Maraton Başkan'dan Pizza Keyfi [+18] :)))

Başlatan berusa55, 21 Ocak 2011, 23:18:43

« önceki - sonraki »

millwall

atkılar çok kıyak.
birisi de olimpiyat koşusunun fotolarını koysun.yerse ? :D

binikalamadım

Burak

22 Ocak 2011, 10:20:06 #17 Son düzenlenme: 22 Ocak 2011, 10:33:26 Burak
Alıntı yapılan: samsuni - 22 Ocak 2011, 01:38:52
Bu arada gecenin videosunu tekrar izledim ve benim konuşmamada Burak'ın hiç alkışlamadığını gördüm...
Şimdi içim ezilerek, acılar içinde maalesef bir de maratonton'un konuşmasını izleyeceğim, bakalım Burak orada alkışlamış mı maratonton'u? :)

Not. Kolunun alçıda olduğunu biliyorum, maksat maratona çamur atmak, çaktırma ;)
Düzeltme. Şimdi seyrettim, kolundaki alçıyı çıkarmış, nasıl da alkışlıyor matadoru?  8)

;D ;D ;D ;D ;D abartısız bir dk güldüm abi süpersin  >l< >l< >l< >l<  arada sırada alçıya vurdum ama pekte ses çıkmadı herhalde  :D :D :D

Ertuğrul Sağlam

Rahatsızlığımdan dolayı geceden erken ayrılmak zorunda kalmıştım. ve dolayısıyla 20 Ocak atkısı ve Pizza'dan mahrum kaldım. Pizza hadi neysede 20 Ocak atkısı hediye eden bir arkadaşımız çıkar elbet...

kaptan 55

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: kaptan 55 - 22 Ocak 2011, 13:33:31
kesene bereket BÜYÜK BAŞKAN!!!

Erdal hep senin fişeklemelerin bu işler... :)
Adamın ilk pozuna baksana, rahmetli Menteşoğlu gibi  8)

cgr

kaptan 55

yok abi sizi beklerken gençler gaza getirdi beni,hatta pizzacıya başkanın et lokantasına girdiği yönünde haberler fısıldanmaya başlayınca ben ondan aradım seni,gençleri satıp et lokantasına gelecektim de :D

Sonuna Kadar 55

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 22 Ocak 2011, 10:30:47
Rahatsızlığımdan dolayı geceden erken ayrılmak zorunda kalmıştım. ve dolayısıyla 20 Ocak atkısı ve Pizza'dan mahrum kaldım. Pizza hadi neysede 20 Ocak atkısı hediye eden bir arkadaşımız çıkar elbet...

Serkan

Fazladan atkı kimsede kalmamıştır sanırım ertan abi.

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: Serkan - 22 Ocak 2011, 20:50:33
Fazladan atkı kimsede kalmamıştır sanırım ertan abi.

Sağlık olsun be Serkan... :(

emrullah

başkanım kesene bereket  samsunspor_x

maraton

birader yerken iyi sonra ne giydiriyonuz, gelen hesaba ben az bile yapmışım !! 1dk!!!
"bu sevince tam 1 milyar harcadım " ( anlayana !! )  ;)

kaptan 55