King1965

Sercan

cembaba

Bu akşam mı gidiyoruz? Ne yapıyoruz. ;D

fındık

Sercan

Alıntı yapılan: CemBaba - 03 Ağustos 2011, 14:43:17
Bu akşam mı gidiyoruz? Ne yapıyoruz. ;D

kardeşim ben bu akşam da gidebilirim,tam net değil şu an için

Alıntı yapılan: King1965 - 03 Ağustos 2011, 14:45:53
yarın 18:00 da evt kesın

tamamdır,zaten bu akşamda 18:00 da başlayacakmış idman..

samuray

samsundaki arkadaşlar antrenman dan bilgiler paylaşırsanız tüm samsun dışındaki arkadaşlar da dahil mmnun oluruz (bizler maalesef samsun dışında olduğumuzdan dolayı izleyemiyeceğiz idman haberleri sizden ) ;D samsunspor_x ;D

CeLL-O

AlıntıSamsunsporumuz ile tesislerde buluşuyoruz.Perşembe günü saat 18:00 da dernekten toplu olarak hareket edecegiz.İdman ziyaretine gelecek olan herkesin atkılı,formalı ve meşaleli gelmesini istiyoruz.Dernekten toplu olarak gidilecektir.İftarda herkes evinde olacak şekilde hareket edilecektir.

Çok özledim bu atmosferi, yarın akşam orada olacağım ben de.

Sercan

Ben bu akşam idmana gittim.İlk bölümde biraz topsuz çalıştılar daha sonra çift kale maç yaptılar.Maçta en göze çarpan oyuncular Dilaver,Lazar,Başaran,H.Bayraktar ve Dominguez oldu.Zenke ve Ekigho idmana katılmadılar..

alperen

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 03 Ağustos 2011, 23:56:10
Ben bu akşam idmana gittim.İlk bölümde biraz topsuz çalıştılar daha sonra çift kale maç yaptılar.Maçta en göze çarpan oyuncular Dilaver,Lazar,Başaran,H.Bayraktar ve Dominguez oldu.Zenke ve Ekigho idmana katılmadılar..

Bende senden haber bekliyom iyimi...

beşnumara

Kadir ÇELEBİ

Zenke ve  Ekigho acaba özel olarakmı çalışıyorlar bu adamlar hazırlık kampında ve maçlarında yoklardı anlam veremedim durumlarına doğrusu

Sercan

Alıntı yapılan: alperen - 03 Ağustos 2011, 23:59:32
Bende senden haber bekliyom iyimi...

kardeşim bende gitmicektim iftara davetliydik zaten idman bitmeden ayrıldım hemen...

alperen