K.Erciyes- Samsunspor maçı resimlerini bu başlıkta toplayalım

Başlatan beşnumara, 19 Ocak 2009, 18:33:21

« önceki - sonraki »

beşnumara

erciyes maçı öncesi maç esnası ve maç sonrası baya resim çekildi. onun için bu başlığa atsak bütün resimleri.dün resim çeken baya arkadaşımız vardı.dolayısıyla herkesin almak istediği resimler vardır. ben başlıyorum ama asıl resimler bende değil diğer arkadaşlarda.

beşnumara

maç öncesi kahvaltı yapmak için gittiğimiz yerden bir görüntü. hep karadenizlilerle dalga geçerlerdi ama bu sefer öyle olmadı. sadece biz değilmişiz bu tür yazılar asan :D

maç bileti 1 ytl olmasına rağmen beleşçiler de yerini aldı :D şaka bi yana da stadın kapasitesi az, maça gelen taraftar sayısı da çok olunca ortaya bu görüntüler çıkmış oldu :D

bu da maç sonrası bir görüntü. maçtan alınan bir puana çok sevinenler var aramızda öyle değil mi çelebi abi :D baksanıza ağzı kulaklarına varmış nerdeyse :)

beşnumara

videoların çekimi pek iyi olmamış ama idare edin :D

erciyesliler devre arasında durup dururken bize sataştılar. ilk görüntüde de dikkat ederseniz çay falan fırlattılar sözlü de sataşma oldu. haliyle film koptu tabii

http://tinypic.com/player.php?v=atrekn&s=5
http://tinypic.com/player.php?v=1trp5h&s=5

Efsane Meskenler

AlıntıKayseride Stadın orda indiğimizde açık lokanta aradık ama bulamadıkbi şehirde bi tane bile büfe olmazmı?  .öyle gezerken memur abileri biraz kızdırdık ama kusura bakmasınlar artık   merkeze yürümeye kalktık 1 ekip geldi alamadı bizi.en sonunda 5 ekip geldi 2 yıldızlı amirleride geldi   sizi çorba içirmeye götürcez dediler ikna ettiler ama nafile bi gittik karakoldayız   gerçi inanmadıkda memur abilerimizle birbirimize girmeyelim diye bindik arabalara 5 ekip arabasıyla karakola geçtik karakolda öle bi bi saat tuttlar.sonra ekmeğimizi zeytinimizi aldık bizi götürdükleri ve yediğimiz yemek yeri   kayserinin dışı alın size resim memurlarla makara yaparken   

o gün bombaydı ya bizi alamadı 1 ekip biz merkeze dogru yuruyoz takvıye cagırdı neyse geldı memeurlar bız dıyoz bızım karnımız ac merkeze gıdıp corbo ıcıp gerı gelcez bız sızı gotururuz dedıler zorlada olsa bındık arabaya neyse goturduler bızı emnıyete salan gıbı bı yere koydular bızı cocugun bırı polise abi hanı yemek yemeye gıdıyodukya ne oldu dedı polisin cevabı aynne boyle -ne  yemeği lan yemek memek yok sizinleme uğraşcam ;D

jean

tanju55

arkadaslar ikinci videoda bir tezahurat yapiyor bizimkiler ama tam anlamadim...
biziz biziz .....
bana yazarmisiniz bi zahmet...

beşnumara

Alıntı yapılan: tanju55 - 20 Ocak 2009, 00:40:19
arkadaslar ikinci videoda bir tezahurat yapiyor bizimkiler ama tam anlamadim...
biziz biziz .....
bana yazarmisiniz bi zahmet...
o tezahüratı yazarsam mehmet abi beni bu siteden atar  :D dikkatli dinlersen anlarsın.

Yalnızca BİZ

kuzey55

muhteşem bir gündü.kayseri de bize yardımcı olan Yalnızca Biz kardeşime ve arkadaşlarına teşekkür ediyorum...

Yalnızca BİZ

Büyük SAMSUNSPOR Taraftarlarını ağırlamak bizim için büyük bir zevktir...

King Of The North

Tribünden resim yok mu arkadaşlar,Samsun'dan gelen oldu mu maça?resimlerin birinde Mekansızlar pankartı vardı.

kuzey55

samsundaki gruplarımız 2 otobüs geldiler.bize ayrılan tribün hemen hemen doldurduk.

King Of The North

Eyvallah kardeşim sağolasın,resimlerin devamı kesinlikle vardır o zaman,bekliyoruz.

eLLis

Resimler ve videolar için teşekkürler.
Yanlız neden tribün bir takılmıyor anlamıyorum bir atkı giyinip gitmekde çok zor olmamalı.

tanju55

Alıntıo tezahüratı yazarsam mehmet abi beni bu siteden atar  Kahkaha

haklisin...:D

Alıntıbizizzzzzzz bizizzzzzz bu alemin kralı bizizzzzzzz
biz adamı hem a..... hem g..... s.......  Sırıtan

anladim kardesim sagol...:D
iste budur ya bize dokunmasinlar yoksa biz adami hem a.... hemde g.... s.....:D:D