Bank Asya 1.Lig 2009-2010 Fikstürü

Başlatan 55.hakan, 10 Temmuz 2009, 11:07:00

« önceki - sonraki »

beşnumara

kartal maçlarında emniyet amirini tutalım maçı alırız :D

samsunmania

13 Temmuz 2009, 19:33:04 #31 Son düzenlenme: 13 Temmuz 2009, 19:38:17 samsunmania55
Alıntı yapılan: 35ama55 - 13 Temmuz 2009, 18:15:27
Abi 2 senedir İzmirdeyim , adam akıllı bi bu seneki Altay maçına gittim .. Karşıyaka maçları iki senedir Ramazan'a denk geliyor Samsunda izliyorum , ilk seneki Altay maçı da son haftaya iddiasız bir maça denk gelmişti , samsunmania55 abimle benden başka kimse yoktu  :D

Kardeşim İzmir'deki 3 maç da inşallah 2006-2007 sezonu Altay maçı gibi dolu tribünler eşliğinde oynanır. Zannedersem 700-800 kişi vardı balkonda. Olmasa da biz senle bütün İzmir'e yeteriz. İstanbul tayfası da gelirse yakarız bu gezegeni. ;D ;D

mehmet yılmaz

Allah nasip ederse maraton başkanla birlikte bu sene bir İzmir deplasmanı yapacağız. Ama hangisi olur bilemiyorum. Gelirken Yaşardoğu ile Edmontdante'yi de getirebiliriz. ;)

samsunmania

Alıntı yapılan: samsuni - 13 Temmuz 2009, 19:36:36
Allah nasip ederse maraton başkanla birlikte bu sene bir İzmir deplasmanı yapacağız. Ama hangisi olur bilemiyorum. Gelirken Yaşardoğu ile Edmontdante'yi de getirebiliriz. ;)

Şeref duyarız kardeşlerim. Buyrun, bekleriz.

HaSaNCaN

fikstur çekişini canlı yayın izleyebilceğimiz yer varmı ya ? çok heyecanlıyım inş. ilk maç körfez deplasmanı olurda 3 puan la başlarız lige :)

tanju55

insallah ya giresun yada bolu deplasmaniyla baslariz...bu 2 takima gicik oldugum kadar kimseye olmuyorum...tabii trabzon haric... ;D

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: 35ama55 - 13 Temmuz 2009, 21:44:26
Gelin abilerim , İzmir deplasman görsün .. Hemen yarın alın uçak biletlerini 39 liraya yakalarsınız  ;)

Fikstür belli olsun da Süleyman ayarlar biletleri... 

Başkan için suit odan var mı bari Mert? :)

mehmet yılmaz

Kesin yemektir... Adamın tanıştığımızdan beri tüm planları yemekle kesişiyor :)

mehmet yılmaz

Vah vah!.. O zaman gelirken biz sana pide, dürüm vs. getirelim. Hatta kendimize de... Aç kalırız Allah muhafaza -ki hiç hoş olmaz :)

mehmet yılmaz

Ramazan'a denk gelirse atom da getiririz, rahat ol sen ;)

Sercan

Antep olsa iyi olur abi her türlü,her çeşit yemek var ... ;D ;D

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: 35ama55 - 13 Temmuz 2009, 22:00:19
abi sinirlenmemeniz açısından Ramazan'da gelmeyin .. Sahurda pide çıkarmayan , iftar vakti kimsenin koşuşturmadığı , iftar çadırlarında top atılmadan insanların yemeğe başladığı bir kent İzmir  :D

O zaman bizi bozar Mert.

Peki paskalyada gelsek, bir hareketlilik olur mu? :) :) :)

Şaka bir tarafa Ramazan'da deplasman başlı başına sıkıntı olur zaten. O yüzden en iyisi yarın ki fikstürü beklemek.

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 13 Temmuz 2009, 22:04:58
Antep olsa iyi olur abi her türlü,her çeşit yemek var ... ;D ;D

Antep'e direkt uçuş yok ki Sercan, biz konformist adamlarız, uçaktan başka bir de uzay mekiğiyle deplasman yaparız :)

samsunmania

14 Temmuz 2009, 00:43:24 #42 Son düzenlenme: 14 Temmuz 2009, 00:46:14 samsunmania55
3 maç da üst üste Ramazana denk gelmez be Mehmet teknik olarak. Seninle kopamayacak mıyız tribünde. ;D ;D
Mert'i zor zaptediyoruz zaten yardım edin be kardeşim.
Bu arada atom, dürüm, pide de fena olmaz hani. Biz de Mert ile size domat,boyoz, çiğdem ve gevrek alırız. ??? ???

mehmet yılmaz

Dediğin gibi üç maçtan taş çatlasa biri Ramazan'a denk gelir zaten. Biz ranmazansız bir İzmir yaparız artık ama geleceğiz inşallah...

O dediklerin nedir bilmiyorum da isimleri bile iştahımı kaçırdı abi, dur şöyle yarın bir kıymalı pide yaptırayım kendime :)

samsunmania

14 Temmuz 2009, 01:07:12 #44 Son düzenlenme: 14 Temmuz 2009, 01:08:47 samsunmania55
Alıntı yapılan: 35ama55 - 14 Temmuz 2009, 00:53:51
Domat : domates
çiğdem : çekirdek
gevrek : simit

Boyoz da iğrenç yağlı bir poaça .. abi ben gene yılda 3-4 kere yiyebiliyorum pideyi yapmasaydın Haluk abime gece gece  :D

Bunun intikamı Samsun'da alınır Mert. Samsuni kardeş bir güzellik yapar pidecide artık. ;D ;D

Alıntı yapılan: samsuni - 14 Temmuz 2009, 00:50:33
Dediğin gibi üç maçtan taş çatlasa biri Ramazan'a denk gelir zaten. Biz ranmazansız bir İzmir yaparız artık ama geleceğiz inşallah...

O dediklerin nedir bilmiyorum da isimleri bile iştahımı kaçırdı abi, dur şöyle yarın bir kıymalı pide yaptırayım kendime :)

Özenti, ne olduğu belli olmayan kavramlar bunlar Samsuni. İştahının kaçması çok doğal.