Emre Balak G.Birliği'nde!

Başlatan 55.hakan, 29 Mayıs 2008, 12:12:14

« önceki - sonraki »

yusuf celebi

Bravo yönetim;Takdire şayan hizmetlere imza atıyorsunuz....

Kongre kararının uzak tarihe alınmasında giderayak Armağan,Samet ve şimdide Emre'yi elden çıkarmanızdan dolayı sizi tebrik ediyorum.

Samsun hatta Türkiye sizinle grur duyuyor.

MeL_55

29 Mayıs 2008, 14:34:13 #16 Son düzenlenme: 29 Mayıs 2008, 14:46:23 MeL_55
olacagi buydu zaten

samsunspor.co.nr

Bekleyin bekleyin !!!

Komple takım gitsin sonra da gelin futbolcu kalmamıs diye geri gidin.

Samsunspor sizin gibi beceriksiz bir yönetime ve devralacak beceriksiz insanlara kaldığı için üzülüyorum ve kahroluyorum.

Emre Balak dediğimiz bu arkadaşımızı yıllardır takip ediyorum.Defansın (Ön libero dahil) her yerinde oynadı.Ve çok başarılı genç bir arkadaşımızdı.

Tabii hep yönetime değil.Yeni yönetimi beklemeden Yıldızı parladığı Ümit Takıma Samsunspor'dan seçildiğini unutup gidip imza atan emre Balak'ın da karakterini tartışmak gerekir.

7 Haziran başkan çıkar çıkmaz.Bekle.Yoksa bi numara gidersin.Şimdi imza atmak ayıptır.Yazıktır.Bu takıma vefasızlıktır.

Yazıklar olsun !!!

55.hakan

yazıklar olsun diyorum geleceğimizi satanlar umarım mantıklı bir açıklama yaparlar

körfez55

bu takımı babasının bakkal dükkanı gibi yönetenlerden daha mantıklısını beklemek yanlış olur.futbolcunun karaktersizliği bi tarafa basiretsiz yönetim sayesinde tek güvencemiz genclerimiz teker teker elden gidiyor.diğer bi açıdan bakarsak bu takımda oynamak istemeyen defolup gitsin zaten sefas'ı da turgut'u da hakan'ı da...seneye küme düşsek de bu adamlara minnet etmemek en doğrusu.en kısa zamanda yönetimin ve bu takımda kalmak istemeyen bütün futbolcuların gitmesi dileğiyle...

HoliganSamSunLu

sercanıda satsınlar yaaa ne gerek varki

maço

bu zor durumumuzda hemen kacmayı dusunen futbolcudan zaten yarar gelmez sen samsunspor gıbı bı takımda ılk 11 oynayacakken gıdıp genclerde yedek kalacaksın belkı 3 sene sonra 11e gırersın oynarsında ama bızım ıcın sıradan bı futbolcu oldun artık gelıp gıdenlerden

hıc bır takımın cenk ı serkan ı celıl ı emın ı muzaffer ı mete sı olamassın artık

körfez55

bizim genclerde kişilik problemi var.samet antepe gitti biz geri aldık sonra manisaya gitti.şimdi emre yarın sefa sonra sercan...bu tür futbolcuların samsunspora ilerde ne kazandıracağı bilinmez.merzifonun toprak sahalarından seni çıkarıp bugünlere gelmeni sağlayan takıma bu nankörlüğü yapıyosan senden zaten hayır gelmez.bizi bu adamlara muhtaç bırakanlar utansın.

cem 55

ne sözlenebilirki böyle bi haberden sonra cıldırmamak elde degil genç oyuncularımızın cogunun performansını yeterli görmüyodum emre balak biraz da sercandan umutluydum ama malesef emre balagıda kaptırdık yönetimin bu zamana kadar cogu zaman arkasındaydım iyi niyetliler ellerinde imkan yok yapacakları kısıtlı diyodum ama önce armagan simdide emre balak ın takımdan gitmeleri  bence artık iyice sacmalamaya basladılar ve camiaya cok büyük zarar veriyolar.böyle degerler kolay yetişmiyo belki 5 10 senede bir cıkıyo ama biz degerlerimize sahip cıkamıyoruz yok pahasına kaybediyoruz.yazık gercekten cok yazık son sözümde emre balaga sanada yazıklar olsun emre 10 gün daha bekleyemedin seni buralara getiren kulube vefasızlık yapıp ilk fırsatta cektin gittin belki bu kulupte cok büyük yerlere gelip ekol olacaktın ama kolayı seçtin kaçtın unutma büyük samsunspor taraftarı bu yaptıgını unutmaz seni de affetmez.

Kadir ÇELEBİ

yarın şoyle bir açıklama duyarsak pek şaşırmayalım emrenin emcesinin oğlu bu transferi istedi elimizden geleni yaptık ama kararlılardı...

55erhan55

bu yönetimi biz eleştiriken savunan adamlar çıksın bakalım ortaya yok takıma sahip çıkmışlar yok kulubü kapatmadan kurtarmışlar bu yönetimin savunulacak hiçbir tarafı yok arkadaşlar kulübün otoritesini karizmasını ayaklar altına aldılar mevcut yönetim abartmıyorum kulüp tarihinin en başarısız ve en kötü yönetimidir bunun aksi,ni inkar edecek samsunspor taraftarı yoktur herhalde varsa ben onun samsunsporluluğundan şüphe ederim bu yönetim harici başkan kim olursa olsun bu takım bi gün layık olduğu yere gerçek samsunsporlular tarafından gelecektir

körfez55

29 Mayıs 2008, 17:03:06 #26 Son düzenlenme: 29 Mayıs 2008, 17:04:49 kuzey55
Alıntı yapılan: erhançakır - 29 Mayıs 2008, 16:53:01
bu yönetimi biz eleştiriken savunan adamlar çıksın bakalım ortaya yok takıma sahip çıkmışlar yok kulubü kapatmadan kurtarmışlar bu yönetimin savunulacak hiçbir tarafı yok arkadaşlar kulübün otoritesini karizmasını ayaklar altına aldılar mevcut yönetim abartmıyorum kulüp tarihinin en başarısız ve en kötü yönetimidir bunun aksi,ni inkar edecek samsunspor taraftarı yoktur herhalde varsa ben onun samsunsporluluğundan şüphe ederim bu yönetim harici başkan kim olursa olsun bu takım bi gün layık olduğu yere gerçek samsunsporlular tarafından gelecektir

bu üsluba cevap vermemek gerekir aslında ama bende bi zamanlar bu yönetimi savunan biri olarak cevap vereyim.zamanında bende savundum iyi niyetleryile bişeylker yapmaya çalıştıkları için bu kadar vurdumduymaz samsun halkına rağmen işadamları ve umarsız belediyeye rağman mücadele ediyolar diye.o zamanlar öyleydi evet.ama bu son yaptıklarının savunulacak bir yanı kalmadı.bizdede buna paralel olarak çoğunlukla yönetimi sert bi şekilde eleştirdik hala da biran önce gitmeleri gerektiğini düşünüyoruz.ama burda sevimsiz bir üslupla yönetimi savunuyodunuz bakın yönetim ne yaptı diye diyerek kendini haklı çıkarma psikolojisine bürünmeye gerek yok.biz taraftar olarak samsunspsor menfaatlerine göre yorum yaparız.doğrularda övdüğümüz desteklediğimiz gibi yanlışlarında yerin dibine sokmayı da çok iyi biliriz.çünkü kimsenin borazancısı değiliz...yarın gelen yönetim samsunspor için iyi işler yaparsa onları da savunuruz yanlış yaptığını düşündüğümüzde de en ağır şekilde eleştiririz...

yaman55

bakalım başımıza daha neler gelcek

US

Arkadaslar belki tepki toplıcam ama hic ya<zıklar olsuna fln gerek yok eger adamın parası klube verilmişse satılmasında ben sakınca görmuyorum tabi eger adamın degerindeki para klube verilmişse..

kac paraya satıldıgından haberi olan varmıI??

yasemin 5516

yazıklar olsun yönetime elinde tutamadılar gençleri bakalım sırada hangisi var çok merak ediyorum  >:( >:(