Emre Balak G.Birliği'nde!

Başlatan 55.hakan, 29 Mayıs 2008, 12:12:14

« önceki - sonraki »

cem 55

tribün dergide bi arkadas senelik 40000 euro 3 sene karsılıgında samsunspora 120000 euro yetiştirme parası verilecek yazmıs yani bu 230 milyara denk geliyo karsılıgı verilirse diyosun mehmetcan piyasada futbolcuyum diye gecinen adamlara ödenen paralar malum armagan +emre balak 280 milyar sen söyle şimdi bu paraya bu adamların yarısı kadar kalitede adam transfer edebilirmiyiz.

yaman55

55erhan55

sevgili kuzey kardeşim ben yazmış olduğum satırlarda sevimsiz bi uslup göremedim ben yazığım her şeyin arkasındayım ve doğru yazdığımıda biliyorum senin ister hoşuna gider ister gitmez bu benim sorunum değil benim için önemli olan samsunspordur 

mehmet yılmaz

29 Mayıs 2008, 17:35:42 #33 Son düzenlenme: 29 Mayıs 2008, 17:38:19 samsuni
11 Ağustos 1988 doğumlu bir oyuncumuz; henüz 19 yaşında. Federasyonun resmi evraklarına göre bizimle 31 Mayıs 2010'a kadar mukavelesi vardı. Nasıl oldu da gittinin cevabı yönetimde gizli. Tabii ortada yönetim diye birşey yok. Sadece Sezgin Gümüş-Bahadır Saraç-Nedim Aydın üçlüsü var. Üçü birarada yani. Mantıklı bir açıklama beklemek mantıksızlık olacaktır.

Bu forumu takip edenler bilir; Emre Balak benim hassaten sevdiğim ve çok değer verdiğim bir gençti. Levent Eriş'e dahi onu oynatmadığı için çok kızıyordum. Gençler içerisinde en önemlisi o idi bana göre. Modern futbola uygun çok yönlü bir müdafaa oyuncusu idi. Yıllık 15.000 liraya oynadığı için Samsunspor'dan ayrılmak istemesi maddi anlamda normal ama herşeye rağmen 7 haziranı bekleyebilirdi. Özel şartlarını bilemiyoruz tabii ama çok yazık oldu.

Ayrıca Emre Balak ve Armağan gibi oyuncular için düz ticari mantık yürütmek hiç doğru değil. Bazı değerlerin fiyatları olmaz. Evet, her futbolcu günün gelince satılır ama böyle haraç-mezat, böyle aptalca değil.

Not. Emre'den 120.000 Euro aldığımızı düşünün, bir de Maksic'e olan borcu. Hemen hemen aynı. Bu parayı ona vereceklerini de sanmıyorum ama velev ki versinler. Dünyanın parasını verip aldığın ve iki senede 10 maç bile şans vermediğin bir yabancı kaleci bir yanda defalarca Ümit milli olmuş, altyapı oyuncun bir yanda. Kahrlmamak, hatta küfretmemek elde değil bu yönetim zihniyetine. Üstelik yoldan geçen kimi çevirsenh sana 'gençleri elde tutmalıyız' derken...

körfez55

yönetimi savunanlar çıksın bakalım ortaya diyerek belli ettin üslubunu.benim de zamanında yönetim lehine yaptığım yorumlar beni ilgilendirir ister beğenirsin ister beğenmezsin ben de yazdıklarımın arkasındayım beğenmezsen o da senin problemin.bizim de tek derdimiz samsunspor.

cem and naz55

armağan hadi neyse ama emre balak gibi bir futbolcu verilirmi ya 3 sene sonra bu cocuk 4 pardon 3 büyüklerden birinde görürseniz hiç şaşırmayın

yaman55

trabrumlular sevinmesin geri döndüğümüzde kötü şeyler olacak  >:(

yusuf celebi

Emre balak'ın Samsunspor'dan bütün sıkıntılara rağmen isteyerek ayrıldığını düşünmüyorum,bunu verdiği pozlardanda anlayabiliriz,isteyerek giden insan ve üstelik hem daha fazla para alacakken hemde parasını günü gününe alacağını bilen birisi bu şekilde poz vermez ve başka bilgilerde var,gidişinin nasıl olduğu ortaya bir gün çıkar ama bir gerçek varki Emre artık Samsunspor'da değil ve Samsunspor tarihinde olmayan uygulamalarla karşı karşıyayız.

alperen_55

29 Mayıs 2008, 17:58:06 #38 Son düzenlenme: 29 Mayıs 2008, 18:00:23 alperen_55
Samsunspor tarihinin gelmiş geçmiş en berbat yönetimin den fazla da bir şeyler beklemek yanlış olur.daha  bu takımdan gidecek çok topçu var.sayelerinde.yönetimde kim neci kim neiş yapar belli değil.foruma girerken bile artık endişeleniyorum acaba bu gün yine ne aksilik oldu.hiç iyi bir haber okuyamayacağız mı ? ....samsunsporun renklerinde kara vardır ama bahtımızda mı  hep kara.ne emreye ne armağana nede bundan sonra gidecek topçulara kızmamak lazım onlar işlerinin gereğini yapıyorlar.onlara samsunspor sevgisini veremeyenlere kızmak lazım.bence yeni yönetim için paralı işadamların dan ziyade öz samsunsporlu yöneticiliği iyi bilen düzgün insanlardan oluşmasını temenni ederim.ismail başkan bu takıma yöneticilik kabiliyetiyle başrıyı sağlamıştır parayla falan değil.parayla başarı gelseydi adnan ölmez başkanlığın da kafaya oynardık her halde.konuyu  dağıttım herhalde  ama kafam da çok dağınık.inşallah tahsin kosif ve ekibini 7 haziran da başkan olarak görürüz de busıkıntılardan kurtulurz.

Cagdas Ünver

bizden bir cacik olmaz ! Gelmez o günler dönmez o günler mazide kaldi hep....

samsunmania

Çok yazık oldu.Emre Balak'ı 2-3 yıl sonra farklı yerlerde görüp dövüneceğiz. Frenleri patlamış yokuş aşağı giden kamyon misali durumumuz. Şoförde de iş yok. Sonumuz iyi olsun. Çok üzgünüm.Çok şeyler bekliyordum genç Emre'den.

Kadir ÇELEBİ

Yanılıyor olsam bile bu takımın bu hallere duşmesinin sebeplerinden biri galip ozturktur. diyebilirim artık 2005 yılında yıllık geliri toplam 280 tirilyon olan bir iş adamından soz ediyoruz her zaman samsunsporun yanındayım diyen samsunsporluyum diyen birinden 500 bin ytl gibi bir yardımı ben yadırgarım bir roprtajında galip ozturk şunları dile getiriyor..

ÖZTÜRK: Evet 4'te lojman yaptım. Doğru diyorsun. Yıllardır ben daha fazla gelmek istedim buraya ama engellendim. En son 2000 yılında geliyordum onu da Yusuf Ziya Yılmaz ile İsmail Uyanık engellediler. Bunlar olmasa biraz daha erken gelebilirdim. Esasında 1991-92 li yıllarda ben buraya gümbür gümbür geliyordum. O dönemde biliyorsunuz doğduğum, büyüdüğüm memleketin insaları, Türkiye'nin 4 bir yanından gelen insanlar da vardır İstanbul'da. Ama ben Anadolu'nun hiçbir şehrinden gelen insanından zorluk, sıkıntı yaşamadım. Yine Samsun'un Çarşamba'nın çocuğu geldi, oarada acaba tırmalayabilir miyiz düşüncesiyle.. Yok kardeşim tırmalayamazsınız, ben oradan aç geldim dedim. Sonuçta sıkıntılar yaşadım. Geçmişimde, geçmişimi herkes biliyor. Yine memleketimle ilgili sıkınıtlar yaşadım. 92'de gelemedim, gelişim ertelendi 2000 yılına kadar.

Belediyenin destekte bulunmaması şehrin butunleşememesi bir takım projelerin ortada olupta daha sonra birden yok olması Samsunspor uzerinden kişisel çatışmalara girilmiş gibi goruluyor kısacası yok oluyoruz yok ediliyoruz...

roprtajın tamamı linkte
http://www.halkgazetesi.com.tr/news_detail.php?id=10809

yaman55

bu yusuf ziya yüzünden biz bu durumdayız gerisi hikaye en büyük halka odur

red_white

yazıklar olsun yönetimee  emrenin yüz ifadesinde sewinmiş gibi bir hali warmı arkadaşlar bakın bi

Sadece Samsunspor

sezgin gümüş gider ayak paraları cebe indirdi gençleri satarak !!