bu penaltıyı bir yerden hatırlıyor musunuz !!

Başlatan 55.hakan, 01 Mart 2010, 13:06:08

« önceki - sonraki »

55.hakan

Pen Altı Nasıl Kaçar Bakın Görün :)Yeni video oynatıcımızı deneyin

Sercan'ın geçen sene Bolu maçında bizi delirten penaltı atışını dün Rizesporlu Kemal Aslan atmaya çalıştı ama o da başarısız oldu

Ollivanders

Bu penaltı atısını deneyenlerin kafasında bir kac tahtanın eksik oldugunu dusunuyorum.

Ertuğrul Sağlam

Ligin ikinci yarısı başladığında birşey demiştim gene tekrarlıyorum bu Rize düşer....

kerem55

Alıntı yapılan: Serpico55 - 01 Mart 2010, 13:10:06
Bu penaltı atısını deneyenlerin kafasında bir kac tahtanın eksik oldugunu dusunuyorum.

+1965

lucarelli

Katılıyorum...

selahattin55

Dartagnan

ya sercanin penaltisi ile kemalin penaltisinin hem sonucu hemde vurusu ayni olsada  bu penalti tam komediymis :D Yine bizim sercan iyi vurmus bunun yaninda :D

Turuncu

SametYılmaz55

sercandan başka örnek alacak adam mı bulamadın kemal  :) kıskandın mı yoksa bizim süper solağımızı  :) ama sen onun gibi olamazsın ya o bir efsane çünkü dillerde :)

cem

Kaya

King1965

erkutdem55

Alıntı yapılan: Dartagnan - 01 Mart 2010, 14:11:31
ya sercanin penaltisi ile kemalin penaltisinin hem sonucu hemde vurusu ayni olsada  bu penalti tam komediymis :D Yine bizim sercan iyi vurmus bunun yaninda :D

katılıyorum,en azından bizim salak tam ortaya atmayı başarmıştı.Bu onu da becerememiş top sola gitmiş hahaha

King Of The North

Basireti bağlanmış belli, fenerbahçeden sonra rizede oynamak adamı delirtmiş besbelli ;D