Fanatik gazetesinin sitesindeki ankete katılalım

Başlatan 5555, 20 Aralık 2010, 22:38:25

« önceki - sonraki »

King1965

berusa55

maço

King Of The North

Sabahtan bu tarafa en az 500 kişi daha oy kullanmış takımımıza, helal olsun demekten alamıyorum kendimi.

berusa55

berusa55

Samsunspor açık ara önde
04 Ocak 2011 / 08:36
Fanatik Gazetesi'nin düzenlemiş olduğu Bank Asya 1. Lig anketinde, Süper Lig'e yükselecek takımlar arasında en fazla oyu Samsunspor aldı.

Enes ŞAHİN/ Haberexen.com

Fanatik Gazetesi anket merkezinin düzenlenlediği Bank Asya 1.Lig'de ilk yarıyı ilk 10 içinde bitiren takımlardan hangisinin Süper Lige yükseleceğine dair yapılan 46 bin 835 futbolseverin oy verdiği Türkiye geneli anket oylamasında 10 takım arasından yüzde 29'luk oran ile en fazla oyu alan Samsunspor oldu. Kırmızı Beyazlılar'ın bu sene şampiyon olacağını düşünen Futbolseverler 13.627 kez ekibimize oy verdi. Samsunspor'un ardından Denizlispor ve Orduspor, sezon sonunda şampiyon olabilecek takımlar arasındaki en çok oyu alan takım olarak görülüyor.

İŞTE ANKET OYLAMASI
1-Samsunspor % 29
2- Denizlispor % 19
3- Orduspor % 18
4- Ç.Rizespor % 17

FaTiH_HaN

İlk 4 içinde bulunan takımlardan en iyi ve istekli futbolu biz oynuyoruz. Ankette de görüldüğü gibi şampiyonluğun en büyük favorisiyiz. Zaten ilk 6 daki takımların hepsiyle yaptığımız maçlarda bariz üstün olan taraf bizdik. 2. yarıdaki ilk 3 maça bakarsak fiktür olarakta iyi duruyor. 3 maçtan minimum 7 puan alırsak zirveye demir atarız. Allah utandırmasın.

eren55

İyi iyi Samsunspor açık ara önde.Paylaşanlara teşekkürler.

hacettepeli

Burak

cembaba

arkadaşlar yüklenin bencede. %26'ya kadar düşmüşüz.

eren55

berusa55

eren55

Ya birkaç kere oy kullandım.Bugun oy kullanamıyorum.Sürekli sonuçlar çıkıyor.Oy ver sekmesi yok hiç.

furkan5534

Ankete (68.479) kişi katıldı suana kdr 17 bınden fazla bıze oy  ;D